باربری ارزان

باربری ارزان

یکی از مواردی که مهم‌ ترین تأثیر را در انتخاب شرکت حمل‌ و نقل مناسب دارد قیمت تمام‌ شده‌ی خدمات باربری است. به همین دلیل به‌ محض اینکه سر و کارمان با شرکت‌های حمل‌ و نقل بار می‌ افتد به دنبال یک باربری ارزان می‌گردیم. عوامل متعددی در تعیین قیمت تمام‌ شده‌ی حمل بار تأثیر می گذارد که در ادامه مقاله به بررسی آن‌ ها می‌پردازیم.

شرکت باربری ارزان و معتبر

اولین نکته در انتخاب شرکت حمل بار ارزان برای حمل بار معتبر، ارائه بیمه نامه و بارنامه قابل اعتماد در این شرکت است. صدور بیمه نامه و بارنامه معتبر این ضمانت را به شما می دهد که بار شما سالم به مقصد برسد. این امر یکی از بارز ترین ویژگی های یک شرکت حمل بار عمده قابل اعتماد است.

رسیدگی به شکایات و امور مشتری یکی از مهم ترین نکات در انتخاب شرکت باربری معتبر و قابل اطمینان است. همچنین کنترل کیفیت تجهیزات و خودرو های باربری از دیگر ویژگی های یک باربری خوب است.

پرسنل اداری و رانندگان شرکت ملاک دیگری برای انتخاب آن است. استخدام پرسنل مجرب و ارائه آموزش های لازم برای بهبود کیفیت خدمات باربری لازم است. نظم و برنامه ریزی اصولی از معیارهای دیگر است. خدمات گسترده، از دیگر ویژگی های یک شرکت حمل و نقل معتبر است.

شرکت باربری ارزان و معتبر
شرکت باربری ارزان و معتبر

روش‌های کاهش قیمت حمل بار

بسیاری از ما بارها شده است که برای حمل بار خود با شرکت‌های حمل بار زیادی تماس گرفته‌ایم و به اشتباه هزینه‌های زیادی را متحمل شدیم؛ اما امروز می‌توانید با توجه به یکسری مسائل کوچک تا حد زیادی از قیمت حمل بار بکاهید.

انتخاب وسیله مناسب برای کاهش قیمت حمل بار

اگر می خواهید که کالایی را به محلی دیگر ارسال کنید کمی تأمل کنید. در نگاه اول این کار بسیار مقرون به صرفه می‌نماید ولی برخی از مشکلات را نیز باید در نظر بگیرید. تهیه وسیله حمل کالا، دشوار و مشمول پرداخت هزینه است. نوسان نرخ بنزین، اجاره کامیون برای حمل بار و بسیاری از هزینه‌های ریز و درشت را به ناچار باید بپردازید.

استفاده از باربری‌های مقصد به جای باربری‌های مبدأ

مثلاً فرض کنید در شهر تهران هستید و قصد دارید بار خود را به قزوین ارسال کنید یک روش این است که به جای باربری‌ های مستقر در تهران به باربری‌ های شهر قزوین زنگ بزنید. چون راننده‌ای که از قزوین به تهران حرکت می کند معمولاً به صورت خالی بر می‌گردد و به همین دلیل با مبلغ کمتر می توان بار شما را از تهران به قزوین حمل کرد.

استفاده از باربری‌های مقصد به جای باربری‌های مبدأ
استفاده از باربری‌های مقصد به جای باربری‌های مبدأ

عوامل مؤثر در باربری ارزان

 • ابتدا صاحبین بار با کارشناسان ما تماس می گیرند و پس از ثبت مشخصات بار از جمله وزن ،نوع و حجم بار منتظر تماس ما خواهند بود.
 • در مرحله بعد کارشناسان بلافاصله فعالیت خود را بر روی بار آغاز کرده و یک سرویس باربری ا به رانندگان اعلام می کنند.
 • هر راننده ای که کمترین کرایه باربری را اعلام کند با آن فرد وارد مذاکره شده و مشخصات فردی و ماشین را دریافت می کنیم.
 • برای ثبت بارنامه ابتدا باید مشخصات راننده چک شود در صورتی که راننده مورد تایید وزارت راه بود بار به آن شخص برای باربری محول خواهد شد.
 • در این صورت با شما تماس گرفته می شود و جزییات زمان و مکان بارگیری و تخلیه دریافت می گردد و در بارنامه ثبت می شود.

مسافت حمل کالا

طبیعی است که هرچقدر فاصله مکانی بین مبدأ و مقصد بیشتر باشد هزینه باربری نیز با توجه  به آن افزایش می‌یابد.
البته این افزایش هزینه به سبب سوخت بیشتری که کامیون باربری مصرف می‌کند، زمان صرف شده داخل جاده و سایر هزینه‌های یک کامیون حمل کالا در طول انجام مأموریت باربری می‌باشد.

عوامل مؤثر در باربری ارزان
عوامل مؤثر در باربری ارزان

ابعاد وسیله حمل بار

مهم‌ترین عاملی که باعث تجربه‌ی یک باربری ارزان خواهد شد،انتخاب وسیله مناسب حمل بار است. ابعاد کامیون با توجه به توان خودرو، نوع و وزن کالای موردنظر برای حمل تعیین می‌شود. قطعاً هر چقدر که از وسیله بزرگ‌تری برای حمل بار استفاده کنید به همان مقدار به هزینه‌های تمام‌ شده‌ی باربری افزوده خواهد شد.

هر شرکت حمل ‌و نقلی برای ارائه بهتر خدمات و جلب رضایت مشتری موظف است تا انواع ماشین‌ های حمل بار را متناسب با نیاز مشتری در اختیار آن ها قرار دهد. از این‌ رو شرکت حمل‌ و نقل جهان پیمان بار نیز با داشتن انواع ماشین ‌های حمل بار از نیسان تا کمرشکن آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می‌باشد.

پس بهتر است ابتدا با دانستن ابعاد و وزن دقیق کالای موردنظر اقدام به انتخاب بهترین وسیله حمل بار برای جابه‌جایی کالای خودتان بکنید.

نیازهای ارسال بار در داخل شهر با‌ حمل بار به شهرستان ها بسیار متفاوت است و تجهیزات اضافی مورد نیاز است تا بتوان در این نوع حمل و نقل امنیت محموله مشتریان را حفظ کرد زیرا حمل و نقل بین شهری از حساسیت بیشتری برخوردار است و نیاز به خودرو های مجهز دارد. اما حمل بار به شهرستان ها به چه خودروهایی نیاز دارد؟

 • نیسان
 • وانت
 • کامیون
 • کامیونت
 • تریلی
 • خاور روباز
 • خاور مسقف

وزن کالا

تناژ یا همان وزن کالایی که کامیون باربری حمل می‌کند نیز ارتباط مستقیمی با قیمت نهایی حمل کالا دارد. به‌ عبارت‌ دیگر هر قدر که وزن کالا کمتر باشد باربری ارزان‌ تری را  تجربه می‌کنید.

قیمت سوخت

قیمت سوخت مصرفی وسیله حمل بار نیز از جمله عواملی است که بر روی باربری ارزان تأثیر گذار است. با توجه به مسافت، مقدار سوخت مصرفی کامیون حمل بار نیز افزایش می‌یابد. موارد تأثیر گذار دیگری نیز وجود دارد که در مقاله قیمت حمل بار به‌ تفصیل به بررسی آن پرداخته ایم.

عوامل مؤثر در باربری ارزان
عوامل مؤثر در باربری ارزان

مهم‌ترین عامل در باربری ارزان

اما مهم‌ ترین موضوع این است که کیفیت انجام خدمات تأثیر مهمی در باربری ارزان دارد. ولی نباید این نکته را فراموش کرد که باربری ارزان به دنبال استفاده از تجهیزات و لوازم ارزان و نیروی کار کم‌هزینه است. اما چرا؟
شرکت‌های باربری برای سود بیشتر تمام سعی خود را می‌کنند که قیمت پایه را کاهش دهند. به همین منظور تا می‌توانند از ارزان‌ ترین امکانات برای حمل بار استفاده می‌کنند.

خسارت‌های ناشی از خدمات حمل بار بی‌کیفیت شرکت‌های باربری ارزانقیمت باعث می‌شود که شما مجبور به پرداخت هزینه‌هایی برای تعمیر یا حتی تعویض بار خود شوید چون این شرکت‌ها هیچ تضمینی برای کیفیت لوازم شما ندارند و هیچ خسارتی را نمی‌پذیرند.

شما می‌خواهید با کمترین هزینه حمل بار  را انجام دهید ولی توجه داشته باشید که این باربری  به هر قیمتی نباشد چون هزینه‌ای که بعد از جابجایی برای تعمیرات و خسارت‌های دیگر پرداخت می‌کنید بیشتر از باربری ارزان قیمت است و آسیب‌هایی که به کالا ها وارد می‌شود بسیار پرهزینه خواهد بود.

بهتر است همیشه قبل از ثبت سفارش باربری ارزان، با توجه به سابقه خدمات شرکت حمل‌ و نقل و کیفیت انجام کار آن‌ها اقدام به ثبت سفارش خود کنیم.

فراموش نکنید که تمامی خدمات حمل بار دارای قیمت یکسان و تعرفه مصوبه و مشخصی هستند که تمامی شرکت‌های باربری از آن تبعیت می‌کنند. درنتیجه اگر شرکت حمل‌ و نقلی نرخ بسیار پایین‌ تری نسبت به سایر باربری‌ها برای جابه‌جایی کالای شما ارائه داد بدون درنگ مطمئن باشید که مشکلی در انجام کار وجود دارد.

باربری به تمام نقاط ایران

باربری ارزان به شهرستان های مرکزی

 • باربری تهران به اراک، قزوین، قم
 • باربری تهران به اصفهان، کرج، سمنان

باربری ارزان به شهرستان های شمالی

چندین مسیر بین تهران و شمال وجود دارد. از جمله سه راه اصلی و مهم جاده چالوس، جاده فیروزکوه و جاده هراز است. هر یک از این جاده‌ها در یک زمان مشخص احداث و افتتاح شده‌اند و از آن زمان به طور منظم توسط مسافران و کامیون‌های حمل بار از تهران به شمال مورد استفاده قرار گرفته است. این سه جاده که از زیباترین جاده‌های ایران نیز به شمار می‌روند، روزانه میزبان هزاران کامیون، وانت یا تریلی در این مسیرها بوده و بار حمل می‌کنند.

در این میان، ممکن است به نظر برسد که حمل بار به شمال از طریق جاده فیروزکوه از دو جاده دیگر راحت‌تر است. اما طول مسیر و شهری که مقصد کالا است همراه با شرایط جاده و آب و هوا بسیار مهم است

باربری از تهران به شهر های مازندران: ساری، رامسر، بابلسر، آمل

 • باربری از تهران به استان گیلان: لاهیجان، رشت و …
 • باربری از تهران به استان گلستان: گرگان و کردکوی و…
مهم‌ترین عامل در باربری ارزان
مهم‌ترین عامل در باربری ارزان

باربری ارزان به شهرستان‌های غربی

 • باربری از تهران به همدان، ارومیه، خرم‌آباد، تبریز، کرمانشاه، زنجان، سنندج و …

باربری ارزان به شهرستان‌های شرقی

استان خراسان رضوی جزو استان های بزرگ و صنعتی ایران است. از لحاظ جغرافیای، تولیدی و صنعتی به گونه ای است که هر روزه تعداد بالایی کامیون، وانت و اتوبوس برای باربری و حمل بار و جا به‌ جایی مسافر از تهران به مشهد و بالعکس تردد می‌کنند.

همچنین شهر مشهد به دلیل قرار گرفتن حرم امام رضا جزو مهم‌ترین قطب‌ های زیارتی و سیاحتی ایران است و باعث شده که حمل‌ و نقل مسافر و بار بین شهر تهران و مشهد بیشتر از سایر مسیر ها باشد. امروزه مشهد با وجود امکانات زیاد گردشگری، ورزشی و صنعتی جایگاه ویژه ای در اقتصاد و فرهنگ ایران دارد و با دارا بودن جمعیتی در حدود 3 میلیون نفر دومین شهر پر جمعیت کشور است.

 • باربری از تهران به کرمان، مشهد، یزد، بجنورد، بیرجند و زاهدان

باربری ارزان به شهرستان‌های جنوبی

مناطق جنوبی کشور از مناطق جنوبی زاگرس تا سواحل شمالی خلیج فارس را شامل می‌شود. استان‌های فارس، کرمان، هرمزگان، خوزستان، بوشهر و کهکیلویه و بویراحمد بخشی از این مناطق هستند.

به دلیل وجود بنادر و مناطق آزاد تجاری و بنادر وارداتی و صادراتی در مناطق جنوبی و خلیج فارس، حمل و نقل کالا به جنوب کشور بسیار رونق دارد. برای حمل بار موفق، از جمله محموله های صادراتی، داشتن کادری مجرب و متخصص به ویژه در حمل و نقل ضروری است.

به دلیل مسافت بسیار طولانی و دشواری‌ها و ناهمواری‌های جاده و شرایط خاص آب و هوایی در منطقه جنوب و بار ترافیکی و ازدحام جاده‌ها، هزینه‌های حمل بار به جنوب کشور معمولاً متفاوت و متغیر است. در نتیجه رقابت بین شرکت‌های حمل و نقل در مناطق جنوبی بسیار زیاد است.

 • باربری از تهران به اهواز، بندرعباس، بوشهر، شیراز و …
مهم‌ترین عامل در باربری ارزان
مهم‌ترین عامل در باربری ارزان

مزایای استفاده از باربری ارزان

از مهمترین مزایای استفاده از ارزان ترین باربری بین شهری برای جابجایی بار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نداشتن محدودیت جغرافیایی

یکی دیگر از مزایای استفاده از باربری بین شهری ارزان برای ارسال و انتقال بار عدم محدودیت جغرافیایی در این روش حمل و نقل است. در واقع جالب است بدانید که استفاده از وسایل نقلیه و تجهیزات مناسب مورد نیاز برای انجام این روش حمل و نقل باعث شده است که امروز هیچ محدودیت جغرافیایی برای انتقال و تحویل کالا مشاهده نکنیم.

مقرون به صرفه بودن

همانطور که از نام فرآیند حمل و نقل بین شهری ارزان مشخص است، یکی دیگر از مزایای استفاده از این روش کاهش قابل توجه هزینه های جانبی حمل و نقل است. یک عامل موثرکه نه تنها استفاده اقتصادی از این روش حمل و نقل را مقرون به صرفه می کند، بلکه بدون شک یکی از مهمترین دلایل افزایش محبوبیت این روش برای انتقال و جابجایی بارهای بین شهری است.

ارسال ایمن و حفظ سلامت بار ارسالی

بدون شک یکی از مهمترین مزایای استفاده از ارزان ترین باربری بین شهری، تحویل ایمن و تضمین شده بار و تحویل ایمن آن است. همانطور که قبلاً اشاره کردیم عامل مهمی که نه تنها اطمینان خاطر مشتری را افزایش می دهد، بلکه موجب رضایت او می شود.

شرکت باربری جهان پیمان بار

شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار به عنوان یک شرکت ایرانی این افتخار را دارد با تکیه بر تکنولوژی و دانش فنی روز و برخورداری از تجربه نیرو های متخصص و ماهر ایرانی مفاهیم و نوآوری های بدون مشابه ای را در جهت رشد و گسترش برنامه های اقتصادی رو نمایی کند.

این شرکت همواره در تلاش بوده تا  علاوه بر خدمت ‌رسانی بر اساس جدید ترین  متد های حمل ‌و نقلی روز دنیا سبب صرفه‌ جویی اقتصادی برای مشتریان خود شود. پیداست که ارائه این خدمات با بالاترین کیفیت سبب اعتماد مشتریان به شرکت حمل ‌و نقل جهان پیمان بار شده است.

جهان پیمان بار کلیه‌ی مجوزهای مربوطه در زمینه حمل ‌و نقل و باربری را دارا است. هم‌چنین سابقه‌ ی همکاری با بسیاری از ارگان ‌های دولتی و خصوصی را دارد.

ارزان ترین سرویس باربری به شهرستان 

همانطور که تا به اینجا متوجه شده اید نوع ماشین باربری تاثیر زیادی در هزینه های حمل بار دارد و از بین تمامی ماشین ها باربری نیسان بار ها از قیمت کمتری برخوردار هستند و به عنوان ارزان ترین سرویس باربری برای حمل بار به شهرستان و همچنین باربری درون شهری به صاحبین بار پیشنهاد میشود.

معمولا برای افرادی که تمایل دارند بارشان در کمترین زمان ممکن به مقصد برسد نیسان بار ها را پیشنهاد میکنیم اما باید توجه داشته باشید که ظرفیت باربری نیسان از نظر وزن و ابعاد محدود بوده و برای بار های سنگین و با ابعاد زیاد مناسب نخواهد بود، اگر بار شما قابلیت خورد شدن و یا تقسیم شدن داشته باشید میتوانید به جای استفاده از یک ماشین باری بزرگتر از چند سرویس نیسان بار استفاده کنید اما باید ببینید که آیا این سرویس از نظر هزینه ای برای شما به صرفه است یا خیر .

برای اطلاع از هزینه باربری با نیسان که به عنوان ارزان ترین سرویس باربری معرفی میشود میتوانید با کارشناسان با تجربه در جهان پیمان بار مشورت داشته باشید و تا متناسب با نوع بار ، وزن و ابعاد آن بهترین و ارزان ترین سرویس باربری را برایتان فراهم کنند.

ارزان ترین سرویس باربری به شهرستان 
ارزان ترین سرویس باربری به شهرستان

تاثیر بیمه بر هزینه های باربری

عوامل مختلف بر نرخ کرایه حمل بار عبارتند از ، نوع کامیون، مبدا و مقصد بارگیری و ارزش مالی بار که در مورد آخرین فاکتور یعنی ارزش مالی بار، باید به بررسی هزینه های مربوط به بیمه باربری بپردازیم، بیمه باربری از مهمترین مواردی است که باید برای ارسال بار به خصوص در سرویس های برون شهری به آن توجه داشته باشید و از باربری بخواهید تا بارتان را براساس ارزش مالی آن بیمه کند تا اگر اتتفاقی برای آن افتاد، بیمه آن را به صورت تمام و کمال ببه شما پرداخت کنند.

از آنجایی که هزینه های مربوط به بیمه باربری تاثیر مستقیم بر نرخ کرایه حمل بار دارد ، برخی افراد به دلیل کم شدن کرایه ارزش مالی بار خود را کمتر از آنچه که است اعلام میکنند که کار اشتباهیست و اگر اتفاقی برای بار بیافتد، شرکت حمل و نقل هیچ مسئولیتی را در قبال آن قبول نخواهد کرد.

شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار به منظور کاهش هزینه های مربوط به بیمه باربری و ارزان تر شدن نرخ کرایه حمل بار به شهرستان برای مشتریان خود اقدام به همکاری با بیمه ایران کرده است که در بین سایر شرکت های بیمه گذار بهترین عملکرد را داشته و با توجه به خدمات عالی و فراگیری که در سراسر کشور دارد، هزینه های بیمه باربری آن بسیار منصفانه و مقرون به صرفه است.

تاثیر بیمه بر هزینه های باربری
تاثیر بیمه بر هزینه های باربری

استعلام کرایه حمل بار

به طور کلی باری حمل بار به صورت شهری و حمل بار به شهرستان ها اولین اقدام استعلام کرایه حمل بار است که ما در مجموعه جهان پیمان بار این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده ایم که به صورت آنلاین و برخط اقدام به استعلام کرایه کنند.

برای آن که استعلام کرایه باربری به صورت دقیق انجام شود توصیه میوشد که حداکثر 24 ساعت قبل از شروع بارگیری برای استعلام کرایه اقدام نمایید زیرا اگر خیلی دیر استعلام بگیرید، ممکن است کامیون مورد نظر موجود نباشد و اگر خیلی زودتر برای استعلام اقدام نمایید این امکان وجود دارد که نرخ کرایه تغییر کند و همچنین برای استعلام کرایه باید توجه داشته باشید که اطلاعات مربوط به بارتان را به صورت دقیق در اختیار کارشناسان حمل و نقل قرار دهید که از جمله مهمترین این اطلاعات میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

نوع بار 

وزن و ابعاد بار 

ارزش مالی بار 

زمان دقیق بارگیری و تخلیه 

محل دقیق بارگیری و تخلیه

استعلام کرایه از سامانه اینترنتی حمل و نقل جهان پیمان بار بسیار ساده است و شما میتوانید تنها با یک تماس در ساعات اداری برای استعلام کرایه اقدام نمایید و یا اطلاعات بار خود را در سایت ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

حمل بار دربستی با کمترین کرایه

2 روش متداول برای حمل بار به شهرستان ها وجود دارد که عبارتند از باربری به صورت دربستی و باربری به صورت خرده بار ، برای افرادی که به دنبال حمل بار ارزان از تهران به شهرستان ها هستند همواره این سوال وجود دارد که بار خود را به صورت دربستی ارسال کنند و یا خرده بار.

برای پاسخ به این سوال باید عوامل مختلفی مورد بررسی قرار گیرند، اول این که آیا برای ارسال بار عجله دارید یا خیر، اگر زمان در فرایند باربری برای شما مهم است باید بار خود را فقط به صورت دربستی ارسال کنید زیرا برای ارسال بار به صورت خرده بار از آنجایی که بار شما در کنار بار های دیگر ارسال میشود ممکن است ارسالش چند روز زمان ببرد و لازم باید مدت زمان بیشتری برای دریافت بار منتظر باشد، اما باربری دربستی بسیار سریع تر بوده و به محض انجام شدن بارگیری،سرویس شما به سمت مقصد حرکت خواهد کرد.

حجم بار از دیگر موارد موثر در انتخاب نوع سرویس باربری است، اگر باری که قصد ارسال آن به شهرستان را دارید کوچک است و از ظرفیت یک نیسان هم کمتر می باشد، توصیه میشود آن را به صورت خرده بار ارسال کنید تا نرخ کرایه آن کمتر شود اما اگر بار شما حداقل 2 تن وزن دارد بهتر است از ارزان ترین سرویس باربری جهان پیمان بار یعنی نیسان بار استفاده کنید تا با کمترین کرایه بار شما را به مقصد ارسال کنند.

نکته آخر که در مورد باربری به صورت خرده بار یا دربستی باید بدانید این است که دقت بارگیری و تخلیه در روش دربستی بسیار بیشتر است و برای بارهای حساس که نباید ضربه ببینند بهتر است باربری به روش دربستی را انتخاب نمایید.

اهمیت حمل بار ارزان

حمل بار ارزان برای صنایع مختلف و تولیدی ها از اهمیت بالایی برخوردار است و  ضمن صرفه جویی در هزینه ها موجب کاهش قیمت تمام شده انواع کالا و خدمات هم میشود چرا که هزینه های باربری و جابه جایی بار به صورت مستقیم بر روی قیمت کالاها اضافه میشود.

ما در جهان پیمان بار در تلاشیم تا به ارائه ارزان ترین نرخ کرایه باربری برای صاحبین بار ، امکان ارسال کالا ها با کمترین کرایه به تمامی شهرستان ها را فراهم کنیم.

حمل بار دربستی با کمترین کرایه
حمل بار دربستی با کمترین کرایه

مقالات مرتبط با باربری ارزان

پیشنهاد می کنیم این مقاله رو هم مطالعه کنید:
باربری آنلاین

11 دیدگاه در “باربری ارزان

  • ادمین جهان پیمان بار میگوید:

   سلام وقت بخیر
   بله شما در صفحه اصلی سایت میتوانید کد نمایندگی بیمه ایران ما را مشاهده کنید تا از این بابت مطمئن باشید در صورتی که به بار شما خسارت وارد شود تمام خسارت وارده به صورت کامل پرداخت میشود

 1. احمد عبدالهی میگوید:

  من از خدماتتون استفاده کردم خوب بود و ارزان
  فقط کاش ارسال ماشین فقط از استان تهران نبود داخل شهر های دیگه هم نمایندگی داشتید

 2. مهدوی میگوید:

  سرویس دهی باربری جهان پیمان بار خیلی خوبه کار باربری رو به نحو احسنت انجام میدن درود بر مدیریت گرامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + چهارده =