باربری ارزان

باربری ارزان

یکی از مواردی که مهم‌ ترین تأثیر را در انتخاب شرکت حمل‌ و نقل مناسب دارد قیمت تمام‌ شده‌ی خدمات باربری است. به همین دلیل به‌ محض اینکه سر و کارمان با شرکت‌های حمل‌ و نقل بار می‌ افتد به دنبال یک باربری ارزان می‌گردیم. عوامل متعددی در تعیین قیمت تمام‌ شده‌ی حمل بار تأثیر می گذارد که در ادامه مقاله به بررسی آن‌ ها می‌پردازیم.

شرکت حمل بار ارزان و معتبر

اولین نکته در انتخاب یک شرکت باربری ارزان برای حمل بار معتبر، ارائه بیمه نامه و بارنامه قابل اعتماد در این شرکت است. صدور بیمه نامه و بارنامه معتبر این ضمانت را به شما می دهد که بار شما سالم به مقصد برسد. این امر یکی از بارز ترین ویژگی های یک شرکت حمل بار عمده قابل اعتماد است.

رسیدگی به شکایات و امور مشتری یکی از مهم ترین نکات در انتخاب شرکت باربری معتبر و قابل اطمینان است. همچنین کنترل کیفیت تجهیزات و خودرو های باربری از دیگر ویژگی های یک باربری خوب است.

پرسنل اداری و رانندگان شرکت ملاک دیگری برای انتخاب آن است. استخدام پرسنل مجرب و ارائه آموزش های لازم برای بهبود کیفیت خدمات باربری لازم است. نظم و برنامه ریزی اصولی از معیارهای دیگر است. خدمات گسترده، از دیگر ویژگی های یک شرکت حمل و نقل معتبر است.

روش‌های کاهش قیمت حمل بار

بسیاری از ما بارها شده است که برای حمل بار خود با شرکت‌های حمل بار زیادی تماس گرفته‌ایم و به اشتباه هزینه‌های زیادی را متحمل شدیم؛ اما امروز می‌توانید با توجه به یکسری مسائل کوچک تا حد زیادی از قیمت حمل بار بکاهید.

انتخاب وسیله مناسب برای کاهش قیمت حمل بار

اگر می خواهید که کالایی را به محلی دیگر ارسال کنید کمی تأمل کنید. در نگاه اول این کار بسیار مقرون به صرفه می‌نماید ولی برخی از مشکلات را نیز باید در نظر بگیرید. تهیه وسیله حمل کالا، دشوار و مشمول پرداخت هزینه است. نوسان نرخ بنزین، اجاره کامیون برای حمل بار و بسیاری از هزینه‌های ریز و درشت را به ناچار باید بپردازید.

استفاده از باربری‌های مقصد به جای باربری‌های مبدأ

مثلاً فرض کنید در شهر تهران هستید و قصد دارید بار خود را به قزوین ارسال کنید یک روش این است که به جای باربری‌ های مستقر در تهران به باربری‌ های شهر قزوین زنگ بزنید. چون راننده‌ای که از قزوین به تهران حرکت می کند معمولاً به صورت خالی بر می‌گردد و به همین دلیل با مبلغ کمتر می توان بار شما را از تهران به قزوین حمل کرد.

باربری ارزان
انتخاب وسیله مناسب برای کاهش قیمت حمل بار

عوامل مؤثر در باربری ارزان

مسافت حمل کالا

طبیعی است که هرچقدر فاصله مکانی بین مبدأ و مقصد بیشتر باشد هزینه باربری نیز با توجه  به آن افزایش می‌یابد.
البته این افزایش هزینه به سبب سوخت بیشتری که کامیون باربری مصرف می‌کند، زمان صرف شده داخل جاده و سایر هزینه‌های یک کامیون حمل کالا در طول انجام مأموریت باربری می‌باشد.

ابعاد وسیله حمل بار

مهم‌ترین عاملی که باعث تجربه‌ی یک باربری ارزان خواهد شد،انتخاب وسیله مناسب حمل بار است. ابعاد کامیون با توجه به توان خودرو، نوع و وزن کالای موردنظر برای حمل تعیین می‌شود. قطعاً هر چقدر که از وسیله بزرگ‌تری برای حمل بار استفاده کنید به همان مقدار به هزینه‌های تمام‌ شده‌ی باربری افزوده خواهد شد.

هر شرکت حمل ‌و نقلی برای ارائه بهتر خدمات و جلب رضایت مشتری موظف است تا انواع ماشین‌ های حمل بار را متناسب با نیاز مشتری در اختیار آن ها قرار دهد. از این‌ رو شرکت حمل‌ و نقل جهان پیمان بار نیز با داشتن انواع ماشین ‌های حمل بار از نیسان تا کمرشکن آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می‌باشد.

پس بهتر است ابتدا با دانستن ابعاد و وزن دقیق کالای موردنظر اقدام به انتخاب بهترین وسیله حمل بار برای جابه‌جایی کالای خودتان بکنید.

وزن کالا

تناژ یا همان وزن کالایی که کامیون باربری حمل می‌کند نیز ارتباط مستقیمی با قیمت نهایی حمل کالا دارد. به‌ عبارت‌ دیگر هر قدر که وزن کالا کمتر باشد باربری ارزان‌ تری را  تجربه می‌کنید.

قیمت سوخت

قیمت سوخت مصرفی وسیله حمل بار نیز از جمله عواملی است که بر روی باربری ارزان تأثیر گذار است. با توجه به مسافت، مقدار سوخت مصرفی کامیون حمل بار نیز افزایش می‌یابد. موارد تأثیر گذار دیگری نیز وجود دارد که در مقاله قیمت حمل بار به‌ تفصیل به بررسی آن پرداخته ایم.

باربری ارزان
تناژ بر روی قیمت حمل تاثیر گذار است

 مهم‌ترین عامل در باربری ارزان

اما مهم‌ ترین موضوع این است که کیفیت انجام خدمات تأثیر مهمی در باربری ارزان دارد. ولی نباید این نکته را فراموش کرد که باربری ارزان به دنبال استفاده از تجهیزات و لوازم ارزان و نیروی کار کم‌هزینه است. اما چرا؟
شرکت‌های باربری برای سود بیشتر تمام سعی خود را می‌کنند که قیمت پایه را کاهش دهند. به همین منظور تا می‌توانند از ارزان‌ ترین امکانات برای حمل بار استفاده می‌کنند.

خسارت‌های ناشی از خدمات حمل بار بی‌کیفیت شرکت‌های باربری ارزانقیمت باعث می‌شود که شما مجبور به پرداخت هزینه‌هایی برای تعمیر یا حتی تعویض بار خود شوید چون این شرکت‌ها هیچ تضمینی برای کیفیت لوازم شما ندارند و هیچ خسارتی را نمی‌پذیرند.

شما می‌خواهید با کمترین هزینه حمل بار  را انجام دهید ولی توجه داشته باشید که این باربری  به هر قیمتی نباشد چون هزینه‌ای که بعد از جابجایی برای تعمیرات و خسارت‌های دیگر پرداخت می‌کنید بیشتر از باربری ارزان قیمت است و آسیب‌هایی که به کالا ها وارد می‌شود بسیار پرهزینه خواهد بود.

بهتر است همیشه قبل از ثبت سفارش باربری ارزان، با توجه به سابقه خدمات شرکت حمل‌ و نقل و کیفیت انجام کار آن‌ها اقدام به ثبت سفارش خود کنیم.

فراموش نکنید که تمامی خدمات حمل بار دارای قیمت یکسان و تعرفه مصوبه و مشخصی هستند که تمامی شرکت‌های باربری از آن تبعیت می‌کنند. درنتیجه اگر شرکت حمل‌ و نقلی نرخ بسیار پایین‌ تری نسبت به سایر باربری‌ها برای جابه‌جایی کالای شما ارائه داد بدون درنگ مطمئن باشید که مشکلی در انجام کار وجود دارد.

شرکت حمل بار جهان پیمان بار

شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار به عنوان یک شرکت ایرانی این افتخار را دارد با تکیه بر تکنولوژی و دانش فنی روز و برخورداری از تجربه نیرو های متخصص و ماهر ایرانی مفاهیم و نوآوری های بدون مشابه ای را در جهت رشد و گسترش برنامه های اقتصادی رو نمایی کند.

این شرکت همواره در تلاش بوده تا  علاوه بر خدمت ‌رسانی بر اساس جدید ترین  متد های حمل ‌و نقلی روز دنیا سبب صرفه‌ جویی اقتصادی برای مشتریان خود شود. پیداست که ارائه این خدمات با بالاترین کیفیت سبب اعتماد مشتریان به شرکت حمل ‌و نقل جهان پیمان بار شده است.

جهان پیمان بار کلیه‌ی مجوزهای مربوطه در زمینه حمل ‌و نقل و باربری را دارا است. هم‌چنین سابقه‌ ی همکاری با بسیاری از ارگان ‌های دولتی و خصوصی را دارد.

 

دانلود مقالات به صورت pdfدانلود مقاله

 

 

1 دیدگاه برای “باربری ارزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *