باربری تهران به تبریز | باربری ارزان تهران تبریز

حمل بار تهران به تبریز

حمل بار تهران به تبریز یکی از خطوط باربری پرتردد در شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار به منظور ارسال بار به تبریز و باربری به تبریز با کمترین نرخ کرایه باربری است. خدمات باربری به تبریز از مبدا تهران به صورت همه روزه صورت میگیرد و تمامی مجوز های لازم از جمله بیمه نامه و بارنامه برای حمل بار از تهران به تبریز صادر میشود.

برای آشنایی بیشتر با فرآیند باربری به تبریز از تهران و خدمات جهان پیمان بار جهت ارسال بار از تهران به مقصد تبریز با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

اهمیت حمل بار تهران به تبریز 

تبریز با ۲۴۴٫۵۱ کیلومتر مربع وسعت سومین شهر بزرگ ایران محسوب می‌شود و این شهر، بزرگ‌ترین قطب اقتصادی منطقهٔ آذربایجان ایران است و به عنوان مرکز اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی آدربایجان شناخته شده است بنابراین باربری و حمل بار برای تبریز از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، به همین دلیل است که روزانه انواع ماشین های باری سبک و سنگین از تهران به سمت تبریز میروند.

با توجه به موقعیت جغرافیایی تبریز و قرار گرفتن آن در مناطق کوهستانی، دارای راه های ارتباطی و جاده های پر پیچ و خم است که باربری به آنجا را به خصوص در فصول سرد سال که بارندگی بیشتر است، دشوار کرده است. پس اگر قصد ارسال بار از تهران به تبریز را دارید میتوانید با متخصص باربری در خط تهران تبریز یعنی جهان پیمان بار تماس بگیرید تا در تمامی فصول سال خدمات حمل بار به تبریز را در اختیارتان قرار دهد.

ارسال بار به تبریز از مبدا تهران

تهران با دارا بودن چندین شهرک صنعتی و بزرگترین بازار در ایران همواره نیازمند خدمات باربری از تهران به تبریز است تا بتواند تولیدات و محصولات مورد نیاز را به تبریز ارسال نماید. برای حمل بار از تمامی نقاط تهران از جمله حمل بار از بازار آهن تهران، حمل بار از جاده کرج، حمل بار از جاده خاوران، حمل بار از بازار تهران و ….. به تبریز با جهان پیمان بار تماس بگیرید تا با کمترین هزینه انواع ماشین های باری را در اختیارتان قرار دهد.

باربری به تبریز از جمله خدمات حمل بار به غرب کشور جهان پیمان بار است که از مبدا تهران با تمامی ماشین های حمل بار انجام میگیرد.

اهمیت حمل بار تهران به تبریز 
اهمیت حمل بار تهران به تبریز

ارسال بار به شهرهای کوچک و بزرگ تبریز

خدمات باربری جهان پیمان بار برای تبریز گسترده است و علاوه بر تبریز تمامی شهرهای کوچک و بزرگ اطراف تبریز را نیز شامل میشود بنابراین اگر قصد حمل بار به کلیبر، حمل بار به ورزقان، حمل بار به جلفا، حمل بار به مرند، حمل بار به اهر، حمل بار به هریس، حمل بار به شبستر، حمل بار به اسکو، حمل بار به سراب، حمل بار به بستان آباد، حمل بار به عجبشیر، حمل بار به میانه، حمل بار به بناب، حمل بار به مراغه، حمل بار به هشترود، حمل بار به آذرشهر، حمل بار به ملکان و یا حمل بار به چارویماق را دارید، میتوانید از خدمات حمل بار به تبریز جهان پیمان بار استفاده نمایید.

انواع ماشین های حمل بار به تبریز 

ماشین های حمل بار دارای تنوع زیادی بوده و تنها به تریلی و خاور محدود نمیشوند، شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار دارای گسترده ترین و کامل ترین ناوگان حمل و نقل جاده ای است و تمامی ماشین های باری سبک و سنگین را در اختیار دارد. بنابراین میتواند متناسب با نوع بار و تناژ بار شما بهترین ماشین باری را در اختیارتان قرار دهد تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل؛ بارتان صحیح و سالم و بدون کوچکترین آسیبی به مقصد برسد.

آنچه که مشخص کننده نوع کامیون مورد نیاز شما برای حمل بار از تهران به تبریز است تناژ بار، ابعاد بار و نوع بار است. خوب است بدانید که هر کدام از ماشین های باری و کامیون ها برای حمل بار با ظرفیت مشخصی طراحی شده اند و با توجه به ابعاد اتاق و یا بارگیرشان حجم مشخصی بار را حمل میکنند، در ادامه ویژگی انواع ماشین های باری برای حمل بار به تبریز را برایتان آورده ایم.

باربری به تبریز با نیسان 

نیسان سبک ترین ماشین باری برای حمل بارهای بین شهری و از جمله حمل بار از تهران به تبریز است. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر 2 تن از تهران به تبریز را دارید میتوانید از نیسان برای حمل آن استفاده نمایید، درنظر داشته باشید ابعاد بارگیر نیسان ها طولی برابر با 2.2 متر داشته و عرض آن 1.6 متر است و ارتفاع بار نباید بیشتر از 1.2 متر شود.

باربری ارزان قیمت با نیسان از تهران به تبریز را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به تبریز را در اختیارتان قرار دهد.

باربری به تبریز با نیسان 
باربری به تبریز با نیسان

باربری به تبریز با خاور

خاورها که دارای انواع مختلفی از جمله خاور مسقف و روباز هستند، یکی از ماشینهای باری مناسب برای حمل بارهای بین شهری و از جمله حمل بار از تهران به تبریز است. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر 4 تن از تهران به تبریز را دارید میتوانید از خدمات حمل بار با خاور استفاده نمایید، درنظر داشته باشید ابعاد بارگیر خاور ها طولی برابر با 3.8 تا 5.9 متر داشته و عرض آن 2 تا 2.2 متر است و ارتفاع بار نباید ببیشتر از 1.4 متر شود.

باربری ارزان قیمت با خاور از تهران به تبریز را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به تبریز را در اختیارتان قرار دهد.

باربری به تبریز با خاور
باربری به تبریز با خاور

باربری به تبریز با کامیون

کامیون ها که رایج ترین آنها کامیون تک و جفت است، یکی از ماشینهای باری سنگین برای حمل بارهای بین شهری و از جمله حمل بار از تهران به تبریز است. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر 15 تن از تهران به تبریز را دارید میتوانید از انواع کامیونهای تک وجفت (6 چرخ و 10 چرخ) برای حمل آن استفاده نمایید. تک ها تا 10 و جفت ها تا 15 تن بار را به راحتی حمل میکنند.

باربری ارزان قیمت با ده چرخ و شش چرخ از تهران به تبریز را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به تبریز را در اختیارتان قرار دهد.

باربری به تبریز با کامیون
باربری به تبریز با کامیون

 

 

باربری به تبریز با تریلی

باربری ارزان قیمت با تریلی کفی، بغلدار و چادری از تهران به تبریز را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به تبریز را در اختیارتان قرار دهد.

باربری به تبریز با تریلی
باربری به تبریز با تریلی

باربری به تبریز با کمرشکن و بوژی

باربری با بوژی و کمرشکن از جمله خدمات تخصصی برای ارسال بار به تبریز است. اگر قصد ارسال بار سنگین و فوق سنگین و همچنین کالا های حجیم از تهران به مقصد تبریز را دارید باید حمل آن را با کمرشکن و یا بوژی انجام دهید.

جهان پیمان بار ارائه دهنده تمامی خدمات باربری تخصصی از تهران برای تبریز است و انواع کمرشکن و بوژی را با پایین ترین نرخ کرایه در اختیار صاحبین بار قرار خواهد داد.

باربری به تبریز با کمرشکن و بوژی
باربری به تبریز با کمرشکن و بوژی

حمل انواع بار به تبریز 

تهران با توجه به این که مرکز تولید و توزیع انواع کالا در ایران است، همه روزه انواع بار و کالا را به شهرستان ها و از جمله تبریز ارسال میکند. تفاوتی ندارد بار شما چیست و برای حمل آن به چه کامیونی نیاز دارید، برای حمل انواع بار از تمامی نقاط تهران به تبریز تنها کافیست با متخصص باربری خط تهران-تبریز یعنی جهان پیمان بار تماس بگیرید.

بار شما هرچه که باشد با ارزان ترین کرایه و در سریع ترین زمان ممکن به تبریز ارسال خواهد شد.

حمل اثاثیه منزل به تبریز 

برای افرادی که ساکن تهران هستند و قصد نقل مکان و جابه جایی منزل به تبریز را دارند، حمل اثاثیه منزل به تبریز یک مسئله است، اما نگران نباشید اگر قصد حمل اسباب منزل از تهران به تبریز را دارید همین حالا با جهان پیمان بار تماس بگیرید و صفر تا صد باربری اثاث منزل را به ما بسپارید.

ما برای اثاث کشی به تبریز کامیون های مخصوص حمل اثاثیه منزل را که اتاق بزرگ و تمیزی دارند و همچنین مجهز به پتو هستند را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

اسباب کشی ارزان و باربری ارزان اثاث منزل از تهران به تبریز را با اتوبار جهان پیمان بار تجربه کنید.

حمل آهن آلات به تبریز

انواع آهن آلات مانند تیرآهن، میلگرد، نبشی و ناودونی برای حمل به تبریز نیازمند تریلی کفی هستند، اگر به دنبال تریلی کفی ارزان قیمت برای حمل آهن آلات به تبریز هستید، جهان پیمان بار در خدمت شماست و حمل آهن از بازار های آهن تهران را برایتان انجام میدهد.

حمل مواد غذایی به تبریز

اگر در زمینه خرید و فروش انواع مواد غذایی فعالیت دارید و میخواهید مواد غذایی خریداری شده از بازارهای تهران را به مقصد تبریز حمل کنید میتوانید انواع ماشین های باری سبک و سنگین از جمله نیسان و خاور را از شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار درخواست کنید.

حمل محموله های ترافیکی و فوق سنگین به تبریز

محموله های ترافیکی بارهایی هستند که از نظر وزن و ابعاد بزرگتر از حد معمول بوده و برای حمل آنها به کمرشکن و بوژی احتیاج است. همچنین مجوز های لازم از سازمان راه و ترابری باید برای اینگونه بارها دریافت شود.

پس اگر قصد ارسال محموله های ترافیکی و فوق سنگین از تهران به تبریز را دارید در وهله اول نیاز است تا با یک باربری معتبر تماس گرفته خواهان حمل آن با کمرشکن و یا بوژی باشید.

جهان پیمان بار برای حمل بارهای ترافیکی به تبریز انواع کمرشکن و بوژی را در اختیار دارد و با پایین ترین نرخ کرایه باربری در خدمت صاحبین بار عزیز است.

کرایه باربری از مبدا تهران به مقصد تبریز

کرایه باربری از تهران به تبریز تابع یک نرخ ثابت و مشخص نیست و با توجه به نوع کامیون مورد نیاز، نوع بار، وزن بار، ابعاد بار، ارزش مالی بار و همچنین محل بارگیری و تخلیه متفاوت است. اگر میخواهید از کرایه حمل بار به تبریز اطلاع داشته باشید، لازم است حداقل 4 ساعت قبل از بارگیری با ما تماس گرفته و آخرین نرخ کرایه حمل بار به تبریز را استعلام بگیرید.

ما در جهان پیمان بار همواره در تلاشیم تا با ایجاد فضای رقابتی بین راننده های خط تهران به تبریز کمترین نرخ کرایه را برایتان فراهم آوریم، پس اگر به دنبال خدمات باربری ارزان از تهران به تبریز هستید میتوانید بار خود را به ما بسپارید.

کرایه باربری از مبدا تهران به مقصد تبریز
کرایه باربری از مبدا تهران به مقصد تبریز

خدمات جهان پیمان بار برای حمل بار به تبریز

جهان پیمان بار برای رفاه حال صاحبین بار عزیز صفرتا صد خدمات باربری تهران به تمام نقاط ایران از جمله تهران به تبریز را در اختیار آنها قرار میدهد تا بتوانند با خیال راحت و بدون دردسر ارسال بار به تبریز داشته باشند.

ازجمله خدمات جهان پیمان بار برای حمل بار به تبریز میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • مشاوره تخصصی و رایگان برای باربری به تبریز 
  • صدور بیمه نامه و بارنامه معتبر برای بار های ارسال شده به تبریز
  • خدمات پشتیبانی حمل بار به تبریز
  • حمل بار دربستی به تبریز

مشاوره برای باربری تهران به تبریز

دریافت مشاوره قبل از انجام امور مربوط به باربری و از جمله باربری تهران به تبریز میتواند بسیار مفید باشد و اطلاعات زیادی را در زمینه حمل و نقل و ارسال کالا به تبریز در اختیارتان قرار خواهد داد.

شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار به منظور تکیریم مشتریان و صاحبین بار خدمات مشاوره ای را برای حمل بار به تبریز به صورت رایگان در اختیارتان قرار میدهد و شما میتوانید تنها با یک تماس هر آنچه را که در زمینه حمل بار از تهران به تبریز و شهرستان های کوچک و بزرگ آن لازم است بدانید را از مشاوران بپرسید.

مشاوره برای حمل بار به تبریز به صورت کاملا تخصصی و توسط افراد ماهر و با تجربه در حوزه جابه جایی بار به تبریز به شما عزیزان ارائه میشود.

بارنامه برای حمل بار به تبریز

جهت ارسال بار از تهران به تبریز صدور بارنامه یکی از الزامات است که باید حتما مورد توجه صاحبین بار قرار گیرد، این بارنامه در واقع یک سند است که توسط وزارت راه صادر میشود و در دو نسخه چاپی است که یکی مخصوص راننده و دیگری مخصوص صاحبین بار است.

اگر قصد ارسال بار به تبریز را دارید میتوانید صفر تا صد خدمات باربری را از جهان پیمان بار بخواهید تا بار شما را همراه با بارنامه معبتر از تهران به تمامی نقاط تبریز ارسال نماید.

آنچه که در بارنامه های تهران تبریز قید میشود عبارت است از :

نوع بار، وزن بار، محل دقیق بارگیری در تهران، محل دقیق تخلیه بار تبریز ، ارزش مالی بار و کرایه بار است.

علاوه بر اطلاعات مربوط به بار و راننده اطلاعات مربوط به صاحب بار و همچنین گیرنده بار در بارنامه قید میشود.

باربری تهران به تبریز با پس کرایه

پرداخت کرایه بارهای تهران تبریز به صورت پس کرایه است به این معنا که تمامی هزینه های مربوط به بارگیری و بیمه بار و کرایه حمل بار در بارنامه ذکر میشود و راننده بعد از تحویل بار در مقصد کرایه را از گیرنده دریافت خواهد کرد، لازم به ذکر است که برای حمل بار تهران به تبریز جهان پیمان بار هیچ هزینه ای را در مبدا و در هنگام بارگیری از صاحب بار تقاضا نمیکند و کرایه به صورت تمام و کمال در مقصد دریافت میشود.

نتیجه گیری باربری تهران به تبریز

در این مقاله که با هدف آشنایی شما با فرآیند باربری به تبریز نوشته شده است سعی کردیم شما را با صفر تا صد حمل بار به تبریز آشنا کنیم که امیدواریم مفید بوده باشد. اگر در زمینه حمل بار از تهران به تبریز و یا حمل بار به سایر شهر های غرب کشور مانند حمل بار به ایلام، حمل بار به همدان و یا باربری از تهران به کرمانشاه سوال یا ابهامی دارید میتوانید همین حالا از ما بپرسید، تنها کافیست از طریق شماره های درج شده در سایت با ما در تماس باشید.

مقالات مرتبط با باربری تهران به تبریز

حمل بار از تهران به کردستان

باربری تهران به زنجان 

باربری تهران به آذربایجان

حمل بار از تهران به اردبیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 8 =