باربری در شهرک صنعتی پایتخت | حمل بار ارزان از شهرک صنعتی پایتخت

باربری در شهرک صنعتی پایتخت

برای  حمل بار از شهرک صنعتی پایتخت به تمام نقاط ایران، حمل بار ارزان از شهرک صنعتی پایتخت (علی آباد) به سراسر کشور و همچنین باربری در شهرک صنعتی پایتخت با شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار تماس بگیرید تا بتوانید با صرف کمترین هزینه ، تمامی سرویس های حمل و نقل را از نیسان گرفته تا کمرشکن و بوژی را دریافت نمایید.

شرکت حمل و نقل جهان پیمان با سابقه ترین موسسه باربری در شهرک صنعتی پایتخت یا همان علی آباد است که و بزرگترین ناوگان حمل ونقل کشوری را در اختیار دارد و میتواند پایین ترین تعرفه باربری را برای ارسال بار از شهرک صنعتی پایتخت با تمامی ماشین های باری فراهم آورد.

اگر برای ارسال بار از شهرک صنعتی پایتخت و همچنین باربری تخصصی صنعتی ، باربری تخصصی شیشه و تولیدات ریخته گری ، باربری تخصصی پوشاک و منسوجات ، باربری تخصصی مواد پلاستیکی و سلولوزی به دنبال شرکت حمل و نقل معتبر در شهرک صنعتی پایتخت هستید، میتوانید با جهان پیمان بار تماس بگیرید تا تمامی سرویس های حمل بار از شهرک صنعتی پایتخت را با ارزان ترین نرخ کرایه باربری، همراه با بیمه نامه و بارنامه معتبر برایتان فراهم کند.

باربری در شهرک صنعتی پایتخت | حمل بار ارزان از شهرک صنعتی پایتخت
باربری در شهرک صنعتی پایتخت | حمل بار ارزان از شهرک صنعتی پایتخت

اهمیت باربری از شهرک صنعتی پایتخت

شهرک صنعتی پایتخت یکی دیگر از شهرک های صنعتی در اطراف تهران است که از سال 1369  تاسیس شده است و واحد های صنعتی مهمی در آن مشغول به فعالیت می باشند علاوه بر آن وجود کارگاه های خرد و کلان و سوله ها و انبار ها موجب شده تا روزانه بیش از 100 ها سرویس حمل و نقل در این منطقه مورد نیاز باشد که شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار می تواند تمامی نیاز های باربری در شهرک صنعتی پایتخت را مرتفع سازد.

شهرک صنعتی پایتخت واقع شده در جنوب شرق تهران است و دسترسی به آنجا از طریق بزرگراه امام رضا امکان پذیر می باشد.

به طور کلی در شهرک های صنعتی خدمات حمل و نقل و باربری یکی از اساسی ترین نیاز ها محسوب میشود به گونه ای  که میزان اهمیت آن در حد آب و برق و گاز می باشد، واحد های صنعتی فعال در شهرک صنعتی پایتخت برای آن که بتوانند تولیدات خود را به سراسر کشور ارسال کنند و یا مواد اولیه مورد نیاز خود را دریافت نمایند، باید از خدمات باربری استفاده کند تا با صرف کمترین هزینه امور مربوط به جابه جایی کالا را انجام دهند.

تنوع واحد های صنفی در شهرک صنعتی پایتخت زیاد است که از جمله شاخص ترین صنایع در شهرک صنعتی پایتخت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • صنایع فلزی
 • صنایع غیر فلزی کانی
 • صنایع غذایی
 • صنعت برق الکترونیک
 • صنعت نساجی و پوشاک
 • صنایع شیمیایی
 • صنایع سلولزی
 • صنایع پلاستیک
 • صنایع تراشکاری و پرسکاری
 • صنایع رنگ
 • صنایع ریخته گری
 • صنایع شیشه
 • صنایع قطعات خودرو
 • صنایع کارتن سازی
 • صنایع یخچال
 • صنایع واسطه ای

بهره مندی شهرک صنعتی پایتخت از امتیازات و انشعاب هایی مانند آب ، برق و گاز موجب شده تا صنعتگران و تولید کننده ها تمایل بیشتری برای فعالیت در این منطقه داشته باشند ، علاوه بر موارد فوق وجود خدمات باربری موجب افزایش سرعت در حمل و نقل و ارسال کالا از شهرک صنعتی پایتخت شده است.

شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار یک باربری معتبر در شهرک صنعتی پایتخت است که برای حمل بار از شهرک صنعتی پایتخت به سراسر کشور و همچنین حمل بار از تهران به شهرک صنعتی پایتخت سرویس باربری دارد و با راه اندازی  سامانه باربری آنلاین این امکان را برای همه واحد های صنعتی فراهم کرده است تا تنها با یک تماس کامیون مورد نیاز خود را رزرو کنند.

اگر صاحب کسب و کار در شهرک صنعتی پایتخت یا علی آباد هستید و برای ارسال و دریافت کالا در آنجا نیاز به شرکت حمل و نقل معتبر دارید، میتوانید همین حالا با جهان پیمان بار تماس بگیرید.

اهمیت باربری از شهرک صنعتی پایتخت
اهمیت باربری از شهرک صنعتی پایتخت

حمل بار از شهرک صنعتی پایتخت به تمام نقاط ایران

با توجه به این که شهرک صنعتی پایتخت (علی آباد) یک منطقه تجاری و صنعتی مهم در تهران است و دارای انبار ها و سوله های فراوانی می باشد، روزانه نیازمند خدمات باربری برای ارسال بار به سراسر ایران است و تنوع مقاصد باربری آن بسیار زیاد است چرا که تنوع مشاغل فعال در این شهرک صنعتی بسیار زیاد است و با توجه به گستردگی خدماتشان به سراسر ایران ارسال بار انجام میدهند.

باربری جهان پیمان بار با در اختیار داشتن کامل ترین ناوگان حمل و نقل کشور، توانایی ارائه سرویس حمل بار از شهرک صنعتی پایتخت به سراسر ایران از جمله تمامی شهرستان ها ، بنادر، مناطق مرزی و بازارچه های مرزی و همچنین تمامی مناطق 22 گانه تهران را دارا می باشد.

باربری از شهرک صنعتی پایتخت به مشهد

باربری از شهرک صنعتی پایتخت به شیراز

باربری از شهرک صنعتی پایتخت به اصفهان

باربری از شهرک صنعتی پایتخت به اردبیل

باربری از شهرک صنعتی پایتخت به همدان

باربری از شهرک صنعتی پایتخت به قم

باربری از شهرک صنعتی پایتخت به کرمان

باربری از شهرک صنعتی پایتخت به بندرعباس

باربری از شهرک صنعتی پایتخت به خوزستان

باربری از شهرک صنعتی پایتخت به گیلان

باربری از شهرک صنعتی پایتخت به آستارا

شهر های نامبرده شده از جمله شاخص ترین مقاصد باربری در شهرک صنعتی پایتخت هستند اما حمل بار از شهرک صنعتی پایتخت (علی آباد) به تمامی نقاط دور و نزدیک کشور در جهان پیمان بار صورت میگیرد.

حمل بار از شهرک صنعتی پایتخت به تمام نقاط ایران
حمل بار از شهرک صنعتی پایتخت به تمام نقاط ایران

تریلی حمل بار از شهرک صنعتی پایتخت

تریلی حمل بار از شهرک صنعتی پایتخت جهت باربری کالا های 22 تنی، کیسه سیمان، ورق آهن، پالت،پوشاک و منسوجات، قطعات خودرو، لوازم پلاستیکی و …..  مورد نیاز است.

برای حمل کالا های صادراتی از شهرک صنعتی پایتخت میتوانید از خدمات حمل بار با تریلی چادری یا همان ترانزیت استفاده نمایید، جهان پیمان بار برای ارسال بار به تمام نقاط مرزی ایران ترانزیت دارد.

تریلی های کفی، بغلدار، چادری برای حمل باز از شهرک صنعتی پایتخت را تنها با یک تماس میتوانید رزرو نمایید.

نیسان بار شهرک صنعتی پایتخت

نیسان سبک ترین ماشین باری است که میتوانید جهت ارسال بار از شهرک صنعتی پایتخت استفاده نمایید با توجه به این موضوع جهت ارسال بار سریع از شهرک صنعتی پایتخت (علی آباد) بهتر است از نیسان باربری استفاده نمایید.

حمل بار 2 تنی با حجم کم را در سریع ترین زمان ممکن توسط نیسان بار شهرک صنعتی پایتخت انجام دهید ، همچنین نرخ کرایه برابری نیسان برای افرادی که قصد حمل بار با کمترین هزینه را دارند بسیار مناسب است.

خاور حمل بار از شهرک صنعتی پایتخت

خاور مسقف و خاور روباز از جمله کاربردی ترین سرویس های باربری در شهرک صنعتی پایتخت تهران هستند که برای حمل بار با خاور از شهرک صنعتی پایتخت تهران به صورت همه روزه و در تمامی روز های هفته میتوانید با جهان پیمان بار تماس بگیرید.

اگر برای حمل بار از شهرک صنعتی علی آباد (پایتخت) نیازمند انواع خاور ها از جمله روباز و مسقف هستید با ما از طریق شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا با کمترین تعرفه باربری انواع خاور را برایتان ارسال نماییم.

حمل بار 3 الی4 تنی از شهرک صنعتی پایتخت با خاور تخصص شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار است و خاور جهت ارسال بار به تمام نقاط کشور را در اختیار دارد.

تک و جفت باربری از شهرک صنعتی پایتخت

کامیون های تک و جفت برای حمل بار های 10 و 15 تنی از شهرک صنعتی پایتخت و شهرک های صنعتی اطراف شهرک صنعتی پایتخت مناسب می باشند و میتوانید برای ارسال بار های 10 الی 15 تنی از مبدا شهرک صنعتی پایتخت به تمامی نقاط کشور از کامیون های تک و جفت استفاده نمایید.

جهان پیمان بار به عنوان نزدیک باربری به شهرک صنعتی پایتخت این توانایی را دارد که در سریع ترین زمان ممکن 10 چرخ  و 6 چرخ را با بهترین قیمت برایتان ارسال نماید.

نزدیک ترین باربری به شهرک صنعتی پایتخت

شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار دارای بیش از 10 ها شعبه حمل و نقل و باربری در مناطق 22 گانه تهران و اطراف آن می باشد و به همین دلیل به عنوان نزدیک ترین باربری در شهرک صنعتی پایتخت است.

برای افرادی که قصد حمل بار از مبدا شهرک صنعتی پایتخت را دارند مهم است که از نزدیکترین باربری به شهرک صنعتی پایتخت خدمات حمل و نقل را دریافت نمایند چراکه علاوه بر صرف هزینه های کمتر میتوانند در سریع ترین زمان ممکن خدمات باربری مورد نیاز را دریافت نمایند.

جهان پیمان بار با فراهم آوردن بستر باربری اینترنتی توانسته تحول بزرگی در صنعت حمل و نقل ایجاد نماید، به گونه ای که تنها با یک تماس میتواند انواع ماشین های باری را متناسب با بارشان رزرو نمایند.

جهت برقراری ارتباط با نزدیک ترین باربری شهرک صنعتی پایتخت و باربری ارزان شهرک صنعتی پایتخت، با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

نزدیک ترین باربری به شهرک صنعتی پایتخت
نزدیک ترین باربری به شهرک صنعتی پایتخت

ارسال کامیون سریع در شهرک صنعتی پایتخت

همانطور که گفته شد شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار دارای چندین شعبه در سراسر تهران  است و با دسترسی به بزرگترین سامانه اعلام بار کشور میتواند نزدیک ترین کامیون و راننده به شهرک صنعتی پایتخت را شناسایی نماید تا در کوتاه ترین زمان ممکن، کامیون مورد نیاز شما را برایتان ارسال نماید.

اگر برای انجام امور باربری در شهرک صنعتی پایتخت زمان برای شما اهمیت دارد و به دنبال باربری سریع در نزدیکی شهرک صنعتی پایتخت هستید، جهان پیمان بار بهترین و تنها انتخاب برای شما خواهد بود.

 باربری معتبر شهرک صنعتی پایتخت

از آنجایی که بارهای ارسال شده از شهرک صنعتی پایتخت ارزش مالی بالایی دارند و این اهمیت وجود دارد که بار ها در زمان مقرر بارگیری و تخلیه شوند، لازم است تا برای انجام امور جابه جایی و حمل بار با یک شرکت حمل و نقل معتبر و با تجربه در شهرک صنعتی پایتخت همکاری داشته باشید تا خیالتان از سلامت و به موقع رسیدن بارتان راحت باشد و تمامی مجوز های لازم برای جابه جایی بار را برایتان فراهم کند.

حمل بار از شهرک صنعتی پایتخت با بارنامه و بیمه نامه

شرکت حمل ونقل جهان پیمان بار برای تمامی سرویس های باربری از جمله باربری با نیسان، خاور، تریلی و کمرشکن از شهرک صنعتی پایتخت، بیمه نامه و بارنامه را صادر میکند.

بیمه باربری این اطمینان را به صاحبین بار میدهد که اگر در حین باربری و جابه جایی کالا از شهرک صنعتی پایتخت آسیبی به آن وارد شود ، بیمه تمامی خسارات را تمام و کمال متقبل میشود.

حمل بار از شهرک صنعتی پایتخت با بارنامه و بیمه نامه
حمل بار از شهرک صنعتی پایتخت با بارنامه و بیمه نامه

مشاوره رایگان باربری شهرک صنعتی پایتخت

یکی از خدماتی که برای تکریم صاحبین بار شهرک صنعتی پایتخت ای به صورت رایگان در جهان پیمان بار ارائه میشود، خدمات مشاوره ای است که قبل از انجام هر کاری در زمینه باربری از شهرک صنعتی پایتخت لازم است تا با یک کارشناس خبره در حوزه حمل و نقل و باربری مشورت نمایید تا بتوانید با کمترین هزینه باربری کالا خود را از شهرک صنعتی پایتخت به مقصد مورد نظر ارسال نمایید.

در هنگام دریافت مشاوره لازم است تا تمامی اطلاعات مربوط به بار از جمله ، وزن، حجم، ابعاد بار ، محل و زمان دقیق بارگیری و تخلیه را داشته باشید و به کارشناسان حمل و نقل ما اعلام نمایید تا بتوانند بهترین و کارآمد ترین مشاوره را به شما بدهند.

نتیجه گیری باربری شهرک صنعتی پایتخت

در این مقاله به بررسی تخصصی باربری از شهرک صنعتی پایتخت به عنوان یکی از مهمترین مناطق اطراف تهران پرداختیم و با معرفی خدمات جهان پیمان بار جهت ارسال بار از شهرک صنعتی پایتخت سعی کردیم هر آنچه را که برای ارسال بار از شهرک صنعتی پایتخت لازم است بدانید به شما بگوییم که امیدواریم برایتان مفید بوده باشد، اگر در این زمینه یعنی باربری شهرک صنعتی پایتخت سوال یا ابهامی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

مقالات مرتبط با باربری در شهرک صنعتی پایتخت

باربری در پاکدشت

باربری در شهرک صنعتی چهاردانگه

باربری در شهرک صنعتی نصیرآباد

باربری در شهرک صنعتی عباس آباد

1 دیدگاه در “باربری در شهرک صنعتی پایتخت | حمل بار ارزان از شهرک صنعتی پایتخت

 1. حامد آقاحسینی میگوید:

  شما همه نوع ماشین به شهرک صنعتی پایتخت ارسال میکنید؟
  و اینکه تمامی ماشین ها بیمه نامه و بارنامه دولتی دارند؟
  قرارداد هم میبندید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 12 =