باربری تهران مشهد

باربری تهران مشهد چگونه انجام می‌شود؟

استان خراسان رضوی ازجمله شهرهای مهم و صنعتی ایران به شمار می‌رود. به لحاظ جغرافیایی و اهمیت تولیدی و صنعتی که دارد همه‌روزه تعداد زیادی کامیون برای حمل و جابه‌جایی کالا از تهران به مشهد و بالعکس فعالیت می‌کنند.

علاوه بر این مشهد به دلیل وجود بارگاه امام رضا (ع)  یکی از مهم‌ترین قطب‌های زیارتی _سیاحتی کشور می باشد و همین امر سبب شده تا حمل‌ و نقل مسافر و کالا بین تهران و مشهد بیشتر از سایر شهرها باشد.

اهمیت باربری تهران مشهد

باربری تهران مشهد یکی از باربری های مهم کشورمان است. مشهد که یکی از شهرهای زیارتی و مقدس کشورمان به شمار می رود، با وجود حرم هشتمین امام شیعیان جهان تبدیل به یکی از مهم ترین قطب های زیارتی کشورمان شده و هر ساله پذیرای میلیون ها زائر شیعه از ایران و کشورهای دیگر است.

این شهر امروزه با داشتن امکانات وسیع گردشگری، مذهبی، فرهنگی، ورزشی و صنعتی جایگاه ویژه ای در اقتصاد و فرهنگ کشورمان دارد و با داشتن جمعیتی در حدود 3 میلیون نفر امروزه به عنوان پایتخت معنوی ایران و همچنین پایتخت فرهنگ اسلامی نیز شناخته می شود.

باربری تهران مشهد

باربری تهران مشهد

شهر مشهد یکی از شهرهای تاریخی کشورمان نیز هست که بارها حوادث مهم تاریخی و سیاسی کشورمان را به چشم خود دیده به خصوص در دوره های صفویه و افشاریه که اهمیت زیادی به این شهر داده شد و مساحت آن بیشتر و رونق بیشتری نیز پیدا کرد.

امروزه شهر مشهد با داشتن مراکز بزرگ تجاری، فرهنگی، ورزشی یکی از مهم ترین شهرهای کشورمان است و از این رو ارتباطات و حمل و جابجایی بار و کالا بین دو شهر تهران و مشهد در دهه های اخیر رونق زیادی داشته است.

باربری از تهران به مشهد یکی از پر رونق ترین مسیرهای خدمات اسباب کشی و باربری در ایران است. این شهر از آنجایی که در شرق ایران قرار دارد و هرساله چه در ایام نوروز و چه در تعطیلات مذهبی، پذیرای عده زیادی از گردشگران و زائرانی می شود که بسیاری از آنها بصورت زمینی به این شهر سفر می کنند، جاده های تهران مشهد شلوغ می شود و هنگام اسباب کشی از تهران به مشهد باید این مسئله را در نظر گرفت.

باربری تهران مشهد:

حمل بار از تهران به مشهد یکی از پررونق‌ترین خدمات باربری است که هر شرکت حمل‌ونقل و باربری می‌تواند ارائه کند. ازجمله عواملی که سبب رونق باربری تهران مشهد شده است فعالیت‌های اقتصادی بالا و صنعتی در این شهر می‌باشد.

باربری تهران مشهد و حمل بار از تهران به مشهد , فاصله مسافتی تهران تا مشهد از کوتاهترین مسیر در حدود ۸۸۰ کیلومتر است و این مسیر می تواند تا ۹۳۰ کیلومتر هم برسد و میزان این فاصله به انتخاب مسیر راننده بستگی دارد . برای حمل خرده بار معمولا از شهرهای متفاوتی عبور می کنند و بسته به شهرهایی که خرده بار تخلیه می شود دارد.

باربری تهران مشهد از کدام جاده انجام می‌گیرد؟

جاده تهران مشهد، جاده 44 نام دارد که به آن  امام رضا هم گفته می‌شود از استان‌های خراسان رضوی، استان سمنان و استان تهران می‌گذرد و طول آن حدود 860 کیلومتر است و به لحاظ میزان تردد بالای خودروهای سواری، اتوبوس‌ها و کامیون‌ها یکی از مهم‌ترین و پرترددترین جاده‌های ایران به شمار می‌رود.

باربری تهران مشهد

باربری تهران مشهد

سلامت کالا در باربری تهران مشهد:

به دلیل مسافت بالای انتقال کالا از تهران به مشهد باید دقت زیادی در نحوه بسته‌بندی و چیدمان کالا در کامیون باربری صورت بگیرد تا از ورود کوچک‌ترین آسیب به محموله جلوگیری شود.

استفاده از بهترین شرکت‌های باربری و اتوبار ایمن جهت اسباب‌کشی و جابجایی بار بین تهران و مشهد اهمیت زیادی در این زمینه دارد.

ازآنجایی‌که این مسیر کمی طولانی و  همان‌طور که اشاره شد در بسیاری از مواقع سال شلوغ و پررفت‌وآمد است، سالم رسیدن بارها از تهران به مشهد به‌خصوص اشیاء و لوازم خانه (ظروف و بشقاب‌ها، یخچال، تلویزیون، مبلمان و صندلی‌ها و…) که نباید در طول مسیر آسیبی به آن‌ها وارد شود اهمیت زیادی دارد.

انواع کالا و لوازم قابل حمل در باربری تهران مشهد:

حمل انواع کالا شامل انواع لوازم و وسایل منزل، لوازم اداره، کالاهای صنعتی و معدنی و همچنین تمامی محصولات بهداشتی و غذایی فاسد نشدنی از تهران به مشهد صورت می‌پذیرد.

انواع خودرو برای باربری از تهران به مشهد:

مسیر پایتخت به مشهد و برعکس جزو پررفت‌ و آمد ترین مسیرهای ایران است و جابجایی بسیاری در این مسیر صورت می‌گیرد.

با توجه به تنوع کالاهایی که در این مسیر جابجا می‌شوند همواره خودروهای متفاوتی نیز برای حمل این بارهای سبک و سنگین موردنیاز است.جهان پیمان بار با داشتن خودروهای مختلف مانند وانت‌بار، نیسان بار، کامیون، خاور و کامیونت آماده ارائه خدمات باربری از تهران به مشهد به هم‌وطنان عزیز می باشد.

 نکات قابل‌توجه حمل بار تهران به مشهد

  • بسته‌بندی لوازم به‌صورت صحیح
  • استفاده از کارکنان و کارگران حرفه‌ای جهت چیدن صحیح بار
  • انتخاب مناسب خودروی حمل بار به شهرستان
  • استفاده از رانندگان باسابقه و مجرب
  • انتخاب مناسب از بهینه‌ترین مسیر
باربری تهران مشهد

باربری تهران مشهد

فاصله و زمان در باربری تهران مشهد:

فاصله تهران تا مشهد حدود ۱۰۰۰ کیلومتر هست که در شرایط جوی عادی و ایام غیر تعطیلات و مراسم خاص که جاده‌ها خلوت باشد ارسال بار با خودروهای مناسب صورت می‌گیرد.

با توجه به این‌که مشهد شهر زیارتی است در ایام خاص و تعطیلات به دلیل شلوغی جاده‌ها ممکن است این زمان چند ساعت بیشتر شود. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم تاریخ موردنظر خود برای ارسال بار به مشهد را از قبل بررسی بفرمایید تا در روزهای شلوغی قرار نگیرد و جابجایی بار در کمترین زمان ممکن انجام شود.
واضح است که شرایط جوی نیز می‌تواند این زمان حمل بار را بیشتر نماید.

هزینه باربری تهران به مشهد

هزینه و قیمت حمل بار از پایتخت به شهرستان تابع شرایط مختلفی است ازجمله: مقدار بارها، استفاده از خدمات معمولی و یا خدمات باربری ویژه، ماشین باربری مورداستفاده که شامل وانت‌بار، نیسان بار، کامیون خاور و یا کامیونت است و تعداد کارگران باربری، تاریخ و روز ارسال بار که بیشترین تأثیر را در تعرفه باربری دارند. برای اطلاع دقیق از هزینه حمل بار از پایتخت به مشهد می‌توانید با کارشناسان جهان پیمان بار در ارتباط باشید تا ازلیست قیمت ها آگاه شوید.

باربری تهران مشهد

باربری تهران مشهد

هدف جهان پیمان بار

شرکت باربری و اتوبار جهان پیمان بار بهترین و کمترین قیمت حمل بار را ارائه می‌دهد تا در این شرایط اقتصادی مشتریان عزیز هم با مشکل مواجه نشوند و یک باربری و اتوبار خوبی داشته باشند. همچنین جهان پیمان بار بهترین خدمات باربری را با توجه به سابقه بیشتر از 100 ساله‌ای که در این حوزه دارد، ارائه می‌کند و دارای انواع ماشین‌های حمل بار از جمله: کامیون، کامیونت، خاور، نیسان، وانت‌بار می‌باشد که به صورت ۲۴ ساعته در همه ایام هفته به شما خدمت‌رسانی می‌کنند.

 شرکت باربری و اتوبار جهان پیمان بار هر نوع خدماتی از قبیل: حمل بار، حمل بار از تهران به شهرستان به ویژه باربری تهران مشهد، وانت‌بار ارزان، بسته‌بندی لوازم در خانه مشتری، اسباب کشی، حمل اثاثیه منزل، حمل لوازم اداری و شرکتی و … را انجام می‌دهد. همچنین به هرکدام از این خدمات که نیاز داشتید کافی است که با شماره‌های جهان پیمان بار تماس بگیرید و سفارش خود را بدهید تا همکاران وظیفه‌شناس ما در سریع‌ترین زمان در محل حاضر شوند و به شما خدمت‌رسانی بکنند.

هدف جهان پیمان بار انتقال باکیفیت کالا در کمترین زمان و با بهترین سرعت ممکن و تحویل به‌موقع است که موجب رضایت‌مندی مشتریان و اعتماد آن‌ها به ماست. علاوه  بر این جهان پیمان بار جهت رفاه حال شما عزیزان اقدام به افتتاح شعبه حمل خرده بار خود در مشهد نموده است.
جهت اطلاع از شماره تماس حمل خرده بار مشهد می‌توانید به صفحه‌ی حمل خرده بار جهان پیمان بار مراجعه کنید.

دانلود مقالات به صورت pdf دانلود مقاله

پیشنهاد می کنیم این مقاله رو هم مطالعه کنید:
حمل و نقل دریایی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 4 =