باربری تهران به خراسان شمالی | حمل بار به خراسان شمالی

باربری تهران به خراسان شمالی با پس کرایه

حمل بار تهران به خراسان شمالی یکی از سرویس های جابه جایی بار با در خواست بالا در شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار است که جهت ارسال بار به خراسان شمالی و باربری تهران به خراسان شمالی با کمترین نرخ کرایه باربری به صاحبین بار می باشد. خدمات باربری به خراسان شمالی از مبدا تهران به صورت روزانه صورت میگیرد و تمامی مجوز های لازم از جمله بیمه نامه و بارنامه برای حمل بار از تهران به خراسان شمالی صادر میشود.

برای آشنایی بیشتر با فرآیند باربری به خراسان شمالی از تهران و خدمات جهان پیمان بار جهت ارسال بار از تهران به مقصد خراسان شمالی و سایر شهر ها و روستا های آن با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

باربری تهران به خراسان شمالی | حمل بار به خراسان شمالی
باربری تهران به خراسان شمالی | حمل بار به خراسان شمالی

اهمیت حمل بار تهران به خراسان شمالی

استان خراسان شمالی یکی از مهمترین مقاصد باربری از تهران است که در بخش شمال شرقی کشور واقع شده و با کشور ترکمنستان دارای مرز های زمینی است که این مهم بر اهمیت باربری به خصوص بارهای صادراتی و ترانزیتی به خراسان شمالی افزوده است و سالانه حجم زیادی از انواع کالا از طریق خراسان شمالی به سمت مرز های ایران و ترکمنستان ارسال میشود.

خراسان شمالی به مرکزیت بجنورد ازنظر صنعتی بسیار پر رونق است که از جمله صنایع فعال در آن میتوان به مجتمع پتروشیمی بجنورد ، مجتمع فولاد اسفراین ، کارخانه قندشیروان ، کارخانه بزرگ سیمان بجنورد اشاره نمود که موجب شده اهمیت حمل بار های صنعتی از تهران به این استان جایگاه ویژه ای پیدا کند.

در واقع حمل و نقل و باربری تاثیر زیادی در صنعت خراسان شمالی داشته و فعالان صنعتی در این شهر برای تامین مواد اولیه خود و همچنین توزیع کحصولاتشان نیاز به سرویس های باربری تخصصی دارند.

خراسان شمالی از نظر جغرافیایی از شرق و جنوب به استان خراسان رضوی و از غرب به استان گلستان و ازسمت جنوب غربی با استان سمنان همسایه می باشد و جهت ارسال بار از تهران به خراسان شمالی و شهر های آن 3 مسیر وجود دارد:

مسیر اول باربری تهران به خراسان شمالی : بومهن – آبسرد – فیروزکوه – قائمشهر – ساری – بهشهر – گرگان – خراسان شمالی

مسیر دوم باربری تهران به خراسان شمالی : بومهن – آبسرد – فیروزکوه -سمنان – دامغان -شاهرود – خراسان شمالی

مسیر سوم باربری تهران به خراسان شمالی : ورامین – گرمسار -سمنان – دامغان -شاهرود – خراسان شمالی

از بین 3 مسیر پیشنهادی برای حمل بار به خراسان شمالی ، مسیر اول کوتاه تر بوده و میتوان 9-10 ساعته به آنجا رفت به طور میانگین فاصله تهران تا خراسان شمالی 722 – 730 کیلومتر است.

با توجه به اهمیت باربری از تهران به خراسان شمالی ، خدمات تخصصی و ویژه ای جهت ارسال بار به خراسان شمالی در جهان پیمان بار ارائه شده است که میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان حمل و نقل ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان برای حمل بار از تهران به خراسان شمالی استفاده کنید.

اهمیت حمل بار تهران به خراسان شمالی
اهمیت حمل بار تهران به خراسان شمالی

ارسال بار به خراسان شمالی از مبدا تهران

تهران به عنوان پایتخت و قلب تپنده اقتصاد کشور همواره نیازمند خدمات باربری از تهران به خراسان شمالی است تا بتواند تولیدات و محصولات مورد نیاز را به خراسان شمالی ارسال نماید. برای حمل بار از تمامی نقاط تهران از جمله حمل بار از بازار آهن تهران، حمل بار از جاده کرج، حمل بار از جاده خاوران، حمل بار از بازار تهران و ….. به خراسان شمالی با جهان پیمان بار تماس بگیرید تا با کمترین هزینه انواع ماشین های باری را در اختیارتان قرار دهد.

باربری تهران به خراسان شمالی از جمله خدمات حمل بار به شرق کشور جهان پیمان بار است که از مبدا تهران با تمامی ماشین های حمل بار انجام میگیرد.

ارسال بار به شهرهای اطراف خراسان شمالی

خدمات باربری جهان پیمان بار برای خراسان شمالی گسترده است و علاوه بر خراسان شمالی تمامی شهرهای کوچک و بزرگ اطراف خراسان شمالی را نیز شامل میشود بنابراین اگر قصد حمل بار به بجنورد، حمل بار به شیروان و حمل بار به اسفراین را دارید، میتوانید از خدمات باربری تهران به خراسان شمالی جهان پیمان بار استفاده نمایید.

جهان پیمان بار با دسترسی به تمامی سرویس های حمل بار در سراسر خراسان شمالی این امکان را دارد که ارزان ترین ماشین های باربری را برای حمل بار به شهر و روستا های استان خراسان شمالی برایتان فراهم آورد، تمامی خودرو های سبک و سنگین برای ارسال بار به شهر های و روستاهای خراسان شمالی اعم از اردغان، اوغاز تازه، اوغاز کهنه، اولاشو، بوانلو، بی بهره، پچانلو، خراشا، روئین، روستای سوگتلی، زرتانلو، سرچشمه، هنامه فراهم بوده و در سریع ترین زمان ممکن برایتان ارسال خواهد شد، لازم به ذکر است که تمامی این خدمات تنها از مبدا تهران می باشد.

ارسال بار به شهرهای اطراف خراسان شمالی
ارسال بار به شهرهای اطراف خراسان شمالی

انواع ماشین های باربری تهران به خراسان شمالی

تنوع ماشین های باربری تهران به خراسان شمالی بسیار زیاد است و نیسان تا بوژی را شامل میشود، شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار دارای گسترده ترین و کامل ترین ناوگان حمل و نقل جاده ای است و تمامی ماشین های باری سبک و سنگین را در اختیار دارد. بنابراین میتواند متناسب با نوع بار و تناژ بار شما بهترین ماشین باری را در اختیارتان قرار دهد تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل؛ بارتان صحیح و سالم و بدون کوچکترین آسیبی به مقصد برسد.

آنچه که مشخص کننده نوع کامیون مورد نیاز شما برای حمل بار از تهران به خراسان شمالی است تناژ بار، ابعاد بار و نوع بار است. خوب است بدانید که هر کدام از ماشین های باری و کامیون ها برای حمل بار با ظرفیت مشخصی طراحی شده اند و با توجه به ابعاد اتاق و یا بارگیرشان حجم مشخصی بار را حمل میکنند، در ادامه ویژگی انواع ماشین های باربری تهران به خراسان شمالی را برایتان آورده ایم.

باربری تهران به خراسان شمالی با نیسان 

نیسان سبک ترین ماشین باری برای حمل بارهای بین شهری و از جمله حمل بار از تهران به خراسان شمالی است. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر 2 تن از تهران به خراسان شمالی را دارید میتوانید از نیسان برای حمل آن استفاده نمایید، درنظر داشته باشید ابعاد بارگیر نیسان ها طولی برابر با 2.2 متر داشته و عرض آن 1.6 متر است و ارتفاع بار نباید بیشتر از 1.2 متر شود.

باربری ارزان قیمت با نیسان از تهران به خراسان شمالی را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به خراسان شمالی را در اختیارتان قرار دهد.

باربری تهران به خراسان شمالی با نیسان 
باربری تهران به خراسان شمالی با نیسان

باربری به خراسان شمالی با خاور

خاورها که دارای انواع مختلفی از جمله خاور مسقف و روباز هستند، یکی از ماشینهای باری مناسب برای حمل بارهای بین شهری و از جمله حمل بار از تهران به خراسان شمالی است. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر 4 تن از تهران به خراسان شمالی را دارید میتوانید از خدمات حمل بار با خاور استفاده نمایید، درنظر داشته باشید ابعاد بارگیر خاور ها طولی برابر با 3.8 تا 5.9 متر داشته و عرض آن 2 تا 2.2 متر است و ارتفاع بار نباید ببیشتر از 1.4 متر شود.

باربری ارزان قیمت با خاور از تهران به خراسان شمالی را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به خراسان شمالی را در اختیارتان قرار دهد.

باربری به خراسان شمالی با کامیون

کامیون ها که رایج ترین آنها کامیون تک و جفت است، یکی از ماشینهای باری سنگین برای حمل بارهای بین شهری و از جمله حمل بار از تهران به خراسان شمالی است. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر 15 تن از تهران به خراسان شمالی را دارید میتوانید از انواع کامیونهای تک وجفت (6 چرخ و 10 چرخ) برای حمل آن استفاده نمایید. تک ها تا 10 و جفت ها تا 15 تن بار را به راحتی حمل میکنند.

باربری ارزان قیمت با ده چرخ و شش چرخ از تهران به خراسان شمالی را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به خراسان شمالی را در اختیارتان قرار دهد.

باربری به خراسان شمالی با تریلی

باربری ارزان قیمت با تریلی کفی، بغلدار و چادری از تهران به خراسان شمالی را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به خراسان شمالی را در اختیارتان قرار دهد.

باربری به خراسان شمالی با تریلی
باربری به خراسان شمالی با تریلی

حمل بار به خراسان شمالی با کمرشکن و بوژی

باربری با بوژی و کمرشکن از جمله خدمات تخصصی برای ارسال بار به خراسان شمالی است. اگر قصد ارسال بار سنگین و فوق سنگین و همچنین کالا های حجیم از تهران به مقصد خراسان شمالی را دارید باید حمل آن را با کمرشکن و یا بوژی انجام دهید.

جهان پیمان بار ارائه دهنده تمامی خدمات باربری تخصصی از تهران برای خراسان شمالی است و انواع کمرشکن و بوژی را با پایین ترین نرخ کرایه در اختیار صاحبین بار قرار خواهد داد.

حمل انواع بار به خراسان شمالی از تهران

تهران با توجه به این که مرکز تولید و توزیع انواع کالا در ایران است، همه روزه انواع بار و کالا را به شهرستان ها و از جمله خراسان شمالی ارسال میکند. تفاوتی ندارد بار شما چیست و برای حمل آن به چه کامیونی نیاز دارید، برای حمل انواع بار از تمامی نقاط تهران به خراسان شمالی تنها کافیست با متخصص باربری خط تهران-خراسان شمالی یعنی جهان پیمان بار تماس بگیرید.

بار شما هرچه که باشد با ارزان ترین کرایه و در سریع ترین زمان ممکن به خراسان شمالی ارسال خواهد شد.

حمل اثاثیه منزل به خراسان شمالی

برای افرادی که ساکن تهران هستند و قصد نقل مکان و جابه جایی منزل به خراسان شمالی را دارند، حمل اثاثیه منزل به خراسان شمالی یک مسئله است، اما نگران نباشید اگر قصد حمل اسباب منزل از تهران به خراسان شمالی را دارید همین حالا با جهان پیمان بار تماس بگیرید و صفر تا صد باربری اثاث منزل را به ما بسپارید.

ما برای اثاث کشی به خراسان شمالی کامیون های مخصوص حمل اثاثیه منزل را که اتاق بزرگ و تمیزی دارند و همچنین مجهز به پتو هستند را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

اسباب کشی ارزان و باربری ارزان اثاث منزل از تهران به خراسان شمالی را با اتوبار جهان پیمان بار تجربه کنید.

حمل آهن آلات به خراسان شمالی

انواع آهن آلات مانند تیرآهن، میلگرد، نبشی و ناودونی برای حمل به خراسان شمالی نیازمند تریلی کفی هستند، اگر به دنبال تریلی کفی ارزان قیمت برای حمل آهن آلات به خراسان شمالی هستید، جهان پیمان بار در خدمت شماست و حمل آهن از بازار های آهن تهران را برایتان انجام میدهد.

حمل آهن آلات به خراسان شمالی
حمل آهن آلات به خراسان شمالی

حمل مواد غذایی به خراسان شمالی

اگر در زمینه خرید و فروش انواع مواد غذایی فعالیت دارید و میخواهید مواد غذایی خریداری شده از بازارهای تهران را به مقصد خراسان شمالی حمل کنید میتوانید انواع ماشین های باری سبک و سنگین از جمله نیسان و خاور را از شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار درخواست کنید.

حمل محموله های ترافیکی و فوق سنگین به خراسان شمالی

محموله های ترافیکی بارهایی هستند که از نظر وزن و ابعاد بزرگتر از حد معمول بوده و برای حمل آنها به کمرشکن و بوژی احتیاج است. همچنین مجوز های لازم از سازمان راه و ترابری باید برای اینگونه بارها دریافت شود.

پس اگر قصد ارسال محموله های ترافیکی و فوق سنگین از تهران به خراسان شمالی را دارید در وهله اول نیاز است تا با یک باربری معتبر تماس گرفته خواهان حمل آن با کمرشکن و یا بوژی باشید.

جهان پیمان بار برای حمل بارهای ترافیکی به خراسان شمالی انواع کمرشکن و بوژی را در اختیار دارد و با پایین ترین نرخ کرایه باربری در خدمت صاحبین بار عزیز است.

کرایه باربری از مبدا تهران به مقصد خراسان شمالی

کرایه باربری از تهران به خراسان شمالی تابع یک نرخ ثابت و مشخص نیست و با توجه به نوع کامیون مورد نیاز، نوع بار، وزن بار، ابعاد بار، ارزش مالی بار و همچنین محل بارگیری و تخلیه متفاوت است. اگر میخواهید از کرایه حمل بار به خراسان شمالی اطلاع داشته باشید، لازم است حداقل 4 ساعت قبل از بارگیری با ما تماس گرفته و آخرین نرخ کرایه باربری تهران به خراسان شمالی را استعلام بگیرید.

ما در جهان پیمان بار همواره در تلاشیم تا با ایجاد فضای رقابتی بین راننده های خط تهران به خراسان شمالی کمترین نرخ کرایه را برایتان فراهم آوریم، پس اگر به دنبال خدمات باربری ارزان از تهران به خراسان شمالی هستید میتوانید بار خود را به ما بسپارید.

کرایه باربری از مبدا تهران به مقصد خراسان شمالی
کرایه باربری از مبدا تهران به مقصد خراسان شمالی

خدمات جهان پیمان بار برای حمل بار به خراسان شمالی

جهان پیمان بار برای رفاه حال صاحبین بار عزیز صفرتا صد خدمات باربری تهران به تمام نقاط ایران از جمله تهران به خراسان شمالی را در اختیار آنها قرار میدهد تا بتوانند با خیال راحت و بدون دردسر ارسال بار به خراسان شمالی داشته باشند.

ازجمله خدمات جهان پیمان بار برای حمل بار به خراسان شمالی میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • مشاوره تخصصی و رایگان برای باربری به خراسان شمالی
  • صدور بیمه نامه و بارنامه معتبر برای بار های ارسال شده به خراسان شمالی
  • خدمات پشتیبانی باربری تهران به خراسان شمالی
  • حمل بار دربستی به خراسان شمالی

مشاوره برای باربری تهران به خراسان شمالی

دریافت مشاوره قبل از انجام امور مربوط به باربری و از جمله باربری تهران به خراسان شمالی میتواند بسیار مفید باشد و اطلاعات زیادی را در زمینه حمل و نقل و ارسال کالا به خراسان شمالی در اختیارتان قرار خواهد داد.

شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار به منظور تکیریم مشتریان و صاحبین بار خدمات مشاوره ای را برای باربری تهران به خراسان شمالی به صورت رایگان در اختیارتان قرار میدهد و شما میتوانید تنها با یک تماس هر آنچه را که در زمینه حمل بار از تهران به خراسان شمالی و شهرستان های کوچک و بزرگ آن لازم است بدانید را از مشاوران بپرسید.

مشاوره برای حمل بار به خراسان شمالی به صورت کاملا تخصصی و توسط افراد ماهر و با تجربه در حوزه جابه جایی بار به خراسان به شما عزیزان ارائه میشود.

بارنامه برای حمل بار به خراسان شمالی

جهت ارسال بار از تهران به خراسان شمالی صدور بارنامه یکی از الزامات است که باید حتما مورد توجه صاحبین بار قرار گیرد، این بارنامه در واقع یک سند است که توسط وزارت راه صادر میشود و در دو نسخه چاپی است که یکی مخصوص راننده و دیگری مخصوص صاحبین بار است.

اگر قصد ارسال بار به خراسان شمالی را دارید میتوانید صفر تا صد خدمات باربری را از جهان پیمان بار بخواهید تا بار شما را همراه با بارنامه معبتر از تهران به تمامی نقاط خراسان شمالی ارسال نماید.

آنچه که در بارنامه های تهران خراسان شمالی قید میشود عبارت است از :

نوع بار، وزن بار، محل دقیق بارگیری در تهران، محل دقیق تخلیه بار خراسان شمالی ، ارزش مالی بار و کرایه بار است.

علاوه بر اطلاعات مربوط به بار و راننده اطلاعات مربوط به صاحب بار و همچنین گیرنده بار در بارنامه قید میشود.

باربری تهران به خراسان شمالی با پس کرایه

پرداخت کرایه بارهای تهران خراسان شمالی به صورت پس کرایه است به این معنا که تمامی هزینه های مربوط به بارگیری و بیمه بار و کرایه حمل بار در بارنامه ذکر میشود و راننده بعد از تحویل بار در مقصد کرایه را از گیرنده دریافت خواهد کرد، لازم به ذکر است که برای حمل بار تهران به خراسان شمالی جهان پیمان بار هیچ هزینه ای را در مبدا و در هنگام بارگیری از صاحب بار تقاضا نمیکند و کرایه به صورت تمام و کمال در مقصد دریافت میشود.

باربری تهران به خراسان شمالی با پس کرایه
باربری تهران به خراسان شمالی با پس کرایه

نتیجه گیری باربری تهران به خراسان شمالی

در این مقاله که با هدف آشنایی شما با فرآیند باربری تهران به خراسان شمالی نوشته شده است سعی کردیم شما را با صفر تا صد باربری تهران به خراسان شمالی آشنا کنیم که امیدواریم مفید بوده باشد.

اگر در زمینه حمل بار از تهران به خراسان شمالی و یا حمل بار به سایر شهر های استان خراسان مانند حمل بار به راز و جرگلان، حمل بار به خراسان شمالی ، حمل بار به مانه و سملقان، حمل بار به فاروج، حمل بار به خراسان رضوی، حمل بار به جاجرم و حمل بار به گرمه سوال یا ابهامی دارید میتوانید همین حالا از ما بپرسید، تنها کافیست از طریق شماره های درج شده در سایت با ما در تماس باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 15 =