باربری تهران به بوشهر | حمل بار به بوشهر از تهران

باربری تهران به بوشهر

حمل بار تهران به بوشهر یکی از سرویس های جابه جایی بار با در خواست بالا در شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار است که جهت ارسال بار به  بوشهر و باربری تهران به بوشهر با کمترین نرخ کرایه باربری به صاحبین بار می باشد. خدمات باربری به بوشهر از مبدا تهران به صورت روزانه صورت میگیرد و تمامی مجوز های لازم از جمله بیمه نامه و بارنامه برای حمل بار از تهران به بوشهر صادر میشود.

برای آشنایی بیشتر با فرآیند باربری به بوشهر از تهران و خدمات جهان پیمان بار جهت ارسال بار از تهران به مقصد بوشهر و سایر شهر ها و روستا های آن با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

باربری تهران به بوشهر | حمل بار به بوشهر از تهران
باربری تهران به بوشهر | حمل بار به بوشهر از تهران

اهمیت حمل بار تهران به بوشهر

شهرستان بوشهر از شهرهای بندری ایران است که معروف ترین بندر آن بندر گناوه نام دارد و سالانه حجم زیادی از کالا های صادراتی و واردتی کشور ازین بندر ارسال و یا دریافت میشوند به همین دلیل است که بوشهر یکی از مهمترین شهرستان ها از نظر حمل و نقل و باربری تلقی میشود و در شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار سرویس های حمل بار برای تمامی شهر های بوشهر به ویژه حمل بار با بندر کناوه، حمل بار به عسلویه، حمل بار به خورموج، حمل بار به کنگان و حمل بار به برازجان فراهم است.

بوشهر دارای آب و هوای گرم و نیمه بیابانی است و از یک طرف به دریا و از طرف دیگر به خشکی محدود میشود.

برای ارسال بار با تمامی ماشین های باری سبک و سنگین از تهران به بوشهر 3 مسیر کلی وجود دارد :

مسیر  اول  باربری تهران به بوشهر:  ساوه – قم – چهارمحال و بختیاری – کهگیلویه و بویر احمد، بوشهر

مسیر  دوم باربری تهران به بوشهر:  قم – کاشان – چهارمحال و بختیاری – کهگیلویه و بویر احمد، بوشهر

مسیر سوم باربری تهران به بوشهر: قم – کاشان – نجف آباد – شیراز – بوشهر

فاصله تهران تا بوشهر از مسیر اول برابر با 1031، از مسیر دوم برابر 1042 و از مسیر سوم برابر 1219کیلومتر است و از نظر زمانی ارسال بار به آنجا 15-14 ساعت طول خواهد کشید.

با توجه به اهمیت باربری از تهران به بوشهر، خدمات تخصصی و ویژه ای جهت ارسال بار به بوشهر در جهان پیمان بار ارائه شده است که میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان حمل و نقل ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان برای حمل بار از تهران به بوشهر استفاده کنید.

اهمیت حمل بار تهران به بوشهر
اهمیت حمل بار تهران به بوشهر

ارسال بار به بوشهر از مبدا تهران

تهران به عنوان پایتخت و قلب تپنده اقتصاد کشور همواره نیازمند خدمات باربری از تهران به بوشهر است تا بتواند تولیدات و محصولات مورد نیاز را به بوشهر ارسال نماید. برای حمل بار از تمامی نقاط تهران از جمله حمل بار از بازار آهن تهران، حمل بار از جاده کرج، حمل بار از جاده خاوران، حمل بار از بازار تهران و ….. به بوشهر با جهان پیمان بار تماس بگیرید تا با کمترین هزینه انواع ماشین های باری را در اختیارتان قرار دهد.

باربری تهران به بوشهر از جمله خدمات حمل بار به جنوب کشور جهان پیمان بار است که از مبدا تهران با تمامی ماشین های حمل بار انجام میگیرد.

ارسال بار به شهرهای اطراف بوشهر

خدمات باربری جهان پیمان بار برای بوشهر گسترده است و علاوه بر بوشهر تمامی شهرهای کوچک و بزرگ اطراف بوشهر را نیز شامل میشود بنابراین اگر قصد حمل بار به بندرگناوه، حمل بار به خورموج، حمل بار به عسلویه و حمل بار به کنگان را دارید، میتوانید از خدمات باربری تهران به بوشهر جهان پیمان بار استفاده نمایید.

جهان پیمان بار با دسترسی به تمامی سرویس های حمل بار در سراسر بوشهر این امکان را دارد که ارزان ترین ماشین های باربری را برای حمل بار به شهر و روستا های استان بوشهر برایتان فراهم آورد، تمامی خودرو های سبک و سنگین برای ارسال بار به شهر های و روستاهای بوشهر اعم از عسلویه، کنگان، دیر، جم، دشتی، خورموج، دشتسان، تنگستان، برازجان، گناوه و دیلم فراهم بوده و در سریع ترین زمان ممکن برایتان ارسال خواهد شد، لازم به ذکر است که تمامی این خدمات تنها از مبدا تهران می باشد.

انواع ماشین های باربری تهران به بوشهر

تنوع ماشین های باربری تهران به بوشهر بسیار زیاد است و نیسان تا بوژی را شامل میشود، شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار دارای گسترده ترین و کامل ترین ناوگان حمل و نقل جاده ای است و تمامی ماشین های باری سبک و سنگین را در اختیار دارد. بنابراین میتواند متناسب با نوع بار و تناژ بار شما بهترین ماشین باری را در اختیارتان قرار دهد تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل؛ بارتان صحیح و سالم و بدون کوچکترین آسیبی به مقصد برسد.

آنچه که مشخص کننده نوع کامیون مورد نیاز شما برای حمل بار از تهران به بوشهر است تناژ بار، ابعاد بار و نوع بار است. خوب است بدانید که هر کدام از ماشین های باری و کامیون ها برای حمل بار با ظرفیت مشخصی طراحی شده اند و با توجه به ابعاد اتاق و یا بارگیرشان حجم مشخصی بار را حمل میکنند، در ادامه ویژگی انواع ماشین های باربری تهران به بوشهر را برایتان آورده ایم.

باربری تهران به بوشهر با نیسان 

نیسان سبک ترین ماشین باری برای حمل بارهای بین شهری و از جمله حمل بار از تهران به بوشهر است. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر 2 تن از تهران به بوشهر را دارید میتوانید از نیسان برای حمل آن استفاده نمایید، درنظر داشته باشید ابعاد بارگیر نیسان ها طولی برابر با 2.2 متر داشته و عرض آن 1.6 متر است و ارتفاع بار نباید بیشتر از 1.2 متر شود.

باربری ارزان قیمت با نیسان از تهران به بوشهر را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به بوشهر را در اختیارتان قرار دهد.

باربری به بوشهر با خاور

خاورها که دارای انواع مختلفی از جمله خاور مسقف و روباز هستند، یکی از ماشینهای باری مناسب برای حمل بارهای بین شهری و از جمله حمل بار از تهران به بوشهر است. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر 4 تن از تهران به بوشهر را دارید میتوانید از خدمات حمل بار با خاور استفاده نمایید، درنظر داشته باشید ابعاد بارگیر خاور ها طولی برابر با 3.8 تا 5.9 متر داشته و عرض آن 2 تا 2.2 متر است و ارتفاع بار نباید ببیشتر از 1.4 متر شود.

باربری ارزان قیمت با خاور از تهران به بوشهر را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به بوشهر را در اختیارتان قرار دهد.

باربری به بوشهر با کامیون

کامیون ها که رایج ترین آنها کامیون تک و جفت است، یکی از ماشینهای باری سنگین برای حمل بارهای بین شهری و از جمله حمل بار از تهران به بوشهر است. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر 15 تن از تهران به بوشهر را دارید میتوانید از انواع کامیونهای تک وجفت (6 چرخ و 10 چرخ) برای حمل آن استفاده نمایید. تک ها تا 10 و جفت ها تا 15 تن بار را به راحتی حمل میکنند.

باربری ارزان قیمت با ده چرخ و شش چرخ از تهران به بوشهر را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به بوشهررا در اختیارتان قرار دهد.

انواع ماشین های باربری تهران به بوشهر
انواع ماشین های باربری تهران به بوشهر

باربری به بوشهر با تریلی

باربری ارزان قیمت با تریلی کفی، بغلدار و چادری از تهران به بوشهر را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به بوشهر را در اختیارتان قرار دهد.

از جمله کاربردی ترین تریلی های حمل بار به بوشهر ، تریلی های کفی هستند که نسبت به سایر تریلی ها کرایه شان کمتر است و برای حمل انواع آهن آلان، میلگرد، پالت و کیسه جانبو مناسب می باشند.

حمل بار به بوشهر با کمرشکن و بوژی

باربری با بوژی و کمرشکن از جمله خدمات تخصصی برای ارسال بار به بوشهر است. اگر قصد ارسال بار سنگین و فوق سنگین و همچنین کالا های حجیم از تهران به مقصد بوشهر را دارید باید حمل آن را با کمرشکن و یا بوژی انجام دهید.

جهان پیمان بار ارائه دهنده تمامی خدمات باربری تخصصی از تهران برای بوشهر است و انواع کمرشکن و بوژی را با پایین ترین نرخ کرایه در اختیار صاحبین بار قرار خواهد داد.

حمل انواع بار به بوشهر از تهران

تهران با توجه به این که مرکز تولید و توزیع انواع کالا در ایران است، همه روزه انواع بار و کالا را به شهرستان ها و از جمله بوشهر ارسال میکند. تفاوتی ندارد بار شما چیست و برای حمل آن به چه کامیونی نیاز دارید، برای حمل انواع بار از تمامی نقاط تهران به بوشهر تنها کافیست با متخصص باربری خط تهران-بوشهر یعنی جهان پیمان بار تماس بگیرید.

بار شما هرچه که باشد با ارزان ترین کرایه و در سریع ترین زمان ممکن به بوشهر ارسال خواهد شد.

حمل اثاثیه منزل به بوشهر 

برای افرادی که ساکن تهران هستند و قصد نقل مکان و جابه جایی منزل به بوشهر را دارند، حمل اثاثیه منزل به بوشهر یک مسئله است، اما نگران نباشید اگر قصد حمل اسباب منزل از تهران به بوشهر را دارید همین حالا با جهان پیمان بار تماس بگیرید و صفر تا صد باربری اثاث منزل را به ما بسپارید.

ما برای اثاث کشی به بوشهر کامیون های مخصوص حمل اثاثیه منزل را که اتاق بزرگ و تمیزی دارند و همچنین مجهز به پتو هستند را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

اسباب کشی ارزان و باربری ارزان اثاث منزل از تهران به بوشهر را با اتوبار جهان پیمان بار تجربه کنید.

حمل آهن آلات به بوشهر

انواع آهن آلات مانند تیرآهن، میلگرد، نبشی و ناودونی برای حمل به بوشهر نیازمند تریلی کفی هستند، اگر به دنبال تریلی کفی ارزان قیمت برای حمل آهن آلات به بوشهر هستید، جهان پیمان بار در خدمت شماست و حمل آهن از بازار های آهن تهران را برایتان انجام میدهد.

حمل مواد غذایی به بوشهر

اگر در زمینه خرید و فروش انواع مواد غذایی فعالیت دارید و میخواهید مواد غذایی خریداری شده از بازارهای تهران را به مقصد بوشهر حمل کنید میتوانید انواع ماشین های باری سبک و سنگین از جمله نیسان و خاور را از شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار درخواست کنید.

حمل محموله های ترافیکی و فوق سنگین به بوشهر

محموله های ترافیکی بارهایی هستند که از نظر وزن و ابعاد بزرگتر از حد معمول بوده و برای حمل آنها به کمرشکن و بوژی احتیاج است. همچنین مجوز های لازم از سازمان راه و ترابری باید برای اینگونه بارها دریافت شود.

پس اگر قصد ارسال محموله های ترافیکی و فوق سنگین از تهران به بوشهر را دارید در وهله اول نیاز است تا با یک باربری معتبر تماس گرفته خواهان حمل آن با کمرشکن و یا بوژی باشید.

جهان پیمان بار برای حمل بارهای ترافیکی به بوشهر انواع کمرشکن و بوژی را در اختیار دارد و با پایین ترین نرخ کرایه باربری در خدمت صاحبین بار عزیز است.

حمل انواع بار به بوشهر از تهران
حمل انواع بار به بوشهر از تهران

کرایه باربری از مبدا تهران به مقصد بوشهر

کرایه باربری از تهران به بوشهر تابع یک نرخ ثابت و مشخص نیست و با توجه به نوع کامیون مورد نیاز، نوع بار، وزن بار، ابعاد بار، ارزش مالی بار و همچنین محل بارگیری و تخلیه متفاوت است. اگر میخواهید از کرایه حمل بار به بوشهر اطلاع داشته باشید، لازم است حداقل 4 ساعت قبل از بارگیری با ما تماس گرفته و آخرین نرخ کرایه باربری تهران به بوشهر را استعلام بگیرید.

ما در جهان پیمان بار همواره در تلاشیم تا با ایجاد فضای رقابتی بین راننده های خط تهران به بوشهر کمترین نرخ کرایه را برایتان فراهم آوریم، پس اگر به دنبال خدمات باربری ارزان از تهران به بوشهر هستید میتوانید بار خود را به ما بسپارید.

خدمات جهان پیمان بار برای حمل بار به بوشهر

جهان پیمان بار برای رفاه حال صاحبین بار عزیز صفرتا صد خدمات باربری تهران به تمام نقاط ایران از جمله تهران به بوشهر را در اختیار آنها قرار میدهد تا بتوانند با خیال راحت و بدون دردسر ارسال بار به بوشهر داشته باشند.

ازجمله خدمات جهان پیمان بار برای حمل بار به بوشهر میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • مشاوره تخصصی و رایگان برای باربری به بوشهر 
  • صدور بیمه نامه و بارنامه معتبر برای بار های ارسال شده به بوشهر
  • خدمات پشتیبانی باربری تهران به بوشهر
  • حمل بار دربستی به بوشهر

مشاوره برای باربری تهران به بوشهر

دریافت مشاوره قبل از انجام امور مربوط به باربری و از جمله باربری تهران به بوشهر میتواند بسیار مفید باشد و اطلاعات زیادی را در زمینه حمل و نقل و ارسال کالا به بوشهر در اختیارتان قرار خواهد داد.

شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار به منظور تکیریم مشتریان و صاحبین بار خدمات مشاوره ای را برای باربری تهران به بوشهر به صورت رایگان در اختیارتان قرار میدهد و شما میتوانید تنها با یک تماس هر آنچه را که در زمینه حمل بار از تهران به بوشهر و شهرستان های کوچک و بزرگ آن لازم است بدانید را از مشاوران بپرسید.

مشاوره برای حمل بار به بوشهر به صورت کاملا تخصصی و توسط افراد ماهر و با تجربه در حوزه جابه جایی بار به بوشهر به شما عزیزان ارائه میشود.

مشاوره برای باربری تهران به بوشهر
مشاوره برای باربری تهران به بوشهر

بارنامه برای حمل بار به بوشهر

جهت ارسال بار از تهران به بوشهر صدور بارنامه یکی از الزامات است که باید حتما مورد توجه صاحبین بار قرار گیرد، این بارنامه در واقع یک سند است که توسط وزارت راه صادر میشود و در دو نسخه چاپی است که یکی مخصوص راننده و دیگری مخصوص صاحبین بار است.

اگر قصد ارسال بار به بوشهر را دارید میتوانید صفر تا صد خدمات باربری را از جهان پیمان بار بخواهید تا بار شما را همراه با بارنامه معبتر از تهران به تمامی نقاط بوشهر ارسال نماید.

آنچه که در بارنامه های تهران – بوشهر قید میشود عبارت است از :

نوع بار، وزن بار، محل دقیق بارگیری در تهران، محل دقیق تخلیه بار بوشهر ، ارزش مالی بار و کرایه بار است.

علاوه بر اطلاعات مربوط به بار و راننده اطلاعات مربوط به صاحب بار و همچنین گیرنده بار در بارنامه قید میشود.

باربری تهران به بوشهر با پس کرایه

پرداخت کرایه بارهای تهران – بوشهر به صورت پس کرایه است به این معنا که تمامی هزینه های مربوط به بارگیری و بیمه بار و کرایه حمل بار در بارنامه ذکر میشود و راننده بعد از تحویل بار در مقصد کرایه را از گیرنده دریافت خواهد کرد، لازم به ذکر است که برای حمل بار تهران به بوشهر ، جهان پیمان بار هیچ هزینه ای را در مبدا و در هنگام بارگیری از صاحب بار تقاضا نمیکند و کرایه به صورت تمام و کمال در مقصد دریافت میشود.

نتیجه گیری باربری تهران به بوشهر

در این مقاله که با هدف آشنایی شما با فرآیند باربری تهران به بوشهر نوشته شده است سعی کردیم شما را با صفر تا صد باربری تهران به بوشهر آشنا کنیم که امیدواریم مفید بوده باشد.

در انتهای این مقاله لازم به یادآوری است که خدمات جهان پیمان بار برای تمامی شهر های این استان فراهم است که از جمله آنها میتوان به باربری تهران به بندر عباس، باربری تهران به بندرگناوه، باربری تهران به خورموج، باربری تهران به عسلویه، باربری تهران به برازجان و باربری تهران به کنگان اشاره نمود.

پیشنهاد می کنیم این مقاله رو هم مطالعه کنید:
باربری تهران به مازندران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − یازده =