باربری تهران به ایلام | حمل بار به ایلام از تهران

باربری تهران به ایلام

حمل بار تهران به ایلام یکی از سرویس های جابه جایی بار با در خواست بالا در شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار است که جهت ارسال بار به ایلام و باربری تهران به ایلام با کمترین نرخ کرایه باربری به صاحبین بار می باشد. خدمات باربری به ایلام از مبدا تهران به صورت روزانه صورت میگیرد و تمامی مجوز های لازم از جمله بیمه نامه و بارنامه برای حمل بار از تهران به ایلام صادر میشود.

برای آشنایی بیشتر با فرآیند باربری به ایلام از تهران و خدمات جهان پیمان بار جهت ارسال بار از تهران به مقصد ایلام و سایر شهر ها و روستا های استان ایلام با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

باربری تهران به ایلام | حمل بار به ایلام از تهران
باربری تهران به ایلام | حمل بار به ایلام از تهران

اهمیت حمل بار تهران به ایلام

ایلام از شهرهای غربی کشور است که باربری و حمل و نقل در آنجا بسیار پر رونق بوده و همه روزه نیازمند سرویس های باربری با انواع کامیون ها از تهران است.

استان ایلام با آب و هوای نیمه مرطوب و کوهستانی که دارد و همچنین جاده ها و گردنه های متعددی که دارد نیازمند خدمات باربری تخصصی از تهران است، کوهستانی بودن ایلام موجب شده که جاذبه های گردشگری طبیعی متعددی داشته باشد اما به با توجه به خطرناک بودن مسیر ها و جاده های کوهستانی باشد در باربری و حمل و نقل انواع بار به این استان از راننده های ماهر استفاده نمایید تا مشکلی پیش نیاید.

برای ارسال بار از تهران به ایلام، 3 راه وجود دارد که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت و لازم است بدانید که فاصله زمانی تهران تا ایلام از لحاظ باربری بین 8 تا 10 ساعت خواهد بود.

مسیر شماره 1 برای ارسال بار از تهران به ایلام : تهران – پرند – ساوه -همدان – کرمانشاه -ایلام

مسیر شماره 1 برای ارسال بار از تهران به ایلام : قم – اراک – ملایر – کرمانشاه – ایلام

مسیر شماره 1 برای ارسال بار از تهران به ایلام : قم – اراک – بروجرد – لرستان –  ایلام

به ترتیب فاصله تهران تا ایلام از هرکدام از مسیر های بالا برابر با 672، 744 و 865 کیلومتر است.

اهمیت حمل بار تهران به ایلام
اهمیت حمل بار تهران به ایلام

ارسال بار به ایلام از مبدا تهران

تهران به عنوان پایتخت و قلب تپنده اقتصاد کشور همواره نیازمند خدمات باربری از تهران به ایلام است تا بتواند تولیدات و محصولات مورد نیاز را به ایلام ارسال نماید. برای حمل بار از تمامی نقاط تهران از جمله حمل بار از بازار آهن تهران، حمل بار از جاده کرج، حمل بار از جاده خاوران، حمل بار از بازار تهران و ….. به ایلام با جهان پیمان بار تماس بگیرید تا با کمترین هزینه انواع ماشین های باری را در اختیارتان قرار دهد.

باربری تهران به ایلام از جمله خدمات حمل بار به غرب کشور جهان پیمان بار است که از مبدا تهران با تمامی ماشین های حمل بار انجام میگیرد.

ارسال بار به شهرهای اطراف ایلام 

خدمات باربری جهان پیمان بار برای ایلام گسترده است و علاوه بر ایلام تمامی شهرهای کوچک و بزرگ اطراف ایلام را نیز شامل میشود بنابراین اگر قصد حمل بار به دهلران، حمل بار به ایوان، حمل بار به آبدانان ، حمل بار به دره شهر، حمل بار به مهران، حمل بار به چرداول، حمل بار به ملکشاهی، حمل بار به بدره، حمل بار به سیروان، حمل بار به هلیلان، حمل بار به چشمه شیرین، حمل بار به توحید، حمل بار به  سراب باغ، حمل بار به لومار، حمل بار به شباب حمل بار به بلاوه را دارید، میتوانید از خدمات باربری تهران به ایلام جهان پیمان بار استفاده نمایید.

ارسال بار به ایلام از مبدا تهران
ارسال بار به ایلام از مبدا تهران

انواع ماشین های باربری تهران به ایلام

تنوع ماشین های باربری تهران به ایلام بسیار زیاد است و نیسان تا بوژی را شامل میشود، شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار دارای گسترده ترین و کامل ترین ناوگان حمل و نقل جاده ای است و تمامی ماشین های باری سبک و سنگین را در اختیار دارد. بنابراین میتواند متناسب با نوع بار و تناژ بار شما بهترین ماشین باری را در اختیارتان قرار دهد تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل؛ بارتان صحیح و سالم و بدون کوچکترین آسیبی به مقصد برسد.

آنچه که مشخص کننده نوع کامیون مورد نیاز شما برای حمل بار از تهران به ایلام است تناژ بار، ابعاد بار و نوع بار است. خوب است بدانید که هر کدام از ماشین های باری و کامیون ها برای حمل بار با ظرفیت مشخصی طراحی شده اند و با توجه به ابعاد اتاق و یا بارگیرشان حجم مشخصی بار را حمل میکنند، در ادامه ویژگی انواع ماشین های باربری تهران به ایلام را برایتان آورده ایم.

باربری تهران به ایلام با نیسان 

نیسان سبک ترین ماشین باری برای حمل بارهای بین شهری و از جمله حمل بار از تهران به ایلام است. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر 2 تن از تهران به ایلام را دارید میتوانید از نیسان برای حمل آن استفاده نمایید، درنظر داشته باشید ابعاد بارگیر نیسان ها طولی برابر با 2.2 متر داشته و عرض آن 1.6 متر است و ارتفاع بار نباید بیشتر از 1.2 متر شود.

باربری ارزان قیمت با نیسان از تهران به ایلام را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به ایلام را در اختیارتان قرار دهد.

باربری به ایلام با خاور

خاورها که دارای انواع مختلفی از جمله خاور مسقف و روباز هستند، یکی از ماشینهای باری مناسب برای حمل بارهای بین شهری و از جمله حمل بار از تهران به ایلام است. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر 4 تن از تهران به ایلام را دارید میتوانید از خدمات حمل بار با خاور استفاده نمایید، درنظر داشته باشید ابعاد بارگیر خاور ها طولی برابر با 3.8 تا 5.9 متر داشته و عرض آن 2 تا 2.2 متر است و ارتفاع بار نباید ببیشتر از 1.4 متر شود.

باربری ارزان قیمت با خاور از تهران به ایلام را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به ایلام را در اختیارتان قرار دهد.

انواع ماشین های باربری تهران به ایلام
انواع ماشین های باربری تهران به ایلام

باربری به ایلام با کامیون

کامیون ها که رایج ترین آنها کامیون تک و جفت است، یکی از ماشینهای باری سنگین برای حمل بارهای بین شهری و از جمله حمل بار از تهران به ایلام است. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر 15 تن از تهران به ایلام را دارید میتوانید از انواع کامیونهای تک وجفت (6 چرخ و 10 چرخ) برای حمل آن استفاده نمایید. تک ها تا 10 و جفت ها تا 15 تن بار را به راحتی حمل میکنند.

باربری ارزان قیمت با ده چرخ و شش چرخ از تهران به ایلام را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به ایلام را در اختیارتان قرار دهد.

باربری به ایلام با تریلی

باربری ارزان قیمت با تریلی کفی، بغلدار و چادری از تهران به ایلام را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به ایلام را در اختیارتان قرار دهد.

حمل بار به ایلام با کمرشکن و بوژی

باربری با بوژی و کمرشکن از جمله خدمات تخصصی برای ارسال بار به ایلام است. اگر قصد ارسال بار سنگین و فوق سنگین و همچنین کالا های حجیم از تهران به مقصد ایلام را دارید باید حمل آن را با کمرشکن و یا بوژی انجام دهید.

جهان پیمان بار ارائه دهنده تمامی خدمات باربری تخصصی از تهران برای ایلام است و انواع کمرشکن و بوژی را با پایین ترین نرخ کرایه در اختیار صاحبین بار قرار خواهد داد.

حمل بار به ایلام با کمرشکن و بوژی
حمل بار به ایلام با کمرشکن و بوژی

حمل انواع بار به ایلام از تهران

تهران با توجه به این که مرکز تولید و توزیع انواع کالا در ایران است، همه روزه انواع بار و کالا را به شهرستان ها و از جمله ایلام ارسال میکند. تفاوتی ندارد بار شما چیست و برای حمل آن به چه کامیونی نیاز دارید، برای حمل انواع بار از تمامی نقاط تهران به ایلام تنها کافیست با متخصص باربری خط تهران-ایلام یعنی جهان پیمان بار تماس بگیرید.

بار شما هرچه که باشد با ارزان ترین کرایه و در سریع ترین زمان ممکن به ایلام ارسال خواهد شد.

حمل اثاثیه منزل به ایلام

برای افرادی که ساکن تهران هستند و قصد نقل مکان و جابه جایی منزل به ایلام را دارند، حمل اثاثیه منزل به ایلام یک مسئله است، اما نگران نباشید اگر قصد حمل اسباب منزل از تهران به ایلام را دارید همین حالا با جهان پیمان بار تماس بگیرید و صفر تا صد باربری اثاث منزل را به ما بسپارید.

ما برای اثاث کشی به ایلام کامیون های مخصوص حمل اثاثیه منزل را که اتاق بزرگ و تمیزی دارند و همچنین مجهز به پتو هستند را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

اسباب کشی ارزان و باربری ارزان اثاث منزل از تهران به ایلام را با اتوبار جهان پیمان بار تجربه کنید.

حمل آهن آلات به ایلام

انواع آهن آلات مانند تیرآهن، میلگرد، نبشی و ناودونی برای حمل به ایلام نیازمند تریلی کفی هستند، اگر به دنبال تریلی کفی ارزان قیمت برای حمل آهن آلات به ایلام هستید، جهان پیمان بار در خدمت شماست و حمل آهن از بازار های آهن تهران را برایتان انجام میدهد.

حمل مواد غذایی به ایلام

اگر در زمینه خرید و فروش انواع مواد غذایی فعالیت دارید و میخواهید مواد غذایی خریداری شده از بازارهای تهران را به مقصد ایلام حمل کنید میتوانید انواع ماشین های باری سبک و سنگین از جمله نیسان و خاور را از شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار درخواست کنید.

حمل محموله های ترافیکی و فوق سنگین به ایلام

محموله های ترافیکی بارهایی هستند که از نظر وزن و ابعاد بزرگتر از حد معمول بوده و برای حمل آنها به کمرشکن و بوژی احتیاج است. همچنین مجوز های لازم از سازمان راه و ترابری باید برای اینگونه بارها دریافت شود.

پس اگر قصد ارسال محموله های ترافیکی و فوق سنگین از تهران به ایلام را دارید در وهله اول نیاز است تا با یک باربری معتبر تماس گرفته خواهان حمل آن با کمرشکن و یا بوژی باشید.

جهان پیمان بار برای حمل بارهای ترافیکی به ایلام انواع کمرشکن و بوژی را در اختیار دارد و با پایین ترین نرخ کرایه باربری در خدمت صاحبین بار عزیز است.

حمل محموله های ترافیکی و فوق سنگین به ایلام
حمل محموله های ترافیکی و فوق سنگین به ایلام

کرایه باربری از مبدا تهران به مقصد ایلام

کرایه باربری از تهران به ایلام تابع یک نرخ ثابت و مشخص نیست و با توجه به نوع کامیون مورد نیاز، نوع بار، وزن بار، ابعاد بار، ارزش مالی بار و همچنین محل بارگیری و تخلیه متفاوت است. اگر میخواهید از کرایه حمل بار به ایلام اطلاع داشته باشید، لازم است حداقل 4 ساعت قبل از بارگیری با ما تماس گرفته و آخرین نرخ کرایه باربری تهران به ایلام را استعلام بگیرید.

ما در جهان پیمان بار همواره در تلاشیم تا با ایجاد فضای رقابتی بین راننده های خط تهران به ایلام کمترین نرخ کرایه را برایتان فراهم آوریم، پس اگر به دنبال خدمات باربری ارزان از تهران به ایلام هستید میتوانید بار خود را به ما بسپارید.

خدمات جهان پیمان بار برای حمل بار به ایلام 

جهان پیمان بار برای رفاه حال صاحبین بار عزیز صفرتا صد خدمات باربری تهران به تمام نقاط ایران از جمله تهران به ایلام را در اختیار آنها قرار میدهد تا بتوانند با خیال راحت و بدون دردسر ارسال بار به ایلام داشته باشند.

ازجمله خدمات جهان پیمان بار برای حمل بار به ایلام میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • مشاوره تخصصی و رایگان برای باربری به ایلام
  • صدور بیمه نامه و بارنامه معتبر برای بار های ارسال شده به ایلام
  • خدمات پشتیبانی باربری تهران به ایلام
  • حمل بار دربستی به ایلام

مشاوره برای باربری تهران به ایلام

دریافت مشاوره قبل از انجام امور مربوط به باربری و از جمله باربری تهران به ایلام میتواند بسیار مفید باشد و اطلاعات زیادی را در زمینه حمل و نقل و ارسال کالا به ایلام در اختیارتان قرار خواهد داد.

شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار به منظور تکیریم مشتریان و صاحبین بار خدمات مشاوره ای را برای باربری تهران به ایلام به صورت رایگان در اختیارتان قرار میدهد و شما میتوانید تنها با یک تماس هر آنچه را که در زمینه حمل بار از تهران به ایلام و شهرستان های کوچک و بزرگ آن لازم است بدانید را از مشاوران بپرسید.

مشاوره برای حمل بار به ایلام به صورت کاملا تخصصی و توسط افراد ماهر و با تجربه در حوزه جابه جایی بار به ایلام به شما عزیزان ارائه میشود.

مشاوره برای باربری تهران به ایلام
مشاوره برای باربری تهران به ایلام

بارنامه برای حمل بار به ایلام

جهت ارسال بار از تهران به ایلام صدور بارنامه یکی از الزامات است که باید حتما مورد توجه صاحبین بار قرار گیرد، این بارنامه در واقع یک سند است که توسط وزارت راه صادر میشود و در دو نسخه چاپی است که یکی مخصوص راننده و دیگری مخصوص صاحبین بار است.

اگر قصد ارسال بار به ایلام را دارید میتوانید صفر تا صد خدمات باربری را از جهان پیمان بار بخواهید تا بار شما را همراه با بارنامه معبتر از تهران به تمامی نقاط ایلام ارسال نماید.

آنچه که در بارنامه های تهران ایلام قید میشود عبارت است از :

نوع بار، وزن بار، محل دقیق بارگیری در تهران، محل دقیق تخلیه بار ایلام ، ارزش مالی بار و کرایه بار است.

علاوه بر اطلاعات مربوط به بار و راننده اطلاعات مربوط به صاحب بار و همچنین گیرنده بار در بارنامه قید میشود.

باربری تهران به ایلام با پس کرایه

پرداخت کرایه بارهای تهران ایلام به صورت پس کرایه است به این معنا که تمامی هزینه های مربوط به بارگیری و بیمه بار و کرایه حمل بار در بارنامه ذکر میشود و راننده بعد از تحویل بار در مقصد کرایه را از گیرنده دریافت خواهد کرد، لازم به ذکر است که برای حمل بار تهران به ایلام جهان پیمان بار هیچ هزینه ای را در مبدا و در هنگام بارگیری از صاحب بار تقاضا نمیکند و کرایه به صورت تمام و کمال در مقصد دریافت میشود.

نتیجه گیری باربری تهران به ایلام

در این مقاله که با هدف آشنایی شما با فرآیند باربری تهران به ایلام نوشته شده است سعی کردیم شما را با صفر تا صد باربری تهران به ایلام آشنا کنیم که امیدواریم مفید بوده باشد.

اگر در زمینه حمل بار از تهران به ایلام و یا حمل بار به سایر شهر های ایلام مانند حمل بار به مهران ، حمل بار به دهلران ، حمل بار به ایوان، حمل بار به آبدانان، حمل بار به دره شهر ، حمل بار به چرداول، حمل بار به ملکشاهی، حمل بار به بدره، حمل بار به سیروان، ،حمل بار به هلیلان، حمل بار به چشمه شیرین، حمل بار به توحید، حمل بار به سراب باغ و حمل بار به لومار سوال یا ابهامی دارید میتوانید همین حالا از ما بپرسید، تنها کافیست از طریق شماره های درج شده در سایت با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + ده =