کرایه تریلی کفی،لبه دار، ترانزیت + بیمه باربری

کرایه تریلی کفی،لبه دار، ترانزیت (چادری)

 هزینه باربری شهری و بین شهری برای صاحبین باری که خواهان حمل بار از نقطه ای به نقطه ی دیگر با انواع تریلی هستند بسیار مهم بوده و به همین دلیل یکی از سوالات پر تکرار صاحبین بار این است که کرایه تریلی کفی،لبه دار، ترانزیت (چادری) چقدر است؟

تریلی ها از جمله ماشین های باری سنگین و تخصصی هستند که هرکدام برای باربری نوع خاصی از بار ها کاربرد دارد بنابراین هزینه های باربری و نرخ کرایه حمل بار نیز به صورت تخصصی محاسبه میشود و برای هر بار متغیر است که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

اگر میخواهید با نحوه محاسبه هزینه باربری بین شهری به وسیله تریلی کفی،لبه دار و چادری بیشتر آشنا شوید لازم است تا عوامل تاثیر گذار بر نرخ کرایه حمل بار را بشناسید.

پس با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا به شما بگوییم که کرایه باربری با انواع تریلی ها چگونه محاسبه می شود.

اهمیت کرایه تریلی کفی،لبه دار، ترانزیت (چادری)

علاوه بر قیمت مواد اولیه، کارگر و …یکی دیگر از عواملی که تاثیر مستقیم بر هزینه تمام شده یک کالا دارد، هزینه هایست که صرف حمل و نقل و جابه جایی بار میشود بنابراین افزایش کرایه باربری میتواند باعث افزایش قیمت تمام شده یک کالا شود.

با توجه به موردی که در بالا به آن اشاره شد کرایه حمل بار با انواع تریلی ها از اهمیت بالایی برخوردار است و افراد همیشه به دنبال آن هستند تا با پایین ترین نرخ کرایه خدمات باربری با تریلی را دریافت نمایند.

به عنوان مثال افرادی که در زمینه خرید و فروش مصالح ساختمانی فعالیت دارند همواره نیازمند تریلی برای جابه جایی بارشان هستند و برای پایین آوردن قیمت تمام شده کالایشان خواهان پایین ترین و ارزان ترین کرایه هستند.

اگر شما هم نیازمند باربری ارزان قیمت با تریلی کفی، تریلی بغلدار و تریلی ترانزیت هستید ، همین حالا با جهان پیمان بار تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

اهمیت کرایه تریلی کفی،لبه دار، ترانزیت (چادری)
اهمیت کرایه تریلی کفی،لبه دار، ترانزیت (چادری)

آشنایی با انواع تریلی 

تریلی ها یا همان 18 چرخ ها از جمله کاربردی ترین ماشین های باری هستند که برای حمل بار شهری و بین شهری مورد استفاده قرار میگیرند و داری انواع گوناگونی هستند که از جمله معروف ترین تریلی ها می توان به تریلی کفی، تریلی لبه دار و تریلی چادری اشاره نمود.

خوب است بدانید که انواع مختلف تریلی ها در کشنده یا همان کله کامیون مشابه یک دیگر هستند و تفاوت آنها در نوع بارگیر آنهاست.

کفی

تریلی کفی از نظر ظاهری ساده‌ترین نوع تریلی است که توانایی حمل طیف وسیعی از بارها را دارد. بارگیر تریلی کفی فاقد هرگونه دیوار یا اتاق است و همین ویژگی باعث شده تا بارگیری آن ها ساده باشد و از هر جهت بتوان بار را روی آن قرار داد، فقط باید دقت داشته باشید که بار ها باید به خوبی بسته بندی شده باشند تا در حین جابه جایی مشکل ساز نشوند.

کفی ها از چند لایه چوب با کیفیت و فولاد ساخته شده اند و به همین دلیل مقاومت بالایی دارند و میتوان با خیال راحت از آنها برای حمل بارهای سنگین استفاده نمود.

از جمله بارهایی که با تریلی کفی حمل میشوند:

 • بار هایی با بسته بندی پالتی
 • میلگرد و تیر آهن 
 • جامبو بگ 
 • دستگاه 
 • بلوک نیوجرسی 
 • رول ورق

بغلدار (لبه دار،نیم لبه)

تریلی های بغلدار مانند کفی ها هستند با این تفاوت که در اطراف آنها دیواره هایی قرار دارد که این دیوار ها قابلیت باز و بسته شدن دارند به همین دلیل بارگیری این تریلی ها بسیار ساده است و به راحتی میتوان با جرثقیل و یا لیفتراگ بار را روی آنها قرار داد.

برخی بار ها با توجه به نوع بسته بندی شان قابلیت حمل با کفی را ندارند از طرفی ممکن است نوع بار به گونه ای باشد که نتوان آنها را روی هم قرار داد و با ترانزیت بارگیری کرد، تریلی های لبه دار مناسب حمل این گونه بار ها هستند.

از جمله بارهایی که با تریلی بغلدار حمل میشوند:

 • بارهای فله ای مثل گندم 
 • مواد غذایی
 • لوله و اتصالات

تریلی چادری یا ترانزیت

تریلی چادری که ممکن است با نام ترانزیت آن را بشناسید برای حمل بار های گمرکی، شهری و بین شهری از آنها استفاده میشود و دارای اتاق هایی هستند که به وسیله چادر های پلیمری مسقف شده اند معمولا برای بارگیری راحتر تر چادر ها از بغل باز میشوند و مانند پرده کنار زده میشوند.

از جمله بارهایی که با تریلی چادری حمل میشوند:

 • تمامی بار هایی که بسته بندی دارند
 • بارهای حجیم و بدون بسته بندی
 • بارهای حساس که نباید آب و باران به آنها بخورد
آشنایی با انواع تریلی 
آشنایی با انواع تریلی

باربری با تریلی کفی،لبه دار و چادری به شهرستان

تریلی ها همواره برای ارسال بار از تهران به شهرستان ها مورد نیاز هستند و با توجه به فروانی انواع بار در تهران، صاحبین بار به دنبال باربری معتبر و باسابقه در تهران هستند که خدمات حمل بار با انواع تریلی به شهرستان ها را ارائه دهد.

جهان پیمان بار با تکیه بر سال ها سابقه و فعالیت مستمر در زمینه حمل و نقل و باربری آمادگی خود را برای ارائه خدمات باربری ارزان با انواع تریلی های کفی، لبه دار و چادری از تهران به شهرستان ها اعلام میکند.

اگربه دنبال تریلی برای ارسال بار هایتان به هرکدام از شهرستان ها هستید همین حالا میتوانید با ما تماس بگیرید، خدمات جهان پیمان بار برای سراسر ایران گسترده است که از جمله میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

تریلی حمل بار به مشهد با کرایه مناسب

تریلی حمل بار به شیراز با کرایه مناسب

تریلی حمل بار به اصفهان با کرایه مناسب

تریلی حمل بار به کرمان با کرایه مناسب

تریلی حمل بار به کرمانشاه با کرایه مناسب

تریلی حمل بار به یزد با کرایه مناسب

تریلی حمل بار به ایلام با کرایه مناسب

تریلی حمل بار به همدان با کرایه مناسب

تریلی حمل بار به تبریز با کرایه مناسب

تریلی حمل بار به رشت با کرایه مناسب

تریلی حمل بار به گیلان با کرایه مناسب

تریلی حمل بار به مازندران با کرایه مناسب

تریلی حمل بار به گلستان با کرایه مناسب

تریلی حمل بار به بندرعباس با کرایه مناسب

تریلی حمل بار به بوشهر با کرایه مناسب

تریلی حمل بار به خوزستان با کرایه مناسب

همچنین اگر برای ارسال بار به نقاط مرزی ایران و کشور های همسایه به دنبال تریلی چادری هستید میتوانید روی ما حساب کنید، حمل بار با ترانزیت به مرز های کشور با کمترین نرخ کرایه باربری تخصص ماست.

باربری با تریلی کفی،لبه دار و چادری به شهرستان
باربری با تریلی کفی،لبه دار و چادری به شهرستان

نحوه محاسبه کرایه حمل بار با تریلی کفی، بغلدار،ترانزیت (چادری)

برای حمل بار با تریلی ها نرخ کرایه ثابت و مشخصی وجود ندارد و شرکت های حمل و نقل برای محاسبه کرایه باربری تهران به شهرستان با انواع تریلی ها از جمله کفی ، بغلدار و چادری از دو روش استفاده میکنند: 1- روش تن بر کیلومتر، 2- روش مذاکره و توافق

محاسبه کرایه تریلی بر اساس تن بر کیلومتر

بر اساس توافقاتی که اخیرا بین سازمان های حمل و نقل صورت گرفته برای ارسال بار از تهران به شهرستان ها به وسیله تریلی ها (کفی،بغلدار و چادری ) نرخ های مشخصی بر اساس تناژ بار و مسافت طی شده ، مشخص شده است.

که البته این نرخ های تن بر کیلومتر بیشتر برای مشخص شدن کف قیمت باربری با تریلی برای هر شهرستان مورد استفاده قرار میگیرد و کرایه نهایی معمولا بر اساس توافقاتیست که با راننده های تریلی صورت میگیرد.

نحوه محاسبه کرایه حمل بار با تریلی کفی، بغلدار،ترانزیت (چادری)
نحوه محاسبه کرایه حمل بار با تریلی کفی، بغلدار،ترانزیت (چادری)

محاسبه کرایه تریلی به صورت توافقی

در بیشتر موارد محاسبه نرخ کرایه باربری برای حمل بار با تریلی (کفی،لبه دار و چادری) در کشور ما بر اساس مذاکره و توافق مشخص میشود به گونه ای که در برخی موارد برای حمل محموله های خاص نرخ کرایه عملا معنی ندارد و لازم است بصورت کامل با راننده توافق شود.

مثلا در مواقعی که قیمت آهن آلات نوسان زیادی دارد و تریلی کفی مورد نیاز برای حمل آن کم است، این راننده تریلی ست که نرخ کرایه را مشخص میکند و با توجه تقاضای بالایی که برای آن وجود دارد ممکن است نرخ کرایه آن نسبت به روز های دیگر بیشتر هم باشد.

محاسبه کرایه تریلی به صورت توافقی
محاسبه کرایه تریلی به صورت توافقی

عوامل تاثیر گذار بر نرخ کرایه باربری با تریلی

عوامل مختلفی هستند که بر نرخ کرایه باربری انواع تریلی ها تاثیر می گذارند مانند: محل بارگیری و تخلیه بار، نوع بار و ارزش مالی بار، وضعیت جوی و آب و هوایی محل بارگیری و تخلیه و همچنین مدت زمانی که لازم است راننده برای بارگیری و یا تخلیه صرف کند.

استعلام کرایه روز تریلی

برای استعلام نرخ کرایه تریلی کفی،بغلدار و چادری برای حمل بار شهری و بین شهری، در ابتدا باید نوع بار، ارزش مالی بار، محل دقیق بارگیری و تخلیه و زمان دقیق بارگیریتان را مشخص نمایید و بعد از تماس با ما از طریق شماره های درج شده در سایت، نرخ کرایه تریلی را به شما خواهیم گفت.

نکته ای که در استعلام کرایه تریلی ها باید به آن توجه داشته باشید این است که کرایه های اعلام شده برای انواع تریلی ها تا یک روز یعنی نهایتا 24 ساعت معتبر بوده و معمولا با تلرانس 10 درصدی اعلام میشوند.

بنابراین بهترین زمان برای استعلام کرایه حمل بار با تریلی 4-5 ساعت قبل از بارگیری است.

حمل بار ارزان با تریلی 18 چرخ

شرکت جهان پیمان بار با حذف واسطه  ها و دلالان همواره در تلاش است تا کمترین کرایه را برای حمل بار با انواع تریلی ها به مشتریان خود اعلام نماید.

اگر قصد دارید با کمترین کرایه ارسال بار انجام دهید و به دنبال تریلی 18 چرخ ارزان قیمیت هستید، میتوانید با خیال راحت آن را به ما بسپارید.

جهان پبمان بار ارائه دهنده خدمات باربری ارزان در سراسر کشور است و در کمترین زمان ممکن تریلی های کفی، بغلدار و چادری را در اختیارتان قرار خواهد داد.

نتیجه گیری کرایه تریلی 

در این مقاله سعی کردیم شما را با کرایه تریلی کفی،لبه دار، ترانزیت (چادری) و نحوه محاسبه آن آشنا کنیم، امیدوارم که این مطالب برایتان مفید بوده باشه و اگر سوالی در این زمینه دارید میتوانید برای ما پیغام گذاشته و یا از طریق شماره های درج شده در سایت با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 20 =