قیمت باربری تهران

قیمت باربری

باربری تهران، باربری بین شهری‌ای است که به طریق مختلفی قابل انجام می باشد. صاحبان بار برای جابجایی بارها یا برای رساندن وسیله‌ای از یک مکان به مکان دیگر، از باربری بین شهری مخصوصا باربری تهران به دیگر نقاط ایران استفاده می‌ کنند. البته بیشتر افرادی که از این سبک از حمل و نقل استفاده می‌کنند، افراد بازاری، کاسبان مشاغل آزاد و کارگاه‌هایی که محصولات خاصی را برای مردم آن منطقه یا ناحیه تولید می‌کنند، می‌باشند.

قیمت باربری تهران

قیمت باربری تهران تحت تاثیر عوامل مختلفی است به همین دلیل دادن قیمت واقعی در این مقاله امکان پذیر نیست. اما با ارتباط با شرکت جهان پیمان بار می‌توانید برای دریافت تعرفه باربری مشاوره رایگان بگیرید. این کار باعث می‌شود که هزینه‌های حمل کالا کمتر شود. کارشناسان این شرکت آماده جوابدهی به سوالات شما در رابطه با باربری درون شهری و برون شهری هستند.

نرخ حمل بار توسط کامیون‌ها ثابت نیست و هر روز با توجه به تعداد خودروهای در دسترس و شرایط بارگیری تغییر می‌کند. به همین دلیل به قیمتی که قبلا استعلام کرده‌اید بسنده نکنید و برای دریافت قیمت باربری همان روز بارگیری با کارشناس تماس حاصل کرده و قیمت را استعلام کنید.

عوامل موثر بر قیمت باربری

اما به طور کلی می توان گفت که عواملی هستند که بر قیمت باربری تاثیر گذارند. از عوامل موثر مسافت است. هر قدر مسافت طی شده بیشتر باشد، هزینه آن هم بالاتر می رود.

علت دیگر وضعیت جوی است که باعث کمبود خودروهای باربری و افزایش هزینه می شود. اما با جهان پیمان بار نگران نباشید.

مهم‌ترین عاملی که در قیمت باربری تاثیر گذار است نوع وسیله حمل بار است. ابعاد کامیون ها با توجه به توان کامیون، نوع و وزن کالای مورد نظر تعیین می‌شود. هر قدر که از وسیله بزرگ‌تری برای حمل بار استفاده شود به همان مقدار به هزینه‌ باربری اضافه خواهد شد.

وزن کالایی که کامیون حمل می‌ کند ارتباط مستقیم با قیمت باربری کالا دارد. به‌ عبارت‌ دیگر هر چه وزن کالا کمتر باشد قیمت هم پایین تر می‌آید.

قیمت باربری
فاصله مبدا تا مقصد بر روی قیمت موثر است

قیمت سوخت کامیون یا وانت بار نیز از جمله عواملی است که بر روی قیمت باربری موثر است. با توجه به فاصله، مقدار سوخت مصرفی کامیون افزایش می‌ یابد. موارد موثر دیگری هم وجود دارد که در مقاله قیمت حمل بار به‌ تفصیل به بررسی آن پرداخته شده.

مقدار بار

بسته به میزان بار شما، قطعاً جابجایی سخت تر یا آسان تر خواهد شد. بنابراین میزان جابجایی نیز متفاوت خواهد بود.

فاصله

هزینه بسته به فاصله و مسافت متفاوت خواهد بود.

نوع وسيله حمل

در این کار از وسايل نقليه سنگین و نیمه سنگین استفاده می‌شود که با توجه به میزان بار و حساسیت آن ها نوع وسيله متفاوت و قیمت متفاوت خواهد بود.

با توجه به تنوع در کالا هایی که در مسیر حمل می‌ شوند همواره خودرو های مختلفی برای حمل بار های سبک و سنگین مورد نیاز است. جهان پیمان بار با داشتن خودرو های مختلف آماده ارائه خدمات باربری می باشد.

حساسيت كالا

حمل برخی از وسایل و بارهاي حساس و شكننده نياز به هزينه هاي بيشتري دارد.

قیمت باربری
باربری تهران

انتخاب شرکت مناسب باربری

اولین قدم در انتخاب شرکت باربری تحویل بیمه‌ نامه و بار نامه معتبر در شرکت است. صدور بیمه و بارنامه معتبر به شما این اطمینان را می‌دهد که بار یا محصول شما تضمین شده به مقصد تحویل داده می شود. این نکته از مهم ترین ویژگی‌های یک شرکت مطمئن باربری است.

رسیدگی به شکایات و امور مشتری ها از نکات دیگر در انتخاب یک شرکت حمل و نقل عالی است. کنترل تجهیزات و خودروهای حمل بار و تائید رانندگان از دیگر نکات یک شرکت باربری مناسب است.

شرکت مورد نظر باید کیفیت را در تمام مراحل انتقال بار از شروع بارگیری تا تحویل بار به صاحب کالا را تضمین کند. در این امور در عین حفظ کیفیت، سرعت عمل هم داشته باشد و با سریع ترین زمان ممکن کالا را به مشتری تحویل دهد.

هزینه های حمل بار منطقی باشد و از پیشنهاد قیمت های گزاف یا بسیار پایین که کیفیت کار را کم می کنند پرهیز کند. در تمام مراحل حمل ارائه مشاوره‌ ی مناسب و تخصصی ضروری است. شرکت جهان پیمان بار به عنوان ارزان ترین باربری متعهد به رعایت این موارد است.

به خدمت گرفتن پرسنل خوب و ارائه آموزش‌ های لازم لازمه بالا بردن کیفیت ارائه خدمات است. وقت‌ شناسی و برنامه‌ ریزی اصولی از دیگر ملاک‌ ها است. گسترده بودن خدماتی اعم از درون شهری و بین شهری از دیگر ویژگی‌های شرکت خوب است. جهان پیمان بار با دارا بودن تمامی ویژگی‌های بالا خود را به عنوان معتبرترین شرکت باربری معرفی نموده است.

وظایف باربری ارزان 

باربری مورد نظر باید کیفیت را در تمام مراحل انتقال بار از شروع بارگیری تا تحویل بار به صاحب کالا را تضمین کند. در این امور در عین حفظ کیفیت، سرعت عمل هم داشته باشد و با سریع ترین زمان ممکن کالا را به مشتری تحویل دهد.

قیمت باربری باید متعارف باشد و از پیشنهاد قیمت های بالا یا بسیار پایین که کیفیت کار را کاهش می دهد پرهیز کند. در تمام مراحل حمل ارائه مشاوره‌ ی مناسب و تخصصی ضروری است. شرکت جهان پیمان بار به عنوان ارزان ترین باربری متعهد به رعایت این موارد است.

قیمت باربری
حمل بار به اقصی نقاط ایران

باربری تهران به شهرهای کشور

باربری تهران به شهرهای مرکزی 

  • باربری تهران به اراک، قزوین، قم
  • باربری تهران به اصفهان، کرج، سمنان

باربری تهران به شهرهای شمالی

  • باربری از تهران به شهر های مازندران: ساری، رامسر، بابلسر، آمل
  • باربری از تهران به استان گیلان: لاهیجان، رشت و …
  • باربری از تهران به استان گلستان: گرگان و کردکوی و…

باربری تهران به شهر های غربی

  • باربری از تهران به همدان، ارومیه، خرم‌آباد، تبریز، کرمانشاه، زنجان، سنندج و …

باربری تهران به شهرهای شرقی

  • باربری از تهران به کرمان، خراسان (مشهد)، یزد، بجنورد، بیرجند و زاهدان

باربری تهران به شهرهای جنوبی

  • باربری از تهران به اهواز، بندرعباس، بوشهر، شیراز و …
پیشنهاد می کنیم این مقاله رو هم مطالعه کنید:
باربری تهران به خراسان شمالی | حمل بار به خراسان شمالی

1 دیدگاه در “قیمت باربری تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − سیزده =