باربری در شمال تهران | معتبرترین شرکت حمل و نقل شمال تهران

باربری در شمال تهران 11

برای ارسال انواع بار از مناطق شمالی تهران به شهرستانها، حمل بار از شمال تهران به شهرستان و باربری انواع کالا در شمال تهران، حمل محموله های سنگین و فوق سنگین از بالاشهر تهران، اثاث کشی در شمال تهران و حمل بار ارزان به شهرستان از شمال تهران میتوانید از خدمات باربری در شمال تهران شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار استفاده نمایید.

باربری جهان پیمان بار با تکیه بر سال ها تجربه در زمینه باربری از شمال تهران به تمام نقاط ایران، کلیه خدمات حمل و نقل و باربری از مناطق شمالی کشور را به صورت 24 ساعته به تمامی صاحبین بار ارائه میدهد.

باربری در شمال تهران در شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار خدماتی مانند بیمه نامه و بارنامه برای حمل انواع بار از شمال تهران را شامل میشود بنابراین شما میتوانید برای جابه جایی انواع بارها از مناطق شمالی تهران به سایر نقاط تهران با شهرستان ها با جهان پیمان بار به عنوان باربری معتبر و متخصص شمال تهران تماس بگیرید. از دیگر خدمات جهان پیمان بار برای حمل بار از شمال تهران می توان به اتوبار شمال تهران برای انجام امور اثاث کشی، حمل تخصصی بارهای ترافیکی از شمال تهران، صدور بارنامه برای تمامی ماشین های باربری، پشتیبانی و مشاوره رایگان اشاره نمود که تمامی این خدمات به صورت برخط و آنلاین برای باربری در شمال تهرن ارائه میشود و شما میتوانید تنها با یک تماس با نمایندگی باربری جهان پیمان بار در شمال تهران از آنها استفاده کنید.

برای ارسال بار از تمامی مناطق شمالی تهران تنها کافیست با شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار تماس بگیرید تا ما از نزدیک ترین شعبه انواع کامیون ها را متناسب با وزن و نوع بار در اختیارتان قرار دهیم، در این مقاله قصد داریم کلیه خدمات شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار را برای باربری از شمال تهران مورد بررسی قرار دهیم، پس تا انتها این مقاله با ما همراه باشید تا هر آنچه را که در زمینه باربری مناطق شمالی تهران لازم است بدانید به شما بگوییم، جهان پیمان بار متخصص در باربری مناطق شمالی تهران.

باربری در شمال تهران | معتبرترین شرکت حمل و نقل شمال تهران
باربری در شمال تهران | معتبرترین شرکت حمل و نقل شمال تهران

حمل بار از نواحی شمالی تهران

به طور کلی باربری و حمل و نقل در نواحی مختلف تهران از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که تهران به عنوان قلب تپنده و پایتخت ایران است و  روزانه داد و ستد های زیادی در آن صورت میگیرد که نیازمند انواع ماشین های باربری برای جابه جایی کالا و محموله ها هستند. اگر تهران را از نظر جغرافیایی به چهار ناحیه شمالی، جنوبی، شرقی و غربی تقسیم کنیم ، باربری در نواحی شمالی تهران یکی از اصلی ترین خدمات جهان پیمان بار تلقی میشود.

برای حمل بار در نواحی شمالی تهران روزانه بیش از صد ها دستگاه کامیون، خاور، تریلی و نیسان فراهم شده است تا در سریع ترین ممکن سرویس باربری مورد نیاز ساکنین شمال تهران فراهم شود.

مناطق تحت پوشش باربری شمال تهران

همانطور که میدانید تهران از نظر تقسیمات شهری به 22 منطقه تقسیم بندی شده است که از این میان مناطق 1، 2، 3، 4، 5 جزو مناطق شمالی تهران هستند که تمامی این مناطق تحت پوشش خدمات باربری شمال تهران جهان پیمان بار قرار دارند.

بنابراین برای دریافت هرگونه خدمات حمل و نقل وجابه جایی بار در محله های زیر میتوانید با جهان پیمان بار تماس بگیرید.

باربری در منطقه 1 تهران از جمله باربری در ازگل، باربری در اقدسیه، باربری در الهیه، باربری در امامزاده قاسم، باربری در اوین، باربری در باغ فردوس، باربری در تجریش، باربری در جماران، باربری در چیذر، باربری در داراباد، باربری در دربند، باربری در درکه، باربری در دزاشیب، باربری در جوزستان، زعفرانیه، باربری در سوهانک، باربری در شهرک نفت، باربری در شهرک محلاتی، باربری در فرمانیه، باربری در فرشته، باربری در قیطریه، باربری در کاشانک، باربری در کامرانیه، باربری در محمودیه، باربری در نیاوران، باربری در ولنجک

باربری در منطقه 2 تهران از جمله باربری در برق آلستوم، باربری در تهران ویلا، باربری در ستارخان، باربری در سعادت آباد، باربری در شهرک غرب، باربری در شهرک مخابرات، باربری در شهرآرا، باربری در صادقیه، باربری در طرشت، باربری در فرحزاد، باربری در گیشا، باربری در همایون شهر، باربری در مرزداران

باربری در منطقه 3 تهران از جمله باربری در اختیاریه، باربری در پاسداران، باربری در دروس، باربری در دولت ، باربری در دیباجی، باربری در جردن، باربری در ولیعصر، باربری در سیدخندان، باربری در ظفر، باربری در قلهک، باربری در میرداماد، باربری در ونک

باربری در منطقه 4 تهران از جمله باربری در پروین، باربری در تهرانپارس، باربری در حکیمیه، باربری در سراج، باربری در شمس آباد، باربری در مجیدیه، باربری در شمیران نو، باربری در علم و صنعت، باربری در فرجام، باربری در قنات کوثر، باربری در لویزان، باربری در شیان، باربری در مهران، باربری در نارمک، باربری در هروی، باربری در هنگام

باربری در منطقه 5 تهران از جمله باربری در آیت الله کاشانی، باربری در اشرفی اصفهانی، باربری در باغ فیض، باربری در بلوار فردوس، باربری در پونک، باربری در جنت آباد، باربری در حصارک، باربری در سازمان برنامه، باربری در شاهین، باربری در شهران، باربری در شهرزیبا، باربری در شهرک آپادانا، باربری در شهرک اکباتان، باربری در شهرک اندیشه، باربری در شهرک پرواز، باربری در شهرک کوهسار، باربری در شهرک نفت، باربری در شهرک والفجر، باربری در کنکوی، باربری در ارمکوی، باربری در بیمه

مناطق تحت پوشش باربری شمال تهران
مناطق تحت پوشش باربری شمال تهران

حمل بار از شمال تهران به سراسر کشور

برای حمل بار از مناطق شمالی تهران به اقصی نقاط کشور میتوانید بار خود را به جهان پیمان بار بسپارید، ما تمامی خطوط باربری بین شهری و همچنین بنادر و مرز های ایران را تحت پوشش داریم و میتوانیم در کمترین زمان ممکن خدمات باربری به شهرستان را در اختیار ساکنین شمال تهران قرار دهیم.

حمل بار به شمال کشور از شمال تهران

حمل بار به غرب کشور از شمال تهران

حمل بار به استان های مرکزی از شمال تهران

حمل بار به شرق کشور از شمال تهران

 حمل بار به جنوب کشور از شمال تهران

علاوه بر مواردی که در بالا به آنها اشاره شد باربری از شمال تهران به مناطق مرزی جهت ارسال کالا های صادراتی به صورت همه روزه در جهان پیمان بار برقرار است.

اگر قصد ارسال بار به مرز های شمالی و جنوبی و شرقی و غربی کشور را دارید میتوانید تنها با یک تماس از خدمات شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار بهره مند شوید.

تمامی مناطق و گذرگاه های مرزی ایران تحت پوشش خدمات باربری جهان پیمان بار برای حمل بار از شمال تهران قرار دارد از جمله حمل بار از شمال تهران به مرز بازرگان، حمل بار از شمال تهران به مرز رازی، حمل بار از شمال تهران به مرز سرو، حمل بار از شمال تهران به مرز نوردوز ، حمل بار از شمال تهران به مرز آستارا، بیله سوار، حمل بار از شمال تهران به مرز جلفا، حمل بار از شمال تهران به مرز پلدشت، حمل بار از شمال تهران به مرز اینچه برون، حمل بار از شمال تهران به مرز باجگیران، حمل بار از شمال تهران به مرز لطف آباد، حمل بار از شمال تهران به مرز سرخس ، حمل بار از شمال تهران به مرز دوغارون، حمل بار از شمال تهران به مرز شمتیغ، حمل بار از شمال تهران به مرز یزدان، حمل بار از شمال تهران به مرز ماهی رود، حمل بار از شمال تهران به مرز میلک، حمل بار از شمال تهران به مرز خسروی ، حمل بار از شمال تهران به مرز چذابه، حمل بار از شمال تهران به مرز شلمچه، حمل بار از شمال تهران به مرز مهران، حمل بار از شمال تهران به مرز سومار، حمل بار از شمال تهران به مرز تمرچین، حمل بار از شمال تهران به مرز پرویزخان، حمل بار از شمال تهران به مرز باشماق، حمل بار از شمال تهران به مرز شیخ صالح، حمل بار از شمال تهران به مرز میرجاوه، حمل بار از شمال تهران به مرز جالق، حمل بار از شمال تهران به مرز کوهک را میتوان نام برد.

برای حمل بار به مناطق مرزی انواع ماشین های باری در نظر گرفته شده است و با توجه به این که انواع کالا های صادراتی برای حمل نیازمند تریلی های چادر دار و ترانزیت هستند ، انواع ترانزیت ها با کمترین نرخ کرایه باربری در اختیار شما صاحبین بار عزیز در شمال تهران قرار داده میشود.

حمل بار از نواحی شمالی تهران
حمل بار از نواحی شمالی تهران

هزینه باربری در شمال تهران

به طور کلی آنچه که درباره هزینه های حمل و نقل و باربری شهری و بین شهری و از جمله هزینه باربری در شمال تهران باید بدانید این است که هزینه های حمل و نقل همواره به صورت متغیر بوده و به عوامل متعددی بستگی دارد.

برای محاسبه کرایه باربری در شرکت های حمل و نقل با توجه به نوع بار و نوع کامیون مورد نیاز و همچنین مسافتی که باید طی شود، هزینه های باربری تخمین زده میشود و به صاحبین بار اعلام میگردد.

معمولا نرخ کرایه حمل بار در شمال تهران به صورت توافقی و بعد از مذاکره با راننده ها و یا کامیون دارها مشخص میشود.

ارزان ترین باربری شمال تهران

برای آنکه باربری ارزان و اقتصادی داشته باشید باید خدمات حمل و نقل را از یک باربری معتبر و نام آشنا دریافت نمایید چرا که هر ارزانی بی حکمت نیست و ممکن است باربری های متفرقه و بدون مجوز بار شما را به صورت اصولی و با مجوز های لازم حمل نکنند و به همین دلیل هزینه کمتری از شما دریافت نمایند.

اما در شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار تمامی سرویس های حمل باری که جهت باربری در شمال تهران ارسال میشوند، تحت پوشش بیمه قرار میگیرند و برای آنها بیمه نامه معتبر به همراه بارنامه صادر میشود و با توجه به حذف واسطه ها و دلالان باربری،کمترین کرایه حمل و نقل از شما دریافت میگردد.

کمترین تعرفه باربری شمال تهران

کمترین تعرفه باربری شمال تهران برای باربری با نیسان بار است چراکه کمترین ظرفیت حمل و نقل را دارد و برای حمل بار های سبک که معمولا 2 تن یا کمتر هستند مورد استفاده قرار میگیرند و بعد از آن هم انواع خاور ها هستند که میتوانید برای حمل بار ارزان در شمال تهران از آنها استفاده نمایید.

البته در انتخاب نوع ماشین باری باید به عواملی از جمله ابعاد و وزن بارتان توجه داشته باشید و صرفا به دنبال ماشین باری با کمترین کرایه نباشید.

حمل انواع بار از شمال تهران

شمال تهران یکی از پر تردد ترین مسیر های باربری است و همه روزه انواع بار و کالا از شمال تهران به شهرستان ها و یا سایر نقاط تهران ارسال میشود. تفاوتی ندارد بار شما در شمال تهران چیست و برای حمل آن به چه کامیونی نیاز دارید، برای حمل انواع بار از تمامی نقاط تهران به خصوص مناطق شمالی تهران به شهرستان ها تنها کافیست با باربری شمال تهران یعنی جهان پیمان بار تماس بگیرید.

بار شما هرچه که باشد با ارزان ترین کرایه و در سریع ترین زمان ممکن از شمال تهران به شهرستانها ارسال خواهد شد.

ما در مجموعه جهان پیمان بار با هدف ارائه خدمات باربری تخصصی ، برای حمل هر نوع باری کامیون متناسب با آن را در اختیارتان قرار خواهیم داد تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل ، بار شما بدون هیچ آسیبی به مقصد برسد.

حمل بار های سبک تا سه تن با نیسان 

حمل بار های نیمه سنگین تا 15 تن با انواع خاور ها و تک و جفت

حمل بار های سنگین با تریلی 

حمل بار های فوق سنگین با کمرشکن و بوژی

خدمات باربری تخصصی برای انواع کالا ها را از جهان پیمان بار بخواهید، جهان پیمان بار متخصص در باربری و حمل انواع آهن آلات، بار ترافیکی، مواد غذایی، کالا های صادراتی ، میوه و تره بار، مصالح ساختمانی و گچ و سیمان و ….

اتوبار شمال تهران

خدمات اتوبار شمال تهران برای حمل بار های درون شهری با انواع خاور و یا نیسان ها مناسب است و ساکنین شمال تهران میتوانند به راحتی و تنها با یک تماس از خدمات اتوبار شمال تهران جهان پیمان بار استفاده نمایند.

برای افرادی که ساکن مناطق شمالی تهران مانند منطقه 1، 2، 3، 4 و5 هستند و قصد نقل مکان و جابه جایی منزل و اسباب کشی دارند، حمل اثاثیه منزل یک مسئله مهم است و باید به صورت تخصصی انجام شود بنابراین اگر قصد حمل اسباب منزل از در شمال تهران را دارید همین حالا با جهان پیمان بار تماس بگیرید تا انواع خاور های مسقف و مجهز به پتو را در اختیارتان قرار دهد.

ما برای اثاث کشی در شمال تهران کامیون های مخصوص حمل اثاثیه منزل را که دارای اتاق بزرگ و تمیزی هستند را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

اسباب کشی ارزان و باربری ارزان اثاث منزل از نواحی شمال تهران به شهرستان ها تخصص جهان پیمان بار می باشد.

حمل تخصصی آهن در شمال تهران

انواع آهن آلات مانند تیرآهن، میلگرد، نبشی و ناودونی برای جابه جایی در شمال تهران نیازمند تریلی کفی هستند، اگر به دنبال تریلی کفی با قیمت مناسب جهت حمل آهن آلات در شمال تهران هستید، جهان پیمان بار در خدمت شماست .

حمل آهن آلات از بازار های آهن تهران مانند شاد آباد و آهن مکان به شمال تهران از جمله سرویس های باربری همه روزه در جهان پیمان برا است که با کمترین نرخ کرایه باربری و سریع ترین زمان ممکن ارائه میشود.

حمل محموله های ترافیکی و فوق سنگین در مناطق شمالی تهران

محموله های ترافیکی که از نظر وزن و ابعاد بزرگتر از حد استاندارد هستند را باید با بوژی و کمرشکن در مناطق شمالی تهران جابه جا نمود. همچنین مجوز های لازم از سازمان راه و ترابری باید برای اینگونه بارها مورد نیاز است.

پس اگر قصد جابه جایی محموله های ترافیکی و فوق سنگین در شمال تهران را دارید در وهله اول نیاز است تا با یک باربری معتبر در شمال تهران تماس بگیرید تا صفر تا صد خدمات حمل بار با بوژی را برایتان فراهم کند.

جهان پیمان بار برای حمل بارهای ترافیکی در شمال تهران انواع کمرشکن و بوژی را در اختیار دارد و با پایین ترین نرخ کرایه باربری در خدمت صاحبین بار عزیز است.

هزینه باربری در شمال تهران
هزینه باربری در شمال تهران

ناوگان حمل و نقل شمال تهران

ناوگان حمل و نقل جهان پیمان بار متشکل از انواع کامیون ها و ماشین های باری سبک و سنگین است و برای هر باری کامیون تخصصی آن را در اختیارتان قرار میدهد، انواع ماشین های باری برای تمامی افراد ساکن مناطق شمالی تهران و یا افرادی که بارشان در نواحی شمالی تهران است در دسترس می باشد و میتوانند تنها با یک تماس آن را رزرو نمایند.

ماشین های باری که جهان پیمان بار میتواند برای باربری در شمال تهران در اختیار صاحبین بار قرار دهد به شرح زیر است:

نیسان حمل بار در شمال تهران

انواع خاور روباز، مسقف و بغلدار حمل بار در شمال تهران

جفت و تک حمل بار در شمال تهران

تریلی کفی، بغلدار و ترانزیت حمل بار در شمال تهران

20 فوت و 40 فوت حمل بار در شمال تهران

کمرشکن و بوژی حمل بار در شمال تهران

هرکدام از کامیون های حمل بار با توجه به ظرفیت و مشخصاتی که دارند برای حمل بار های خاصی مورد استفاده قرار میگیرد، اگر نمیدانید کدام ماشین باری برای شما مناسب است و از نظر اقتصادی به صرفه تر است، هیچ جای نگرانی نیست، میتوانید همین حالا با مشاوران حمل و نقل جهان پیمان بار تماس بگیرید تا به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند.

مشاوران و کارشناسان حمل و نقل جهان پیمان بار به صورت کاملا رایگان و در تمامی روزهای هفته در خدمت شما هستند تا شما را در انتخاب بهترین کامیون مناسب حمل بار راهنمایی کنند.

حمل بار از شمال تهران با تریلی

حمل بار از شمال تهران با انواع تریلی برای بارهایی مناسب است که تناژ آنها حداکثر 22 تن است. تریلی ها دارای انواع مختلفی از جمله تریلی کفی، تریلی بغلدار، تریلی چادری(ترانزیت) هستند و از جمله ماشین های باری سنگین شهری و بین شهری هستند که میتوانید برای حمل بار 22 تنی از شمال تهران به تمامی شهرستان ها از آنها استفاده نمایید، ابعاد اتاق تریلی ها به صورت میانگین برابر است با:

طول تریلی: 11 الی 13.7 متر

عرض تریلی: 2.2 الی 2.6 متر

ارتفاع تریلی: 1.6 تا 2.7 متر

باربری با خاور از شمال تهران

برای حمل بار تا چهار تن از شمال تهران به نواحی مختلف ایران باید از انواع خاورها استفاده شود که دارای انواع مختلفی ار جمله خاورمسقف، خاور روباز، ایسوزو و خاور مخصوص حمل اثاثیه هستند. به طور کلی خاور ها از جمله ماشین باری شهری و بین شهری هستند که میتوانید برای جابه جایی بار 4 تنی از مناطق شمالی تهران از آنها استفاده نمایید، ابعاد اتاق خاور ها به طور میانگین برابر با 2*5*2.5 است.

باربری جهان پیمان بار انواع خاور را با قیمت مناسب و بیمه و بارنامه در خدمت تمامی صاحبین بار در شمال تهران قرار میدهد، جهت دریافت مشاوره در زمینه باربری با خاور در شمال تهران با ما تماس بگیرید.

باربری با خاور از شمال تهران
باربری با خاور از شمال تهران

کامیون حمل بار از شمال تهران

رایج ترین کامیون ها که برای حمل بار از نواحی  مختلف تهران از جمله شمال تهران مورد استفاده قرار میگیرند تک ها و جفت ها هستند.

برای باربری انواع کالا تا ده تن و پانزده تن از مناطق شمالی تهران به شهرستان ها از کامیون تک و جفت استفاده میشود، تک ها را ممکن است با نام 6چرخ و جفت ها را با نام 10 چرخ هم شناسید به طور کلی هر دو آنها از جمله کامیون های باری شهری و بین شهری هستند که میتوانید برای حمل بار 10 تنی و 15 تنی ازشمال تهران به سایر نقاط ایران از آنها استفاده نمایید، ابعاد اتاق تک ها 2.2*5.8*2.2 و جفت ها  2.25*6.80*2.2 است.

برای حمل بار تا 10 الی 15 تن از تمامی نقاط تهران از جمله شمال تهران، ما انواع کامیون تک و جفت را همراه با بیمه نامه و بارنامه در اختیارتان قرار خواهیم داد، پس برای رزرو انواع کامیون باربری از شمال تهران همین حالا با ما از طریق شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

نیسان بار شمال تهران

باربری انواع کالا تا دو تن از شمال تهران به شهرستان ها و یا سایر نقاط تهران از جمله حمل بار های سبک محسوب میشود که برای آن از نیسان ها استفاده میشود، نیسان ها سبکترین ماشین باری هستند که میتوانید برای حمل بار تا حداکثر دو تن از شمال تهران تهران از آنها استفاده نمایید، ابعاد اتاق نیسان ها 2.2*1.5 است و با توجه به این که باید روی بار با چادر پوشش داده شود، ارتفاع بار میتواند تا 2 متر باشد.

جهت حمل بار تا 2 تن از مناطق شمالی تهران، جهان پیمان بار نیسان باری را همراه با بیمه نامه و بارنامه در اختیارتان قرار خواهد  داد، جهت رزرو نیسان باربری در شمال تهران همین حالا با ما از طریق شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

کمرشکن و بوژی برای حمل بار از شمال تهران

اگر باری که قصد ارسال آن از شمال تهران را دارید بیشتر از ظرفیت یک تریلی است و یا دارای ابعاد غیر استاندارد است میتوانید از انواع کمرشکن و یا بوژی برای ارسال و جابه جایی آن استفاده نمایید.

حمل بار با کمرشکن و بوژی از جمله خدمات باربری تخصصی در شمال تهران است که جهان پیمان بار برای حمل بارهای ترافیکی و فوق سنگین در شمال تهران آن را در اختیار صاحبین بار قرار میدهد.

حمل بار با کمرشکن ها و بوژی ها با توجه به این که نوع بار هایشان تخصصی تر است با سایر کامیون های حمل بار فرق دارد و نیازمند خدمات تخصصی برای جابه جایی آنها است.

و همچنین برای حمل بارهایی که با کمرشکن و بوژی حمل میشود لازم است مجوز های لازم فراهم شود و در صورت نیاز به اسکورت بار از مبدا تا مقصد اسکورت شود.

برای درخواست کمرشکن و بوژی در شمال تهران، جهان پیمان بار صفر تا صد خدمات باربری را به شما ارائه میدهد که از جمله آنها بیمه باربری، بارنامه و مجوز های ترافیکی اشاره نمود.

ناوگان حمل و نقل شمال تهران
ناوگان حمل و نقل شمال تهران

خدمات باربری جهان پیمان بار در شمال تهران

برای رفاه حال و آرامش خیال صاحبین باری که جهان پیمان بار را به عنوان خدمتگذار خود انتخاب میکنند؛ خدماتی فراهم شده است که از جمله شاخص ترین آنها میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

حمل بار با بیمه از شمال تهران

بارنامه معتبر برای بارهای ارسالی از شمال تهران

مجوزهای ترافیکی برای حمل محموله های فوق سنگین از شمال تهران

مشاوره تخصصی و رایگان

پشتیبانی همه روزه

ارائه انواع کامیون ها سبک و سنگین

خدمات اسباب کشی در شمال تهران

بارنامه و بیمه نامه باربری در شمال تهران

بیمه باربری یکی از ضروری ترین خدماتیست که هر باربری معتبری باید آن را فراهم کند چرا که بار متاثر از عوامل مختلف ممکن است آسیب ببیند، اما با وجود بیمه باربری هیچ نگرانی وجود ندارد و درصورت بروز هر مشکلی برای بار، بیمه آن را جبران خواهد کرد.

بیمه باربری طرف قرارداد شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار، بیمه معتبر و نام آشنا ایران می باشد که دارای نمایندگی در تمامی نقاط ایران است و به صورت حداکثری بوده و تمامی خسارت های احتمالی وارده به بار را جبران می کند.

بارنامه یکی از مهمترین مجوز های باربری است که از طرف وازارت راه برای حمل و نقل های شهری و بین شهری صادر میشود، این مجوز شامل تمامی اطلاعات مربوط به بار، صاحب بار و راننده است و به عنوان یک رسید برای دریافت بار از راننده تلقی میشود.

بارنامه معمولا در دو نسخه چاپ میشود که نسخه اول در اختیار راننده و یک نسخه در اختیار صاحب بار قرار میگیرد.

برای حمل بار از شمال تهران با بارنامه و بیمه نامه به تمامی نقاط ایران، با جهان پیمان بار تماس بگیرید.

 خدمات باربری جهان پیمان بار در شمال تهران
خدمات باربری جهان پیمان بار در شمال تهران

نتیجه گیری باربری در شمال تهران

در این مقاله به بررسی باربری در شمال تهران به عنوان یکی از خدمات اصلی شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار پرداختیم که امیدواریم برای شما مفید بوده باشد،اگر در این زمینه سوال یا ابهامی دارید و یا نیازمند دریافت خدمات حمل و نقل و باربری در مناطق شمالی تهران هستید، با ما تماس بگیرید و یا برای ما پیغام بگذارید.

مقالات مرتبط با باربری در شمال تهران

باربری در جردن 

باربری در پاسداران

باربری در تجریش

باربری در قیطریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + بیست =