باربری در حسن آباد | حمل بار ارزان از حسن آباد

باربری در حسن آباد

سرویس های حمل و نقل و باربری جهان پیمان بار برای حسن آباد تمامی خدمات باربری در حسن آباد ، حمل بار از حسن آباد به تمام نقاط ایران، حمل بار ارزان از حسن آباد به سراسر کشور را شامل میشود که تمامی سرویس های باربری در حسن آباد با انواع کامیون های سبک و سنگین از جمله نیسان ، خاور، تریلی،تک و جفت به صورت همه روزه ارائه میشود.

شرکت حمل و نقل جهان پیمان با سابقه ترین موسسه باربری در حسن آباد است که با توجه به گستردگی ناوگان حمل و نقلی که دارد میتواند پایین ترین تعرفه باربری را برای ارسال بار از حسن آباد با تمامی ماشین های باری فراهم آورد.

اگر برای ارسال بار از حسن آباد (شهرک صنعتی شمس آباد) و همچنین باربری تخصصی مواد شیمیایی و پلاستیکی، محصولات کاغذی و سلولزی، پارچه و منسوجات به دنبال باربری ارزان در حسن آباد و شهرک صنعتی نزدیک آن یعنی شهرک صنعتی شمس آباد هستید، میتوانید با جهان پیمان بار تماس بگیرید تا تمامی سرویس های حمل بار از حسن آباد را با ارزان ترین نرخ کرایه باربری، همراه با بیمه نامه و بارنامه معتبر برایتان فراهم کند.

باربری در حسن آباد | حمل بار ارزان از حسن آباد
باربری در حسن آباد | حمل بار ارزان از حسن آباد

اهمیت باربری از حسن آباد

شهرستان حسن‌آباد از جمله شهرستان های استان تهران است که در مرکز بخش فشاپویه و در شهرستان ری واقع شده است که ساکنین و فعالان اقتصادی در آنجا برای انجام امور مربوط به حمل و نقل و باربری میتوانند با جهان پیمان بار تماس بگیرند.

حسن آباد از دسترسی خوبی برای تردد ماشین های باربری برخوردار است و در ۵ کیلومتری فرودگاه بین‌المللی امام خمینی قرار دارد .

اما آنچه که موجب اهمیت و لزوم وجود باربری متخصص شده است وجود یکی از مهم‌ترین شهرک‌های صنعتی کشور یعنی شهرک صنعتی شمس‌آباد در حسن آباد است که یکی از بزرگترین و پر رفت و آمد ترین شهرک های صنعتی ایران به شمار می رود.

جالب است بدانید که شهرک صنعتی شمس‌آباد به عنوان بخشی از شهرستان حسن آباد بزرگ‌ترین شهرک صنعتی ایران است که در جنوب استان تهران با وسعتی بالغ بر ۳ هزار هکتار واقع شده است.

شهرک صنعتی شمس‌آباد از نظر جغرافیایی و موقعیت مکانی در کیلومتر ۴۵ اتوبان تهران – قم و در مجاورت شهر حسن‌آباد، در فاصله ۵ کیلومتری از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی و فاصله ۸کیلومتری از اولین ایستگاه راه‌آهن تهران می‌باشد.

شهرک صنعتی شمس آباد از سال 1372 (حدود 23 سال پیش) با مساحت 3 هزار هکتار در حسن آباد تاسیس گردید و به عنوان محل تجمع بسیاری از صنعتگران و تولید کنندگان در جنوب تهران شناخته شده است.

در حال حاضر تعداد واحدهای صنعتی فعال در شهرک صنعتی شمس آباد بالغ بر ۱۴۰۰ واحد صنعتی بوده و وسعت زمین‌های صنعتی به دوبخش با مقدار ۹۰۰ هکتار آن طرح موجود و ۷۵۰ هکتار آن در طرح توسعه است بنابراین میتوان گفت که حسن آباد از جمله مهمترین مبدا های بارگیری در جنوب تهران است که به خصوص در حوزه حمل و نقل کالاهای صنعتی از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

به همبن منظور کارشناسان حمل و نقل در جهن پیمان بار با هدف بهبود خدمت رسانی به ساکنین و همچنین صنعتگران و تولیدکنندگان در حسن آباد، خدمات باربری خود را به صورت تخصصی در این منطقه ارائه کرده است.

اگر بخواهیم حسن آباد و شهرک صنعتی شمس آباد را از نظر اشتغال زایی مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم که طبق آخرین آمار های ارائه شده بیش از 20 هزار نفر در شهرک صنعتی نزدیک به حسن آباد به صورت مستقیم مشغول به فعالیت هستند که این مقدار با در نظر گرفتن واحد های در حال توسعه و همچنین اشتغال زایی غیر مستقیم برای راننده های ماشین سنگین که در حوزه حمل و نقل و باربری در این شهرستان مشغول به فعالیت هستند، آمار اشتغال زایی در این منطقه به 50 هزار نفر هم می رسد.

حمل و نقل در حسن آباد علاوه بر این که موجب رونق تولید و صنعت در حسن آباد شده است ، توانسته تاثیر بسزایی در اشتغال زایی افراد داشته باشد.

اهمیت باربری از حسن آباد
اهمیت باربری از حسن آباد

تنوع صنایعی که در حسن آباد و شهرک های صنعتی آن مشغول به فعالیت هستند بسیار گسترده است که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

صنایع شیمیایی و پلاستیک

صنایع سلولزی

صنایع دخانی

صنایع نساجی و پوشاک

صنایع غذایی و آشامیدنی

صنایع برق و الکترونیک

صنایع فلزی و ماشین‌سازی

صنایع کانی غیرفلزی

که ازبین صنایع نامبرده که در حسن آباد مشغول به فعالیت هستند صنایع فلزی و ماشین سازی با ۹۰۲ قرارداد بیتشترین سهم فعالیت را به خود اختصاص داده اند، جهان پیمان نیز یا علم بر این آمار سعی کرده است که خدمات باربری خود را جهت ارسال کالا های مربوط به صنابع فلزی مانند حمل انواع آهن آلات، حمل میلگرد، حمل لوله، حمل ورق ، لوازم و قطعات خودرو، انواع خودرو بر و …. افزایش دهد.

ارائه صفر تا صد خدمات باربری در حسن آباد و شهر صنعتی واقع شده در آن توسط جهان پیمان بار موجب رونق تولید و ساده تر شدن فرآیند های ارسال و دریافت مواد و کالا در این منطقه شده است، برای دریافت هر گونه سرویس حمل بار از حسن آباد تنها کافیست با ما از طریق شماره ای درج شده در سایت در ازتباط باشید.

حمل بار از حسن آباد به تمام نقاط ایران

با توجه به این که حسن آباد یک منطقه تجاری و صنعتی و همچنین مسکونی مهم درجنوب استان تهران است و دارای کارخانه ها و کارگاه های فراوانی است، روزانه نیازمند خدمات باربری برای ارسال بار به سراسر ایران است و تنوع مقاصد باربری آن بسیار زیاد است چرا که تنوع مشاغل فعال در این منطقه ومناطق صنعتی آن به خصوص شهرک صنعتی شمس آباد بسیار زیاد است و به دلیل گستردگی خدماتشان به سراسر ایران ارسال بار انجام میدهند، همچنین حضور اقوام مختلف در حسن آباد بر اهمیت باربری اثاثیه منزل در این منطقه افزوده است.

باربری جهان پیمان بار با در اختیار داشتن کامل ترین ناوگان حمل و نقل کشور، توانایی ارائه سرویس حمل بار از حسن آباد به سراسر ایران از جمله تمامی شهرستان ها ، بنادر، مناطق مرزی و بازارچه های مرزی و همچنین تمامی مناطق 22 گانه تهران را دارا می باشد.

باربری از حسن آباد به مشهد

باربری از حسن آباد به شیراز

باربری از حسن آباد به اصفهان

باربری از حسن آباد به اردبیل

باربری از حسن آباد به همدان

باربری از حسن آباد به قم

باربری از حسن آباد به کرمان

باربری از حسن آباد به بندرعباس

باربری از حسن آباد به خوزستان

باربری از حسن آباد به گیلان

باربری از حسن آباد به آستارا

شهرهای نامبرده شده از جمله شاخص ترین مقاصد باربری در حسن آباد هستند اما حمل بار از حسن آباد و مناطق اطراف تهران دهستان های آن (کرج ، البرز، اشتهارد، چهارباغ) به تمامی نقاط دور و نزدیک کشور در جهان پیمان بار صورت میگیرد.

تریلی حمل بار از حسن آباد

تریلی حمل بار از حسن آباد جهت باربری کالا های 22 تنی، آهن آلات، میلگرد، تیر آهن، رول ورق ، کیسه جانبو و پالت، مواد شیمایی و پلاستیکی …..  مورد نیاز است.

تریلی های کفی، بغلدار، چادری برای حمل بار از حسن آباد را تنها با یک تماس میتوانید رزرو نمایید.

تریلی حمل بار از حسن آباد
تریلی حمل بار از حسن آباد

نیسان بار حسن آباد

نیسان با توجه به است که سریع ترین و جمع و جور ترین ماشین باری است یکی از کاربری ترین سرویس های حمل بار مورد نیاز در حسن آباد می باشد که برای جابه جایی بارهای شهری و بین شهری از مبدا حسن آباد مورد نیاز است.

حمل بار 2 تنی با حجم کم را در سریع ترین زمان ممکن توسط نیسان بار حسن آباد انجام دهید ، همچنین نرخ کرایه باربری نیسان برای افرادی که قصد حمل بار با کمترین هزینه را دارند بسیار مناسب است.

جهت رزرو نیسان برای حمل و جابه جایی تولیدات کارگاهی و… به سراسر کشور ، همین حالا با جهان پیمان بار تماس بگیرید.

خاور حمل بار از حسن آباد

خاور مسقف و خاور روباز از جمله کاربردی ترین سرویس های باربری در حسن آباد هستند که برای حمل بار با خاور از حسن آباد به صورت همه روزه و در تمامی روز های هفته میتوانید با جهان پیمان بار تماس بگیرید.

اگر برای حمل بار از حسن آباد نیازمند انواع خاور ها از جمله روباز و مسقف هستید با ما از طریق شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا با کمترین تعرفه باربری انواع خاور را برایتان ارسال نماییم.

حمل تخصصی اثاثیه منزل از حسن آباد به وسیله انواع خاور های مسقف انجام میشود.

حمل بار 3 الی4 تنی از حسن آباد با خاور تخصص شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار است و خاور جهت ارسال بار به تمام نقاط کشور را در اختیار دارد.

تک و جفت باربری از حسن آباد

کامیون های تک و جفت برای حمل بار های 10 و 15 تنی از حسن آباد و شهرک های صنعتی اطراف حسن آباد مناسب می باشند و میتوانید برای ارسال بار های 10 الی 15 تنی از مبدا حسن آباد به تمامی نقاط کشور از کامیون های تک و جفت استفاده نمایید.

جهان پیمان بار به عنوان نزدیک باربری به حسن آباد این توانایی را دارد که در سریع ترین زمان ممکن 10 چرخ  و 6 چرخ را با بهترین قیمت برایتان ارسال نماید.

نزدیک ترین باربری به حسن آباد

شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار دارای بیش از 10 ها شعبه حمل و نقل و باربری در مناطق 22 گانه تهران و اطراف آن می باشد و به همین دلیل به عنوان نزدیک ترین باربری در حسن آباد است.

برای افرادی که قصد حمل بار از مبدا حسن آباد را دارند مهم است که از نزدیکترین باربری به حسن آباد خدمات حمل و نقل را دریافت نمایند چراکه علاوه بر صرف هزینه های کمتر میتوانند در سریع ترین زمان ممکن خدمات باربری مورد نیاز را دریافت نمایند.

جهان پیمان بار با فراهم آوردن بستر باربری اینترنتی توانسته تحول بزرگی در صنعت حمل و نقل ایجاد نماید، به گونه ای که تنها با یک تماس میتواند انواع ماشین های باری را متناسب با بارشان رزرو نمایند.

جهت برقراری ارتباط با نزدیک ترین باربری حسن آباد و باربری ارزان حسن آباد، با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

نزدیک ترین باربری به حسن آباد
نزدیک ترین باربری به حسن آباد

ارسال کامیون سریع در حسن آباد

همانطور که گفته شد شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار دارای چندین شعبه در سراسر تهران است و با دسترسی به بزرگترین سامانه اعلام بار کشور میتواند نزدیک ترین کامیون و راننده به حسن آباد را شناسایی نماید تا در کوتاه ترین زمان ممکن، کامیون مورد نیاز شما را برایتان ارسال نماید.

اگر برای انجام امور باربری در حسن آباد زمان برای شما اهمیت دارد و به دنبال باربری سریع در نزدیکی حسن آباد هستید، جهان پیمان بار بهترین و تنها انتخاب برای شما خواهد بود.

 باربری معتبر حسن آباد

از آنجایی که بارهای ارسال شده از حسن آباد ارزش مالی بالایی دارند و این اهمیت وجود دارد که بار ها در زمان مقرر بارگیری و تخلیه شوند، لازم است تا برای انجام امور جابه جایی و حمل بار با یک شرکت حمل و نقل معتبر و با تجربه در حسن آباد همکاری داشته باشید تا خیالتان از سلامت و به موقع رسیدن بارتان راحت باشد و تمامی مجوز های لازم برای جابه جایی بار را برایتان فراهم کند.

حمل بار از حسن آباد با بارنامه و بیمه نامه

شرکت حمل ونقل جهان پیمان بار برای تمامی سرویس های باربری از جمله باربری با نیسان، خاور، تریلی و کمرشکن از حسن آباد، بیمه نامه و بارنامه را صادر میکند.

بیمه باربری این اطمینان را به صاحبین بار میدهد که اگر در حین باربری و جابه جایی کالا از حسن آباد آسیبی به آن وارد شود ، بیمه تمامی خسارات را تمام و کمال متقبل میشود.

مشاوره رایگان باربری حسن آباد

یکی از خدماتی که برای تکریم صاحبین بار حسن آباد به صورت رایگان در جهان پیمان بار ارائه میشود، خدمات مشاوره ای است که قبل از انجام هر کاری در زمینه باربری از حسن آباد لازم است تا با یک کارشناس خبره در حوزه حمل و نقل و باربری مشورت نمایید تا بتوانید با کمترین هزینه باربری کالا خود را از حسن آباد به مقصد مورد نظر ارسال نمایید.

مشاوره رایگان باربری حسن آباد
مشاوره رایگان باربری حسن آباد

نتیجه گیری باربری حسن آباد

در این مقاله به بررسی تخصصی باربری از حسن آباد به عنوان یکی از مهمترین مناطق جنوب تهران پرداختیم و با معرفی خدمات جهان پیمان بار جهت ارسال بار از حسن آباد سعی کردیم هر آنچه را که برای ارسال بار از حسن آباد لازم است بدانید به شما بگوییم که امیدواریم برایتان مفید بوده باشد، اگر در این زمینه یعنی باربری حسن آباد وشهرک صنعتی شمس آباد سوال یا ابهامی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

مقالات مرتبط با باربری در حسن آباد

باربری در علی آباد

باربری در شهرک صنعتی شورآباد

باربری در سعید آباد

باربری در شهرک صنعتی شمس آباد

پیشنهاد می کنیم این مقاله رو هم مطالعه کنید:
باربری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =