باربری تهران به گلستان | حمل بار به گلستان از تهران

باربری تهران به گلستان

حمل بار تهران به گلستان یکی از سرویس های جابه جایی بار با در خواست بالا در شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار است که جهت ارسال بار به گلستان و باربری تهران به گلستان با کمترین نرخ کرایه باربری به صاحبین بار می باشد. خدمات باربری به گلستان از مبدا تهران به صورت روزانه صورت میگیرد و تمامی مجوز های لازم از جمله بیمه نامه و بارنامه برای حمل بار از تهران به گلستان صادر میشود.

برای آشنایی بیشتر با فرآیند باربری به گلستان از تهران و خدمات جهان پیمان بار جهت ارسال بار از تهران به مقصد گلستان و سایر شهر ها و روستا های شمال ایران با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

باربری تهران به گلستان | حمل بار به گلستان از تهران
باربری تهران به گلستان | حمل بار به گلستان از تهران

اهمیت حمل بار تهران به گلستان

استان گلستان یکی از مهمترین مقاصد باربری از تهارن است که در بخش شمالی کشور واقع شده و با کشور ترکمنستان دارای مرز های زمینی و آبی است که این مهم بر اهمیت باربری به خصوص بارهای صادراتی و ترانزیتی به گلستان افزوده است و سالانه حجم زیادی از انواع کالا از طریق گلستان به سمت مرز های ایران و ترکمنستان ارسال میشود.

گلستان از نظر جغرافیایی از جنوب به استان سمنان، از شرق به استان خراسان شمالی و از غرب به استان مازندران و دریای خزر محدود می شود و جهت ارسال بار از تهران به گلستان و شهر های آن 2 مسیر وجود دارد:

مسیر اول باربری تهران به گلستان : پردیس – دماوند – فیروزکوه – ساری

مسیر دوم باربری تهران به گلستان : ورامین – گرمسار -سمنان -دامغان -شاهرود

از بین 2 مسیر پیشنهادی برای حمل بار به گلستان، مسیر اول کوتاه تر بوده و میتوان 5-6 ساعته به آنجا رفت به طور میانگین فاصله تهران تا گلستان 500-600 کیلومتر است.

با توجه به اهمیت باربری از تهران به گلستان، خدمات تخصصی و ویژه ای جهت ارسال بار به گلستان در جهان پیمان بار ارائه شده است که میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان حمل و نقل ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان برای حمل بار از تهران به گلستان استفاده کنید.

اهمیت حمل بار تهران به گلستان
اهمیت حمل بار تهران به گلستان

ارسال بار به گلستان از مبدا تهران

تهران به عنوان پایتخت و قلب تپنده اقتصاد کشور همواره نیازمند خدمات باربری از تهران به گلستان است تا بتواند تولیدات و محصولات مورد نیاز را به گلستان ارسال نماید. برای حمل بار از تمامی نقاط تهران از جمله حمل بار از بازار آهن تهران، حمل بار از جاده کرج، حمل بار از جاده خاوران، حمل بار از بازار تهران و ….. به گلستان با جهان پیمان بار تماس بگیرید تا با کمترین هزینه انواع ماشین های باری را در اختیارتان قرار دهد.

باربری تهران به گلستان از جمله خدمات حمل بار به شمال کشور جهان پیمان بار است که از مبدا تهران با تمامی ماشین های حمل بار انجام میگیرد.

ارسال بار به گلستان از مبدا تهران
ارسال بار به گلستان از مبدا تهران

ارسال بار به شهرهای اطراف گلستان

خدمات باربری جهان پیمان بار برای گلستان گسترده است و علاوه بر گلستان تمامی شهرهای کوچک و بزرگ اطراف گلستان را نیز شامل میشود بنابراین اگر قصد حمل بار به گرگان، حمل بار به آغ قلا، حمل بار به بهشهر و حمل بار به علی آباد کتول را دارید، میتوانید از خدمات باربری تهران به گلستان جهان پیمان بار استفاده نمایید.

جهان پیمان بار با دسترسی به تمامی سرویس های حمل بار در سراسر گلستان این امکان را دارد که ارزان ترین ماشین های باربری را برای حمل بار به شهر و روستا های استان گلستان برایتان فراهم آورد، تمامی خودرو های سبک و سنگین برای ارسال بار به شهر های و روستاهای گلستان اعم از مراوه تپه، گنبدکاووس، کلاله، گالیکش، مینودشت، آزادشهر، رامیان، کردکوی، برند گز و ترکمن فراهم بوده و در سریع ترین زمان ممکن برایتان ارسال خواهد شد، لازم به ذکر است که تمامی این خدمات تنها از مبدا تهران می باشد.

انواع ماشین های باربری تهران به گلستان

تنوع ماشین های باربری تهران به گلستان بسیار زیاد است و نیسان تا بوژی را شامل میشود، شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار دارای گسترده ترین و کامل ترین ناوگان حمل و نقل جاده ای است و تمامی ماشین های باری سبک و سنگین را در اختیار دارد. بنابراین میتواند متناسب با نوع بار و تناژ بار شما بهترین ماشین باری را در اختیارتان قرار دهد تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل؛ بارتان صحیح و سالم و بدون کوچکترین آسیبی به مقصد برسد.

آنچه که مشخص کننده نوع کامیون مورد نیاز شما برای حمل بار از تهران به گلستان است تناژ بار، ابعاد بار و نوع بار است. خوب است بدانید که هر کدام از ماشین های باری و کامیون ها برای حمل بار با ظرفیت مشخصی طراحی شده اند و با توجه به ابعاد اتاق و یا بارگیرشان حجم مشخصی بار را حمل میکنند، در ادامه ویژگی انواع ماشین های باربری تهران به گلستان را برایتان آورده ایم.

باربری تهران به گلستان با نیسان 

نیسان سبک ترین ماشین باری برای حمل بارهای بین شهری و از جمله حمل بار از تهران به گلستان است. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر 2 تن از تهران به گلستان را دارید میتوانید از نیسان برای حمل آن استفاده نمایید، درنظر داشته باشید ابعاد بارگیر نیسان ها طولی برابر با 2.2 متر داشته و عرض آن 1.6 متر است و ارتفاع بار نباید بیشتر از 1.2 متر شود.

باربری ارزان قیمت با نیسان از تهران به گلستان را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به گلستان را در اختیارتان قرار دهد.

باربری به گلستان با خاور

خاورها که دارای انواع مختلفی از جمله خاور مسقف و روباز هستند، یکی از ماشینهای باری مناسب برای حمل بارهای بین شهری و از جمله حمل بار از تهران به گلستان است. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر 4 تن از تهران به گلستان را دارید میتوانید از خدمات حمل بار با خاور استفاده نمایید، درنظر داشته باشید ابعاد بارگیر خاور ها طولی برابر با 3.8 تا 5.9 متر داشته و عرض آن 2 تا 2.2 متر است و ارتفاع بار نباید ببیشتر از 1.4 متر شود.

باربری ارزان قیمت با خاور از تهران به گلستان را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به گلستان را در اختیارتان قرار دهد.

انواع ماشین های باربری تهران به گلستان
انواع ماشین های باربری تهران به گلستان

باربری به گلستان با کامیون

کامیون ها که رایج ترین آنها کامیون تک و جفت است، یکی از ماشینهای باری سنگین برای حمل بارهای بین شهری و از جمله حمل بار از تهران به گلستان است. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر 15 تن از تهران به گلستان را دارید میتوانید از انواع کامیونهای تک وجفت (6 چرخ و 10 چرخ) برای حمل آن استفاده نمایید. تک ها تا 10 و جفت ها تا 15 تن بار را به راحتی حمل میکنند.

باربری ارزان قیمت با ده چرخ و شش چرخ از تهران به گلستان را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به گلستان را در اختیارتان قرار دهد.

باربری به گلستان با تریلی

باربری ارزان قیمت با تریلی کفی، بغلدار و چادری از تهران به گلستان را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به گلستان را در اختیارتان قرار دهد.

حمل بار به گلستان با کمرشکن و بوژی

باربری با بوژی و کمرشکن از جمله خدمات تخصصی برای ارسال بار به گلستان است. اگر قصد ارسال بار سنگین و فوق سنگین و همچنین کالا های حجیم از تهران به مقصد گلستان را دارید باید حمل آن را با کمرشکن و یا بوژی انجام دهید.

جهان پیمان بار ارائه دهنده تمامی خدمات باربری تخصصی از تهران برای گلستان است و انواع کمرشکن و بوژی را با پایین ترین نرخ کرایه در اختیار صاحبین بار قرار خواهد داد.

حمل انواع بار به گلستان از تهران

تهران با توجه به این که مرکز تولید و توزیع انواع کالا در ایران است، همه روزه انواع بار و کالا را به شهرستان ها و از جمله گلستان ارسال میکند. تفاوتی ندارد بار شما چیست و برای حمل آن به چه کامیونی نیاز دارید، برای حمل انواع بار از تمامی نقاط تهران به گلستان تنها کافیست با متخصص باربری خط تهران-گلستان یعنی جهان پیمان بار تماس بگیرید.

بار شما هرچه که باشد با ارزان ترین کرایه و در سریع ترین زمان ممکن به گلستان ارسال خواهد شد.

حمل انواع بار به گلستان از تهران
حمل انواع بار به گلستان از تهران

حمل اثاثیه منزل به گلستان

برای افرادی که ساکن تهران هستند و قصد نقل مکان و جابه جایی منزل به گلستان را دارند، حمل اثاثیه منزل به گلستان یک مسئله است، اما نگران نباشید اگر قصد حمل اسباب منزل از تهران به گلستان را دارید همین حالا با جهان پیمان بار تماس بگیرید و صفر تا صد باربری اثاث منزل را به ما بسپارید.

ما برای اثاث کشی به گلستان کامیون های مخصوص حمل اثاثیه منزل را که اتاق بزرگ و تمیزی دارند و همچنین مجهز به پتو هستند را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

اسباب کشی ارزان و باربری ارزان اثاث منزل از تهران به گلستان را با اتوبار جهان پیمان بار تجربه کنید.

حمل آهن آلات به گلستان

انواع آهن آلات مانند تیرآهن، میلگرد، نبشی و ناودونی برای حمل به گلستان نیازمند تریلی کفی هستند، اگر به دنبال تریلی کفی ارزان قیمت برای حمل آهن آلات به گلستان هستید، جهان پیمان بار در خدمت شماست و حمل آهن از بازار های آهن تهران را برایتان انجام میدهد.

حمل مواد غذایی به گلستان

اگر در زمینه خرید و فروش انواع مواد غذایی فعالیت دارید و میخواهید مواد غذایی خریداری شده از بازارهای تهران را به مقصد گلستان حمل کنید میتوانید انواع ماشین های باری سبک و سنگین از جمله نیسان و خاور را از شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار درخواست کنید.

حمل محموله های ترافیکی و فوق سنگین به گلستان

محموله های ترافیکی بارهایی هستند که از نظر وزن و ابعاد بزرگتر از حد معمول بوده و برای حمل آنها به کمرشکن و بوژی احتیاج است. همچنین مجوز های لازم از سازمان راه و ترابری باید برای اینگونه بارها دریافت شود.

پس اگر قصد ارسال محموله های ترافیکی و فوق سنگین از تهران به گلستان را دارید در وهله اول نیاز است تا با یک باربری معتبر تماس گرفته خواهان حمل آن با کمرشکن و یا بوژی باشید.

جهان پیمان بار برای حمل بارهای ترافیکی به گلستان انواع کمرشکن و بوژی را در اختیار دارد و با پایین ترین نرخ کرایه باربری در خدمت صاحبین بار عزیز است.

حمل محموله های ترافیکی و فوق سنگین به گلستان
حمل محموله های ترافیکی و فوق سنگین به گلستان

کرایه باربری از مبدا تهران به مقصد گلستان

کرایه باربری از تهران به گلستان تابع یک نرخ ثابت و مشخص نیست و با توجه به نوع کامیون مورد نیاز، نوع بار، وزن بار، ابعاد بار، ارزش مالی بار و همچنین محل بارگیری و تخلیه متفاوت است. اگر میخواهید از کرایه حمل بار به گلستان اطلاع داشته باشید، لازم است حداقل 4 ساعت قبل از بارگیری با ما تماس گرفته و آخرین نرخ کرایه باربری تهران به گلستان را استعلام بگیرید.

ما در جهان پیمان بار همواره در تلاشیم تا با ایجاد فضای رقابتی بین راننده های خط تهران به گلستان کمترین نرخ کرایه را برایتان فراهم آوریم، پس اگر به دنبال خدمات باربری ارزان از تهران به گلستان هستید میتوانید بار خود را به ما بسپارید.

خدمات جهان پیمان بار برای حمل بار به گلستان

جهان پیمان بار برای رفاه حال صاحبین بار عزیز صفرتا صد خدمات باربری تهران به تمام نقاط ایران از جمله تهران به گلستان را در اختیار آنها قرار میدهد تا بتوانند با خیال راحت و بدون دردسر ارسال بار به گلستان داشته باشند.

ازجمله خدمات جهان پیمان بار برای حمل بار به گلستان میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • مشاوره تخصصی و رایگان برای باربری به گلستان
  • صدور بیمه نامه و بارنامه معتبر برای بار های ارسال شده به گلستان
  • خدمات پشتیبانی باربری تهران به گلستان
  • حمل بار دربستی به گلستان
خدمات جهان پیمان بار برای حمل بار به گلستان
خدمات جهان پیمان بار برای حمل بار به گلستان

مشاوره برای باربری تهران به گلستان

دریافت مشاوره قبل از انجام امور مربوط به باربری و از جمله باربری تهران به گلستان میتواند بسیار مفید باشد و اطلاعات زیادی را در زمینه حمل و نقل و ارسال کالا به گلستان در اختیارتان قرار خواهد داد.

شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار به منظور تکیریم مشتریان و صاحبین بار خدمات مشاوره ای را برای باربری تهران به گلستان به صورت رایگان در اختیارتان قرار میدهد و شما میتوانید تنها با یک تماس هر آنچه را که در زمینه حمل بار از تهران به گلستان و شهرستان های کوچک و بزرگ آن لازم است بدانید را از مشاوران بپرسید.

مشاوره برای حمل بار به گلستان به صورت کاملا تخصصی و توسط افراد ماهر و با تجربه در حوزه جابه جایی بار به گلستان به شما عزیزان ارائه میشود.

بارنامه برای حمل بار به گلستان

جهت ارسال بار از تهران به گلستان صدور بارنامه یکی از الزامات است که باید حتما مورد توجه صاحبین بار قرار گیرد، این بارنامه در واقع یک سند است که توسط وزارت راه صادر میشود و در دو نسخه چاپی است که یکی مخصوص راننده و دیگری مخصوص صاحبین بار است.

اگر قصد ارسال بار به گلستان را دارید میتوانید صفر تا صد خدمات باربری را از جهان پیمان بار بخواهید تا بار شما را همراه با بارنامه معبتر از تهران به تمامی نقاط گلستان ارسال نماید.

آنچه که در بارنامه های تهران گلستان قید میشود عبارت است از :

نوع بار، وزن بار، محل دقیق بارگیری در تهران، محل دقیق تخلیه بار گلستان ، ارزش مالی بار و کرایه بار است.

علاوه بر اطلاعات مربوط به بار و راننده اطلاعات مربوط به صاحب بار و همچنین گیرنده بار در بارنامه قید میشود.

بارنامه برای حمل بار به گلستان
بارنامه برای حمل بار به گلستان

باربری تهران به گلستان با پس کرایه

پرداخت کرایه بارهای تهران گلستان به صورت پس کرایه است به این معنا که تمامی هزینه های مربوط به بارگیری و بیمه بار و کرایه حمل بار در بارنامه ذکر میشود و راننده بعد از تحویل بار در مقصد کرایه را از گیرنده دریافت خواهد کرد، لازم به ذکر است که برای حمل بار تهران به گلستان جهان پیمان بار هیچ هزینه ای را در مبدا و در هنگام بارگیری از صاحب بار تقاضا نمیکند و کرایه به صورت تمام و کمال در مقصد دریافت میشود.

نتیجه گیری باربری تهران به گلستان

در این مقاله که با هدف آشنایی شما با فرآیند باربری تهران به گلستان نوشته شده است سعی کردیم شما را با صفر تا صد باربری تهران به گلستان آشنا کنیم که امیدواریم مفید بوده باشد.

اگر در زمینه حمل بار از تهران به گلستان و یا حمل بار به سایر شهر های شمالی مانند حمل بار به نور، حمل بار به نکا، حمل بار به سوادکوه، حمل بار به قائمشهر، حمل بار به آمل، حمل بار به بابل، حمل بار به چالوس، حمل بار به عباس آباد، حمل بار به تنکابن، ،حمل بار به بابلسر، حمل بار به رشت، حمل بار به رودبار، حمل بار به لاهیجان و حمل بار به منجیل سوال یا ابهامی دارید میتوانید همین حالا از ما بپرسید، تنها کافیست از طریق شماره های درج شده در سایت با ما در تماس باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − ده =