باربری تهران به هرمزگان | حمل بار به هرمزگان

باربری تهران به هرمزگان

حمل بار تهران به هرمزگان یکی از سرویس های جابه جایی بار با در خواست بالا در شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار است که جهت ارسال بار به  هرمزگان و باربری تهران به هرمزگان با کمترین نرخ کرایه باربری به صاحبین بار می باشد. خدمات باربری به هرمزگان از مبدا تهران به صورت روزانه صورت میگیرد و تمامی مجوز های لازم از جمله بیمه نامه و بارنامه برای حمل بار از تهران به هرمزگان صادر میشود.

برای آشنایی بیشتر با فرآیند باربری به هرمزگان از تهران و خدمات جهان پیمان بار جهت ارسال بار از تهران به مقصد هرمزگان و سایر شهر ها و روستا های آن با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

باربری تهران به هرمزگان | حمل بار به هرمزگان
باربری تهران به هرمزگان | حمل بار به هرمزگان

اهمیت حمل بار تهران به هرمزگان

هرمزگان جنوبی ترین شهرستان کشور و به مرکزیت بندر عباس است که در شمال تنگه هرمز واقع شده است و با توجه به داشتن مرز مشترک با کشور گرجستان و همچنین دسترسی به مرز های آبی دریای عمان و خلیج فارس و از همه مهمتر تنگه ی هرمز، یکی از مهمترین استان ها از نظر تجاری و گردشگری است به همین دلیل باربری و ارسال بار به این شهرستا از اهمیت زیادی برخوردار است و در شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار برای حمل بار از تهران به این شهرستان توجه ویژه ای شده است.

برای ارسال بار با تمامی ماشین های باری سبک و سنگین از تهران به هرمزگان 1 مسیر کلی وجود دارد :

مسیر باربری تهران به هرمزگان :  قم- اصفهان- شیراز- بندرعباس

فاصله تهران تا هرمزگان (مرکز این استان یعنی بندر عباس) برابر با 1276 کیلومتر است و از نظر زمانی ارسال بار به آنجا 15-16 ساعت طول خواهد کشید.

با توجه به اهمیت باربری از تهران به هرمزگان ، خدمات تخصصی و ویژه ای جهت ارسال بار به هرمزگان در جهان پیمان بار ارائه شده است که میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان حمل و نقل ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان برای حمل بار از تهران به هرمزگان استفاده کنید.

اهمیت حمل بار تهران به هرمزگان
اهمیت حمل بار تهران به هرمزگان

ارسال بار به هرمزگان از مبدا تهران

تهران به عنوان پایتخت و قلب تپنده اقتصاد کشور همواره نیازمند خدمات باربری از تهران به هرمزگان است تا بتواند تولیدات و محصولات مورد نیاز را به هرمزگان ارسال نماید. برای حمل بار از تمامی نقاط تهران از جمله حمل بار از بازار آهن تهران، حمل بار از جاده کرج، حمل بار از جاده خاوران، حمل بار از بازار تهران و ….. به هرمزگان با جهان پیمان بار تماس بگیرید تا با کمترین هزینه انواع ماشین های باری را در اختیارتان قرار دهد.

باربری تهران به هرمزگان از جمله خدمات حمل بار به جنوب کشور جهان پیمان بار است که از مبدا تهران با تمامی ماشین های حمل بار انجام میگیرد.

ارسال بار به شهرهای اطراف هرمزگان 

خدمات باربری جهان پیمان بار برای هرمزگان گسترده است و علاوه بر هرمزگان تمامی شهرهای کوچک و بزرگ اطراف هرمزگان را نیز شامل میشود بنابراین اگر قصد حمل بار به بندرعباس، حمل بار به بندرلنگه، حمل بار به کیش و حمل بار به قشم را دارید، میتوانید از خدمات باربری تهران به هرمزگان جهان پیمان بار استفاده نمایید.

جهان پیمان بار با دسترسی به تمامی سرویس های حمل بار در سراسر هرمزگان این امکان را دارد که ارزان ترین ماشین های باربری را برای حمل بار به شهر و روستا های استان هرمزگان برایتان فراهم آورد، تمامی خودرو های سبک و سنگین برای ارسال بار به شهر های و روستاهای هرمزگان اعم از میناب، رودان، دهبارز، حاجی آباد، بندر کنگ، بارسیان، بندر جاسک، بندر خمیر، رویدر، درگهان، بستک، کوخردهرنگ،  فراهم بوده و در سریع ترین زمان ممکن برایتان ارسال خواهد شد، لازم به ذکر است که تمامی این خدمات تنها از مبدا تهران می باشد.

انواع ماشین های باربری تهران به هرمزگان 

تنوع ماشین های باربری تهران به هرمزگان بسیار زیاد است و نیسان تا بوژی را شامل میشود، شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار دارای گسترده ترین و کامل ترین ناوگان حمل و نقل جاده ای است و تمامی ماشین های باری سبک و سنگین را در اختیار دارد. بنابراین میتواند متناسب با نوع بار و تناژ بار شما بهترین ماشین باری را در اختیارتان قرار دهد تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل؛ بارتان صحیح و سالم و بدون کوچکترین آسیبی به مقصد برسد.

آنچه که مشخص کننده نوع کامیون مورد نیاز شما برای حمل بار از تهران به هرمزگان است تناژ بار، ابعاد بار و نوع بار است. خوب است بدانید که هر کدام از ماشین های باری و کامیون ها برای حمل بار با ظرفیت مشخصی طراحی شده اند و با توجه به ابعاد اتاق و یا بارگیرشان حجم مشخصی بار را حمل میکنند، در ادامه ویژگی انواع ماشین های باربری تهران به هرمزگان را برایتان آورده ایم.

انواع ماشین های باربری تهران به هرمزگان 
انواع ماشین های باربری تهران به هرمزگان

باربری تهران به هرمزگان با نیسان 

نیسان سبک ترین ماشین باری برای حمل بارهای بین شهری و از جمله حمل بار از تهران به هرمزگان است. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر 2 تن از تهران به هرمزگان را دارید میتوانید از نیسان برای حمل آن استفاده نمایید، درنظر داشته باشید ابعاد بارگیر نیسان ها طولی برابر با 2.2 متر داشته و عرض آن 1.6 متر است و ارتفاع بار نباید بیشتر از 1.2 متر شود.

باربری ارزان قیمت با نیسان از تهران به هرمزگان را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به هرمزگان را در اختیارتان قرار دهد.

باربری به هرمزگان با خاور

خاورها که دارای انواع مختلفی از جمله خاور مسقف و روباز هستند، یکی از ماشینهای باری مناسب برای حمل بارهای بین شهری و از جمله حمل بار از تهران به هرمزگان است. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر 4 تن از تهران به هرمزگان را دارید میتوانید از خدمات حمل بار با خاور استفاده نمایید، درنظر داشته باشید ابعاد بارگیر خاور ها طولی برابر با 3.8 تا 5.9 متر داشته و عرض آن 2 تا 2.2 متر است و ارتفاع بار نباید ببیشتر از 1.4 متر شود.

باربری ارزان قیمت با خاور از تهران به هرمزگان را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به هرمزگان را در اختیارتان قرار دهد.

باربری به هرمزگان با کامیون

کامیون ها که رایج ترین آنها کامیون تک و جفت است، یکی از ماشینهای باری سنگین برای حمل بارهای بین شهری و از جمله حمل بار از تهران به هرمزگان است. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر 15 تن از تهران به هرمزگان را دارید میتوانید از انواع کامیونهای تک وجفت (6 چرخ و 10 چرخ) برای حمل آن استفاده نمایید. تک ها تا 10 و جفت ها تا 15 تن بار را به راحتی حمل میکنند.

باربری ارزان قیمت با ده چرخ و شش چرخ از تهران به هرمزگان را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به هرمزگان را در اختیارتان قرار دهد.

باربری به هرمزگان با تریلی

باربری ارزان قیمت با تریلی کفی، بغلدار و چادری از تهران به هرمزگان را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به هرمزگان را در اختیارتان قرار دهد.

از جمله کاربردی ترین تریلی های حمل بار به هرمزگان، تریلی های کفی هستند که نسبت به سایر تریلی ها کرایه شان کمتر است و برای حمل انواع آهن آلان، میلگرد، پالت و کیسه جانبو مناسب می باشند.

باربری به هرمزگان با تریلی
باربری به هرمزگان با تریلی

حمل بار به هرمزگان با کمرشکن و بوژی

باربری با بوژی و کمرشکن از جمله خدمات تخصصی برای ارسال بار به هرمزگان است. اگر قصد ارسال بار سنگین و فوق سنگین و همچنین کالا های حجیم از تهران به مقصد هرمزگان را دارید باید حمل آن را با کمرشکن و یا بوژی انجام دهید.

جهان پیمان بار ارائه دهنده تمامی خدمات باربری تخصصی از تهران برای هرمزگان است و انواع کمرشکن و بوژی را با پایین ترین نرخ کرایه در اختیار صاحبین بار قرار خواهد داد.

حمل انواع بار به هرمزگان از تهران

تهران با توجه به این که مرکز تولید و توزیع انواع کالا در ایران است، همه روزه انواع بار و کالا را به شهرستان ها و از جمله هرمزگان ارسال میکند. تفاوتی ندارد بار شما چیست و برای حمل آن به چه کامیونی نیاز دارید، برای حمل انواع بار از تمامی نقاط تهران به هرمزگان تنها کافیست با متخصص باربری خط تهران-هرمزگان یعنی جهان پیمان بار تماس بگیرید.

بار شما هرچه که باشد با ارزان ترین کرایه و در سریع ترین زمان ممکن به هرمزگان ارسال خواهد شد.

حمل اثاثیه منزل به هرمزگان

برای افرادی که ساکن تهران هستند و قصد نقل مکان و جابه جایی منزل به هرمزگان را دارند، حمل اثاثیه منزل به هرمزگان یک مسئله است، اما نگران نباشید اگر قصد حمل اسباب منزل از تهران به هرمزگان را دارید همین حالا با جهان پیمان بار تماس بگیرید و صفر تا صد باربری اثاث منزل را به ما بسپارید.

ما برای اثاث کشی به هرمزگان کامیون های مخصوص حمل اثاثیه منزل را که اتاق بزرگ و تمیزی دارند و همچنین مجهز به پتو هستند را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

اسباب کشی ارزان و باربری ارزان اثاث منزل از تهران به هرمزگان را با اتوبار جهان پیمان بار تجربه کنید.

حمل آهن آلات به هرمزگان

انواع آهن آلات مانند تیرآهن، میلگرد، نبشی و ناودونی برای حمل به هرمزگان نیازمند تریلی کفی هستند، اگر به دنبال تریلی کفی ارزان قیمت برای حمل آهن آلات به هرمزگان هستید، جهان پیمان بار در خدمت شماست و حمل آهن از بازار های آهن تهران را برایتان انجام میدهد.

حمل مواد غذایی به هرمزگان 

اگر در زمینه خرید و فروش انواع مواد غذایی فعالیت دارید و میخواهید مواد غذایی خریداری شده از بازارهای تهران را به مقصد هرمزگان حمل کنید میتوانید انواع ماشین های باری سبک و سنگین از جمله نیسان و خاور را از شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار درخواست کنید.

حمل انواع بار به هرمزگان از تهران
حمل انواع بار به هرمزگان از تهران

حمل محموله های ترافیکی و فوق سنگین به هرمزگان

محموله های ترافیکی بارهایی هستند که از نظر وزن و ابعاد بزرگتر از حد معمول بوده و برای حمل آنها به کمرشکن و بوژی احتیاج است. همچنین مجوز های لازم از سازمان راه و ترابری باید برای اینگونه بارها دریافت شود.

پس اگر قصد ارسال محموله های ترافیکی و فوق سنگین از تهران به هرمزگان را دارید در وهله اول نیاز است تا با یک باربری معتبر تماس گرفته خواهان حمل آن با کمرشکن و یا بوژی باشید.

جهان پیمان بار برای حمل بارهای ترافیکی به هرمزگان انواع کمرشکن و بوژی را در اختیار دارد و با پایین ترین نرخ کرایه باربری در خدمت صاحبین بار عزیز است.

کرایه باربری از مبدا تهران به مقصد هرمزگان

کرایه باربری از تهران به هرمزگان تابع یک نرخ ثابت و مشخص نیست و با توجه به نوع کامیون مورد نیاز، نوع بار، وزن بار، ابعاد بار، ارزش مالی بار و همچنین محل بارگیری و تخلیه متفاوت است. اگر میخواهید از کرایه حمل بار به هرمزگان اطلاع داشته باشید، لازم است حداقل 4 ساعت قبل از بارگیری با ما تماس گرفته و آخرین نرخ کرایه باربری تهران به هرمزگان را استعلام بگیرید.

ما در جهان پیمان بار همواره در تلاشیم تا با ایجاد فضای رقابتی بین راننده های خط تهران به هرمزگان کمترین نرخ کرایه را برایتان فراهم آوریم، پس اگر به دنبال خدمات باربری ارزان از تهران به هرمزگان هستید میتوانید بار خود را به ما بسپارید.

خدمات جهان پیمان بار برای حمل بار به هرمزگان 

جهان پیمان بار برای رفاه حال صاحبین بار عزیز صفرتا صد خدمات باربری تهران به تمام نقاط ایران از جمله تهران به هرمزگان را در اختیار آنها قرار میدهد تا بتوانند با خیال راحت و بدون دردسر ارسال بار به هرمزگان داشته باشند.

ازجمله خدمات جهان پیمان بار برای حمل بار به هرمزگان میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • مشاوره تخصصی و رایگان برای باربری به هرمزگان
  • صدور بیمه نامه و بارنامه معتبر برای بار های ارسال شده به هرمزگان
  • خدمات پشتیبانی باربری تهران به هرمزگان
  • حمل بار دربستی به هرمزگان
خدمات جهان پیمان بار برای حمل بار به هرمزگان 
خدمات جهان پیمان بار برای حمل بار به هرمزگان

مشاوره برای باربری تهران به هرمزگان 

دریافت مشاوره قبل از انجام امور مربوط به باربری و از جمله باربری تهران به هرمزگان میتواند بسیار مفید باشد و اطلاعات زیادی را در زمینه حمل و نقل و ارسال کالا به هرمزگان در اختیارتان قرار خواهد داد.

شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار به منظور تکیریم مشتریان و صاحبین بار خدمات مشاوره ای را برای باربری تهران به هرمزگان به صورت رایگان در اختیارتان قرار میدهد و شما میتوانید تنها با یک تماس هر آنچه را که در زمینه حمل بار از تهران به هرمزگان و شهرستان های کوچک و بزرگ آن لازم است بدانید را از مشاوران بپرسید.

مشاوره برای حمل بار به هرمزگان به صورت کاملا تخصصی و توسط افراد ماهر و با تجربه در حوزه جابه جایی بار به هرمزگان به شما عزیزان ارائه میشود.

بارنامه برای حمل بار به هرمزگان

جهت ارسال بار از تهران به هرمزگان صدور بارنامه یکی از الزامات است که باید حتما مورد توجه صاحبین بار قرار گیرد، این بارنامه در واقع یک سند است که توسط وزارت راه صادر میشود و در دو نسخه چاپی است که یکی مخصوص راننده و دیگری مخصوص صاحبین بار است.

اگر قصد ارسال بار به هرمزگان را دارید میتوانید صفر تا صد خدمات باربری را از جهان پیمان بار بخواهید تا بار شما را همراه با بارنامه معبتر از تهران به تمامی نقاط هرمزگان ارسال نماید.

آنچه که در بارنامه های تهران – هرمزگان قید میشود عبارت است از :

نوع بار، وزن بار، محل دقیق بارگیری در تهران، محل دقیق تخلیه بار هرمزگان، ارزش مالی بار و کرایه بار است.

علاوه بر اطلاعات مربوط به بار و راننده اطلاعات مربوط به صاحب بار و همچنین گیرنده بار در بارنامه قید میشود.

باربری تهران به هرمزگان با پس کرایه

پرداخت کرایه بارهای تهران – هرمزگان به صورت پس کرایه است به این معنا که تمامی هزینه های مربوط به بارگیری و بیمه بار و کرایه حمل بار در بارنامه ذکر میشود و راننده بعد از تحویل بار در مقصد کرایه را از گیرنده دریافت خواهد کرد، لازم به ذکر است که برای حمل بار تهران به هرمزگان، جهان پیمان بار هیچ هزینه ای را در مبدا و در هنگام بارگیری از صاحب بار تقاضا نمیکند و کرایه به صورت تمام و کمال در مقصد دریافت میشود.

باربری تهران به هرمزگان با پس کرایه
باربری تهران به هرمزگان با پس کرایه

نتیجه گیری باربری تهران به هرمزگان

در این مقاله که با هدف آشنایی شما با فرآیند باربری تهران به هرمزگان نوشته شده است سعی کردیم شما را با صفر تا صد باربری تهران به هرمزگان آشنا کنیم که امیدواریم مفید بوده باشد.

در انتهای این مقاله لازم به یادآوری است که خدمات جهان پیمان بار برای تمامی شهر های این استان فراهم است که از جمله آنها میتوان به باربری تهران به بندر عباس، باربری تهران به بندر لنگه، باربری تهران به کیش ، باربری تهران به قشم، باربری تهران به بندر خمیر و باربری تهران به میناب اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − نه =