باربری تهران به لرستان | حمل بار به لرستان از تهران

باربری تهران به لرستان

حمل بار تهران به لرستان یکی از سرویس های جابه جایی بار با در خواست بالا در شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار است که جهت ارسال بار به لرستان و باربری تهران به لرستان با کمترین نرخ کرایه باربری به صاحبین بار می باشد. خدمات باربری به لرستان از مبدا تهران به صورت روزانه صورت میگیرد و تمامی مجوز های لازم از جمله بیمه نامه و بارنامه برای حمل بار از تهران به لرستان صادر میشود.

برای آشنایی بیشتر با فرآیند باربری به لرستان از تهران و خدمات جهان پیمان بار جهت ارسال بار از تهران به مقصد لرستان و سایر شهر ها و روستا های استان لرستان با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

باربری تهران به لرستان | حمل بار به لرستان از تهران
باربری تهران به لرستان | حمل بار به لرستان از تهران

اهمیت حمل بار تهران به لرستان

لرستان یکی خوش آب و هوا ترین و پرجمعیت ترین شهرستان ها در غرب کشور است و از موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی بهره مند است، این شهرستان در بیشتر نواحی کوهستانی بوده و برخی از مناطق آن به صورت دشت می باشند و به دلیل قرار گیری آن بر روی رشته کوه زاگرس دارای جاده های کوهستانی و گردنه داری است که ارسال بار به آنجا نیازمند خدمات تخصصی در زمینه حمل و نقل و باربری می باشد.

متاسفانه درصد بالایی از مردم در لرستان بیکار هستند که امید است با بهره گیری از پتانسیل های مختلف این شهر برای جوانان شغل ایجاد کنند و به این منظور میتوانند از خدمات باربری به لرستان جهت توسعه و پیشرفت این شهر استفاده کنند

برای ارسال بار از مبدا تهران به لرستان (مرکز این شهر یعنی خرم آباد) سه مسیر کلی وجود دارد که در زیر به آنها اشاره کرده ایم و از نظر زمانی حمل بار از تهران به لرستان بین 6 تا 7 ساعت زمان میبرد و فاصله تهران تا لرستان در کوتاه ترین حالت 487 کیلومتر برآورد شده است.

مسیر اول باربری به لرستان از تهران :قم – اراک- بروجرد – لرستان (487 کیلومتر)

مسیر دوم باربری به لرستان از تهران : ساوه – اراک – بروجرد – لرستان (491 کیلومتر)

مسیر سوم  باربری به لرستان از تهران : ساوه – همدان – ملایر – بروجرد – لرستان (549 کیلومتر)

بهترین و کوتاه ترین مسیر برای ارسال بار از تهران به خرم آباد یعنی مرکز لرستان از شهر اراک عبور میکند که 487 کیلومتر بوده و 6 ساعت و خورده ای زمان میبرد.

اهمیت حمل بار تهران به لرستان
اهمیت حمل بار تهران به لرستان

ارسال بار به لرستان از مبدا تهران

تهران به عنوان پایتخت و قلب تپنده اقتصاد کشور همواره نیازمند خدمات باربری از تهران به لرستان است تا بتواند تولیدات و محصولات مورد نیاز را به لرستان ارسال نماید. برای حمل بار از تمامی نقاط تهران از جمله حمل بار از بازار آهن تهران، حمل بار از جاده کرج، حمل بار از جاده خاوران، حمل بار از بازار تهران و ….. به لرستان با جهان پیمان بار تماس بگیرید تا با کمترین هزینه انواع ماشین های باری را در اختیارتان قرار دهد.

باربری تهران به لرستان از جمله خدمات حمل بار به غرب کشور جهان پیمان بار است که از مبدا تهران با تمامی ماشین های حمل بار انجام میگیرد.

ارسال بار به شهرهای اطراف لرستان

خدمات باربری جهان پیمان بار برای لرستان گسترده است و علاوه بر لرستان تمامی شهرهای کوچک و بزرگ اطراف لرستان را نیز شامل میشود بنابراین اگر قصد حمل بار به بروجرد، حمل بار به ملایر، حمل بار به خرم آباد، حمل بار به الیگودرز، حمل بار به درود، حمل بار به کوهدشت و حمل بار به پلدرختر را دارید، میتوانید از خدمات باربری تهران به لرستان جهان پیمان بار استفاده نمایید.

ارسال بار به لرستان از مبدا تهران
ارسال بار به لرستان از مبدا تهران

انواع ماشین های باربری تهران به لرستان

تنوع ماشین های باربری تهران به لرستان بسیار زیاد است و نیسان تا بوژی را شامل میشود، شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار دارای گسترده ترین و کامل ترین ناوگان حمل و نقل جاده ای است و تمامی ماشین های باری سبک و سنگین را در اختیار دارد. بنابراین میتواند متناسب با نوع بار و تناژ بار شما بهترین ماشین باری را در اختیارتان قرار دهد تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل؛ بارتان صحیح و سالم و بدون کوچکترین آسیبی به مقصد برسد.

آنچه که مشخص کننده نوع کامیون مورد نیاز شما برای حمل بار از تهران به لرستان است تناژ بار، ابعاد بار و نوع بار است. خوب است بدانید که هر کدام از ماشین های باری و کامیون ها برای حمل بار با ظرفیت مشخصی طراحی شده اند و با توجه به ابعاد اتاق و یا بارگیرشان حجم مشخصی بار را حمل میکنند، در ادامه ویژگی انواع ماشین های باربری تهران به لرستان را برایتان آورده ایم.

باربری تهران به لرستان با نیسان 

نیسان سبک ترین ماشین باری برای حمل بارهای بین شهری و از جمله حمل بار از تهران به لرستان است. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر 2 تن از تهران به لرستان را دارید میتوانید از نیسان برای حمل آن استفاده نمایید، درنظر داشته باشید ابعاد بارگیر نیسان ها طولی برابر با 2.2 متر داشته و عرض آن 1.6 متر است و ارتفاع بار نباید بیشتر از 1.2 متر شود.

باربری ارزان قیمت با نیسان از تهران به لرستان را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به لرستان را در اختیارتان قرار دهد.

انواع ماشین های باربری تهران به لرستان
انواع ماشین های باربری تهران به لرستان

باربری به لرستان با خاور

خاورها که دارای انواع مختلفی از جمله خاور مسقف و روباز هستند، یکی از ماشینهای باری مناسب برای حمل بارهای بین شهری و از جمله حمل بار از تهران به لرستان است. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر 4 تن از تهران به لرستان را دارید میتوانید از خدمات حمل بار با خاور استفاده نمایید، درنظر داشته باشید ابعاد بارگیر خاور ها طولی برابر با 3.8 تا 5.9 متر داشته و عرض آن 2 تا 2.2 متر است و ارتفاع بار نباید ببیشتر از 1.4 متر شود.

باربری ارزان قیمت با خاور از تهران به لرستان را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به لرستان را در اختیارتان قرار دهد.

باربری به لرستان با کامیون

کامیون ها که رایج ترین آنها کامیون تک و جفت است، یکی از ماشینهای باری سنگین برای حمل بارهای بین شهری و از جمله حمل بار از تهران به لرستان است. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر 15 تن از تهران به لرستان را دارید میتوانید از انواع کامیونهای تک وجفت (6 چرخ و 10 چرخ) برای حمل آن استفاده نمایید. تک ها تا 10 و جفت ها تا 15 تن بار را به راحتی حمل میکنند.

باربری ارزان قیمت با ده چرخ و شش چرخ از تهران به لرستان را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به لرستان را در اختیارتان قرار دهد.

باربری به لرستان با تریلی

باربری ارزان قیمت با تریلی کفی، بغلدار و چادری از تهران به لرستان را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به لرستان را در اختیارتان قرار دهد.

حمل بار به لرستان با کمرشکن و بوژی

باربری با بوژی و کمرشکن از جمله خدمات تخصصی برای ارسال بار به لرستان است. اگر قصد ارسال بار سنگین و فوق سنگین و همچنین کالا های حجیم از تهران به مقصد لرستان را دارید باید حمل آن را با کمرشکن و یا بوژی انجام دهید.

جهان پیمان بار ارائه دهنده تمامی خدمات باربری تخصصی از تهران برای لرستان است و انواع کمرشکن و بوژی را با پایین ترین نرخ کرایه در اختیار صاحبین بار قرار خواهد داد.

حمل انواع بار به لرستان از تهران

تهران با توجه به این که مرکز تولید و توزیع انواع کالا در ایران است، همه روزه انواع بار و کالا را به شهرستان ها و از جمله لرستان ارسال میکند. تفاوتی ندارد بار شما چیست و برای حمل آن به چه کامیونی نیاز دارید، برای حمل انواع بار از تمامی نقاط تهران به لرستان تنها کافیست با متخصص باربری خط تهران-لرستان یعنی جهان پیمان بار تماس بگیرید.

بار شما هرچه که باشد با ارزان ترین کرایه و در سریع ترین زمان ممکن به لرستان ارسال خواهد شد.

حمل انواع بار به لرستان از تهران
حمل انواع بار به لرستان از تهران

حمل اثاثیه منزل به لرستان

برای افرادی که ساکن تهران هستند و قصد نقل مکان و جابه جایی منزل به لرستان را دارند، حمل اثاثیه منزل به لرستان یک مسئله است، اما نگران نباشید اگر قصد حمل اسباب منزل از تهران به لرستان را دارید همین حالا با جهان پیمان بار تماس بگیرید و صفر تا صد باربری اثاث منزل را به ما بسپارید.

ما برای اثاث کشی به لرستان کامیون های مخصوص حمل اثاثیه منزل را که اتاق بزرگ و تمیزی دارند و همچنین مجهز به پتو هستند را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

اسباب کشی ارزان و باربری ارزان اثاث منزل از تهران به لرستان را با اتوبار جهان پیمان بار تجربه کنید.

حمل آهن آلات به لرستان

انواع آهن آلات مانند تیرآهن، میلگرد، نبشی و ناودونی برای حمل به لرستان نیازمند تریلی کفی هستند، اگر به دنبال تریلی کفی ارزان قیمت برای حمل آهن آلات به لرستان هستید، جهان پیمان بار در خدمت شماست و حمل آهن از بازار های آهن تهران را برایتان انجام میدهد.

حمل مواد غذایی به لرستان

اگر در زمینه خرید و فروش انواع مواد غذایی فعالیت دارید و میخواهید مواد غذایی خریداری شده از بازارهای تهران را به مقصد لرستان حمل کنید میتوانید انواع ماشین های باری سبک و سنگین از جمله نیسان و خاور را از شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار درخواست کنید.

حمل محموله های ترافیکی و فوق سنگین به لرستان

محموله های ترافیکی بارهایی هستند که از نظر وزن و ابعاد بزرگتر از حد معمول بوده و برای حمل آنها به کمرشکن و بوژی احتیاج است. همچنین مجوز های لازم از سازمان راه و ترابری باید برای اینگونه بارها دریافت شود.

پس اگر قصد ارسال محموله های ترافیکی و فوق سنگین از تهران به لرستان را دارید در وهله اول نیاز است تا با یک باربری معتبر تماس گرفته خواهان حمل آن با کمرشکن و یا بوژی باشید.

جهان پیمان بار برای حمل بارهای ترافیکی به لرستان انواع کمرشکن و بوژی را در اختیار دارد و با پایین ترین نرخ کرایه باربری در خدمت صاحبین بار عزیز است.

کرایه باربری از مبدا تهران به مقصد لرستان

کرایه باربری از تهران به لرستان تابع یک نرخ ثابت و مشخص نیست و با توجه به نوع کامیون مورد نیاز، نوع بار، وزن بار، ابعاد بار، ارزش مالی بار و همچنین محل بارگیری و تخلیه متفاوت است. اگر میخواهید از کرایه حمل بار به لرستان اطلاع داشته باشید، لازم است حداقل 4 ساعت قبل از بارگیری با ما تماس گرفته و آخرین نرخ کرایه باربری تهران به لرستان را استعلام بگیرید.

ما در جهان پیمان بار همواره در تلاشیم تا با ایجاد فضای رقابتی بین راننده های خط تهران به لرستان کمترین نرخ کرایه را برایتان فراهم آوریم، پس اگر به دنبال خدمات باربری ارزان از تهران به لرستان هستید میتوانید بار خود را به ما بسپارید.

کرایه باربری از مبدا تهران به مقصد لرستان
کرایه باربری از مبدا تهران به مقصد لرستان

خدمات جهان پیمان بار برای حمل بار به لرستان

جهان پیمان بار برای رفاه حال صاحبین بار عزیز صفرتا صد خدمات باربری تهران به تمام نقاط ایران از جمله تهران به لرستان را در اختیار آنها قرار میدهد تا بتوانند با خیال راحت و بدون دردسر ارسال بار به لرستان داشته باشند.

ازجمله خدمات جهان پیمان بار برای حمل بار به لرستان میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • مشاوره تخصصی و رایگان برای باربری به لرستان
  • صدور بیمه نامه و بارنامه معتبر برای بار های ارسال شده به لرستان
  • خدمات پشتیبانی باربری تهران به لرستان
  • حمل بار دربستی به لرستان

مشاوره برای باربری تهران به لرستان

دریافت مشاوره قبل از انجام امور مربوط به باربری و از جمله باربری تهران به لرستان میتواند بسیار مفید باشد و اطلاعات زیادی را در زمینه حمل و نقل و ارسال کالا به لرستان در اختیارتان قرار خواهد داد.

شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار به منظور تکیریم مشتریان و صاحبین بار خدمات مشاوره ای را برای باربری تهران به لرستان به صورت رایگان در اختیارتان قرار میدهد و شما میتوانید تنها با یک تماس هر آنچه را که در زمینه حمل بار از تهران به لرستان و شهرستان های کوچک و بزرگ آن لازم است بدانید را از مشاوران بپرسید.

مشاوره برای حمل بار به لرستان به صورت کاملا تخصصی و توسط افراد ماهر و با تجربه در حوزه جابه جایی بار به لرستان به شما عزیزان ارائه میشود.

بارنامه برای حمل بار به لرستان

جهت ارسال بار از تهران به لرستان صدور بارنامه یکی از الزامات است که باید حتما مورد توجه صاحبین بار قرار گیرد، این بارنامه در واقع یک سند است که توسط وزارت راه صادر میشود و در دو نسخه چاپی است که یکی مخصوص راننده و دیگری مخصوص صاحبین بار است.

اگر قصد ارسال بار به لرستان را دارید میتوانید صفر تا صد خدمات باربری را از جهان پیمان بار بخواهید تا بار شما را همراه با بارنامه معبتر از تهران به تمامی نقاط لرستان ارسال نماید.

آنچه که در بارنامه های تهران لرستان قید میشود عبارت است از :

نوع بار، وزن بار، محل دقیق بارگیری در تهران، محل دقیق تخلیه بار لرستان ، ارزش مالی بار و کرایه بار است.

علاوه بر اطلاعات مربوط به بار و راننده اطلاعات مربوط به صاحب بار و همچنین گیرنده بار در بارنامه قید میشود.

باربری تهران به لرستان با پس کرایه

پرداخت کرایه بارهای تهران لرستان به صورت پس کرایه است به این معنا که تمامی هزینه های مربوط به بارگیری و بیمه بار و کرایه حمل بار در بارنامه ذکر میشود و راننده بعد از تحویل بار در مقصد کرایه را از گیرنده دریافت خواهد کرد، لازم به ذکر است که برای حمل بار تهران به لرستان جهان پیمان بار هیچ هزینه ای را در مبدا و در هنگام بارگیری از صاحب بار تقاضا نمیکند و کرایه به صورت تمام و کمال در مقصد دریافت میشود.

نتیجه گیری باربری تهران به لرستان
نتیجه گیری باربری تهران به لرستان

نتیجه گیری باربری تهران به لرستان

در این مقاله که با هدف آشنایی شما با فرآیند باربری تهران به لرستان نوشته شده است سعی کردیم شما را با صفر تا صد باربری تهران به لرستان آشنا کنیم که امیدواریم مفید بوده باشد.

اگر در زمینه حمل بار از تهران به لرستان و یا حمل بار به سایر شهر های غربی کشور و شهر های لرستان مانند حمل بار به بروجرد ، حمل بار به ملایر، حمل بار به خرم آباد، حمل بار به الیگودرز، حمل بار به دورود، حمل بار به ارومیه ، حمل بار به کوهدشت و حمل بار به پلدرختر سوال یا ابهامی دارید میتوانید همین حالا از ما بپرسید، تنها کافیست از طریق شماره های درج شده در سایت با ما در تماس باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 − یک =