باربری تهران به خوی | حمل بار به خوی از تهران

باربری تهران به خوی

حمل بار تهران به خوی یکی از سرویس های جابه جایی بار با در خواست بالا در شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار است که جهت ارسال بار به خوی و باربری تهران به خوی با کمترین نرخ کرایه باربری به صاحبین بار می باشد. خدمات باربری به خوی از مبدا تهران به صورت روزانه صورت میگیرد و تمامی مجوز های لازم از جمله بیمه نامه و بارنامه برای حمل بار از تهران به خوی صادر میشود.

برای آشنایی بیشتر با فرآیند باربری به خوی از تهران و خدمات جهان پیمان بار جهت ارسال بار از تهران به مقصد خوی و سایر شهر ها و روستا های استان آذربایجان شرقی با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

باربری تهران به خوی | حمل بار به خوی از تهران
باربری تهران به خوی | حمل بار به خوی از تهران

اهمیت حمل بار تهران به خوی

خوی یکی از قدیمی ترین شهرستان های کشور است و با توجه به پیشینه تاریخی که دارد به عنوان مهد تمدن ایران شناخته شده است،  حمل و نقل و باربری از تهران به شهرستان خوی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد، این شهر از شهر های استان آذربایجان غربی است و به دلیل این که با کشور ترکیه مرز مشترک دارد ، حمل و نقل و ارسال بار در آن بسیار پر رونق است و بسیاری از ماشین های باری سبک و سنگین از این شهرستان عبور کرده و به سمت مرز ایران و ترکیه بار میبرند.

مردم خوی همانند سایر شهر های آذربایجان عموما به زبان ترکی آذربایجانی تکلم میکنند به همین دلیل اگر قصد ارسال بار به این شهر را داشته باشید لازم است کمی با زبانشان آشنایی داشته باشید تا در برقراری ارتباط دچار مشکل نشوید، کارشناسان حمل و نقل جهان پیمان بار که در خط حمل بار به شهر خوی و شهرستان های اطراف آن فعالیت دارند از تجربه کافی برخوردار بوده و میتوانند تمامی هماهنگی های لازم جهت ارسال بار به خوی را برایتان انجام دهند.

برای ارسال بار از مبدا تهران به خوی لازم است از شهرستان های کرج، قزوین، زنجان، تاکستان و تبریز عبور کنید و از نظر زمانی حمل بار از تهران به خوی بین 8 تا 10 ساعت زمان میبرد.

شهرستان خوی با توجه به این که با 2 کشور خارجی همسایه است از گذشته تا کنون  دارای اهمیت نظامی و سیاسی بوده است. علاوه بر آن تجارت و عبور و مرور در این شهر بسیار پر رونق است و این را میتوان از ظاهری شهر متوجه شد. طبق مدارک موجود خوی از زمان‌های قدیم اهمیت بسیاری داشته است. پیش از اسلام ، شعبه ای از بزرگ راه معروف ابریشم که شرق و غرب را به هم متصل می‌نموده از خوی عبور می‌کرده است.

ارسال بار به خوی از مبدا تهران

تهران به عنوان پایتخت و قلب تپنده اقتصاد کشور همواره نیازمند خدمات باربری از تهران به خوی است تا بتواند تولیدات و محصولات مورد نیاز را به خوی ارسال نماید. برای حمل بار از تمامی نقاط تهران از جمله حمل بار از بازار آهن تهران، حمل بار از جاده کرج، حمل بار از جاده خاوران، حمل بار از بازار تهران و ….. به خوی با جهان پیمان بار تماس بگیرید تا با کمترین هزینه انواع ماشین های باری را در اختیارتان قرار دهد.

باربری تهران به خوی از جمله خدمات حمل بار به غرب کشور جهان پیمان بار است که از مبدا تهران با تمامی ماشین های حمل بار انجام میگیرد.

ارسال بار به خوی از مبدا تهران
ارسال بار به خوی از مبدا تهران

ارسال بار به شهرهای اطراف خوی

خدمات باربری جهان پیمان بار برای خوی گسترده است و علاوه بر خوی تمامی شهرهای کوچک و بزرگ اطراف خوی را نیز شامل میشود بنابراین اگر قصد حمل بار به آغ باش، حمل بار به آلمالو، حمل بار به آغ بلاغ، حمل بار به احمد آباد، حمل بار به استران، حمل بار به اغدره، حمل بار به اورتاکند، حمل بار به بابکان، حمل بار به بختیاران، حمل بار به  بدلان، حمل بار به بلبلان، حمل بار به بلوماج، حمل بار به  بیله وار، حمل بار به پارچی، حمل بار به تودان، حمل بار به جنگ سر، حمل بار به حصار قره تپه، حمل بار به خانقاه و حمل بار به زاویه را دارید، میتوانید از خدمات باربری تهران به خوی جهان پیمان بار استفاده نمایید.

انواع ماشین های باربری تهران به خوی

تنوع ماشین های باربری تهران به خوی بسیار زیاد است و نیسان تا بوژی را شامل میشود، شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار دارای گسترده ترین و کامل ترین ناوگان حمل و نقل جاده ای است و تمامی ماشین های باری سبک و سنگین را در اختیار دارد. بنابراین میتواند متناسب با نوع بار و تناژ بار شما بهترین ماشین باری را در اختیارتان قرار دهد تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل؛ بارتان صحیح و سالم و بدون کوچکترین آسیبی به مقصد برسد.

آنچه که مشخص کننده نوع کامیون مورد نیاز شما برای حمل بار از تهران به خوی است تناژ بار، ابعاد بار و نوع بار است. خوب است بدانید که هر کدام از ماشین های باری و کامیون ها برای حمل بار با ظرفیت مشخصی طراحی شده اند و با توجه به ابعاد اتاق و یا بارگیرشان حجم مشخصی بار را حمل میکنند، در ادامه ویژگی انواع ماشین های باربری تهران به خوی را برایتان آورده ایم.

باربری تهران به خوی با نیسان 

نیسان سبک ترین ماشین باری برای حمل بارهای بین شهری و از جمله حمل بار از تهران به خوی است. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر 2 تن از تهران به خوی را دارید میتوانید از نیسان برای حمل آن استفاده نمایید، درنظر داشته باشید ابعاد بارگیر نیسان ها طولی برابر با 2.2 متر داشته و عرض آن 1.6 متر است و ارتفاع بار نباید بیشتر از 1.2 متر شود.

باربری ارزان قیمت با نیسان از تهران به خوی را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به خوی را در اختیارتان قرار دهد.

انواع ماشین های باربری تهران به خوی
انواع ماشین های باربری تهران به خوی

باربری به خوی با خاور

خاورها که دارای انواع مختلفی از جمله خاور مسقف و روباز هستند، یکی از ماشینهای باری مناسب برای حمل بارهای بین شهری و از جمله حمل بار از تهران به خوی است. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر 4 تن از تهران به خوی را دارید میتوانید از خدمات حمل بار با خاور استفاده نمایید، درنظر داشته باشید ابعاد بارگیر خاور ها طولی برابر با 3.8 تا 5.9 متر داشته و عرض آن 2 تا 2.2 متر است و ارتفاع بار نباید ببیشتر از 1.4 متر شود.

باربری ارزان قیمت با خاور از تهران به خوی را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به خوی را در اختیارتان قرار دهد.

باربری به خوی با کامیون

کامیون ها که رایج ترین آنها کامیون تک و جفت است، یکی از ماشینهای باری سنگین برای حمل بارهای بین شهری و از جمله حمل بار از تهران به خوی است. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر 15 تن از تهران به خوی را دارید میتوانید از انواع کامیونهای تک وجفت (6 چرخ و 10 چرخ) برای حمل آن استفاده نمایید. تک ها تا 10 و جفت ها تا 15 تن بار را به راحتی حمل میکنند.

باربری ارزان قیمت با ده چرخ و شش چرخ از تهران به خوی را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به خوی را در اختیارتان قرار دهد.

باربری به خوی با تریلی

باربری ارزان قیمت با تریلی کفی، بغلدار و چادری از تهران به خوی را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به خوی را در اختیارتان قرار دهد.

باربری به خوی با تریلی
باربری به خوی با تریلی

حمل بار به خوی با کمرشکن و بوژی

باربری با بوژی و کمرشکن از جمله خدمات تخصصی برای ارسال بار به خوی است. اگر قصد ارسال بار سنگین و فوق سنگین و همچنین کالا های حجیم از تهران به مقصد خوی را دارید باید حمل آن را با کمرشکن و یا بوژی انجام دهید.

جهان پیمان بار ارائه دهنده تمامی خدمات باربری تخصصی از تهران برای خوی است و انواع کمرشکن و بوژی را با پایین ترین نرخ کرایه در اختیار صاحبین بار قرار خواهد داد.

حمل انواع بار به خوی از تهران

تهران با توجه به این که مرکز تولید و توزیع انواع کالا در ایران است، همه روزه انواع بار و کالا را به شهرستان ها و از جمله خوی ارسال میکند. تفاوتی ندارد بار شما چیست و برای حمل آن به چه کامیونی نیاز دارید، برای حمل انواع بار از تمامی نقاط تهران به خوی تنها کافیست با متخصص باربری خط تهران-خوی یعنی جهان پیمان بار تماس بگیرید.

بار شما هرچه که باشد با ارزان ترین کرایه و در سریع ترین زمان ممکن به خوی ارسال خواهد شد.

حمل اثاثیه منزل به خوی

برای افرادی که ساکن تهران هستند و قصد نقل مکان و جابه جایی منزل به خوی را دارند، حمل اثاثیه منزل به خوی یک مسئله است، اما نگران نباشید اگر قصد حمل اسباب منزل از تهران به خوی را دارید همین حالا با جهان پیمان بار تماس بگیرید و صفر تا صد باربری اثاث منزل را به ما بسپارید.

ما برای اثاث کشی به خوی کامیون های مخصوص حمل اثاثیه منزل را که اتاق بزرگ و تمیزی دارند و همچنین مجهز به پتو هستند را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

اسباب کشی ارزان و باربری ارزان اثاث منزل از تهران به خوی را با اتوبار جهان پیمان بار تجربه کنید.

حمل آهن آلات به خوی

انواع آهن آلات مانند تیرآهن، میلگرد، نبشی و ناودونی برای حمل به خوی نیازمند تریلی کفی هستند، اگر به دنبال تریلی کفی ارزان قیمت برای حمل آهن آلات به خوی هستید، جهان پیمان بار در خدمت شماست و حمل آهن از بازار های آهن تهران را برایتان انجام میدهد.

حمل مواد غذایی به خوی

اگر در زمینه خرید و فروش انواع مواد غذایی فعالیت دارید و میخواهید مواد غذایی خریداری شده از بازارهای تهران را به مقصد خوی حمل کنید میتوانید انواع ماشین های باری سبک و سنگین از جمله نیسان و خاور را از شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار درخواست کنید.

حمل محموله های ترافیکی و فوق سنگین به خوی

محموله های ترافیکی بارهایی هستند که از نظر وزن و ابعاد بزرگتر از حد معمول بوده و برای حمل آنها به کمرشکن و بوژی احتیاج است. همچنین مجوز های لازم از سازمان راه و ترابری باید برای اینگونه بارها دریافت شود.

پس اگر قصد ارسال محموله های ترافیکی و فوق سنگین از تهران به خوی را دارید در وهله اول نیاز است تا با یک باربری معتبر تماس گرفته خواهان حمل آن با کمرشکن و یا بوژی باشید.

جهان پیمان بار برای حمل بارهای ترافیکی به خوی انواع کمرشکن و بوژی را در اختیار دارد و با پایین ترین نرخ کرایه باربری در خدمت صاحبین بار عزیز است.

حمل محموله های ترافیکی و فوق سنگین به خوی
حمل محموله های ترافیکی و فوق سنگین به خوی

کرایه باربری از مبدا تهران به مقصد خوی

کرایه باربری از تهران به خوی تابع یک نرخ ثابت و مشخص نیست و با توجه به نوع کامیون مورد نیاز، نوع بار، وزن بار، ابعاد بار، ارزش مالی بار و همچنین محل بارگیری و تخلیه متفاوت است. اگر میخواهید از کرایه حمل بار به حوی اطلاع داشته باشید، لازم است حداقل 4 ساعت قبل از بارگیری با ما تماس گرفته و آخرین نرخ کرایه باربری تهران به خوی را استعلام بگیرید.

ما در جهان پیمان بار همواره در تلاشیم تا با ایجاد فضای رقابتی بین راننده های خط تهران به خوی کمترین نرخ کرایه را برایتان فراهم آوریم، پس اگر به دنبال خدمات باربری ارزان از تهران به خوی هستید میتوانید بار خود را به ما بسپارید.

خدمات جهان پیمان بار برای حمل بار به خوی

جهان پیمان بار برای رفاه حال صاحبین بار عزیز صفرتا صد خدمات باربری تهران به تمام نقاط ایران از جمله تهران به خوی را در اختیار آنها قرار میدهد تا بتوانند با خیال راحت و بدون دردسر ارسال بار به خوی داشته باشند.

ازجمله خدمات جهان پیمان بار برای حمل بار به خوی میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • مشاوره تخصصی و رایگان برای باربری به خوی
  • صدور بیمه نامه و بارنامه معتبر برای بار های ارسال شده به خوی
  • خدمات پشتیبانی باربری تهران به خوی
  • حمل بار دربستی به خوی

مشاوره برای باربری تهران به خوی

دریافت مشاوره قبل از انجام امور مربوط به باربری و از جمله باربری تهران به خوی میتواند بسیار مفید باشد و اطلاعات زیادی را در زمینه حمل و نقل و ارسال کالا به خوی در اختیارتان قرار خواهد داد.

شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار به منظور تکیریم مشتریان و صاحبین بار خدمات مشاوره ای را برای باربری تهران به خوی به صورت رایگان در اختیارتان قرار میدهد و شما میتوانید تنها با یک تماس هر آنچه را که در زمینه حمل بار از تهران به خوی و شهرستان های کوچک و بزرگ آن لازم است بدانید را از مشاوران بپرسید.

مشاوره برای حمل بار به خوی به صورت کاملا تخصصی و توسط افراد ماهر و با تجربه در حوزه جابه جایی بار به خوی به شما عزیزان ارائه میشود.

بارنامه برای حمل بار به خوی

جهت ارسال بار از تهران به خوی صدور بارنامه یکی از الزامات است که باید حتما مورد توجه صاحبین بار قرار گیرد، این بارنامه در واقع یک سند است که توسط وزارت راه صادر میشود و در دو نسخه چاپی است که یکی مخصوص راننده و دیگری مخصوص صاحبین بار است.

اگر قصد ارسال بار به خوی را دارید میتوانید صفر تا صد خدمات باربری را از جهان پیمان بار بخواهید تا بار شما را همراه با بارنامه معبتر از تهران به تمامی نقاط خوی ارسال نماید.

آنچه که در بارنامه های تهران خوی قید میشود عبارت است از :

نوع بار، وزن بار، محل دقیق بارگیری در تهران، محل دقیق تخلیه بار خوی ، ارزش مالی بار و کرایه بار است.

علاوه بر اطلاعات مربوط به بار و راننده اطلاعات مربوط به صاحب بار و همچنین گیرنده بار در بارنامه قید میشود.

باربری تهران به خوی با پس کرایه

پرداخت کرایه بارهای تهران خوی به صورت پس کرایه است به این معنا که تمامی هزینه های مربوط به بارگیری و بیمه بار و کرایه حمل بار در بارنامه ذکر میشود و راننده بعد از تحویل بار در مقصد کرایه را از گیرنده دریافت خواهد کرد، لازم به ذکر است که برای حمل بار تهران به خوی جهان پیمان بار هیچ هزینه ای را در مبدا و در هنگام بارگیری از صاحب بار تقاضا نمیکند و کرایه به صورت تمام و کمال در مقصد دریافت میشود.

نتیجه گیری باربری تهران به خوی

در این مقاله که با هدف آشنایی شما با فرآیند باربری تهران به خوی نوشته شده است سعی کردیم شما را با صفر تا صد باربری تهران به خوی آشنا کنیم که امیدواریم مفید بوده باشد.

اگر در زمینه حمل بار از تهران به خوی و یا حمل بار به سایر شهر های استان آذربایجان شرقی مانند حمل بار به مراغه، حمل بار به خوی، حمل بار به میانه ، حمل بار به مرند ، حمل بار به هشترود، حمل بار به ارومیه ، حمل بار به مهاباد، حمل بار به سلماس، حمل بار به میاندوآب، ،حمل بار به پیرانشهر، حمل بار به ماکو، حمل بار به اردبیل، حمل بار به پارس آباد و حمل بار به مشگین شهر سوال یا ابهامی دارید میتوانید همین حالا از ما بپرسید، تنها کافیست از طریق شماره های درج شده در سایت با ما در تماس باشید.

مقالات مرتبط با باربری تهران به خوی
مقالات مرتبط با باربری تهران به خوی

مقالات مرتبط با باربری تهران به خوی

حمل بار تهران به تبریز

حمل بار از تهران به اردبیل

باربری تهران به میانه

باربری تهران به بناب

پیشنهاد می کنیم این مقاله رو هم مطالعه کنید:
باربری در زعفرانیه | حمل بار ارزان از زعفرانیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − شانزده =