باربری تهران به اهواز | حمل بار ارزان به اهواز

باربری تهران به اهواز

باربری تهران به اهواز یکی از خطوط باربری پرتردد در شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار به منظور حمل بار به اهواز و ارسال بار به اهواز با کمترین نرخ کرایه باربری است.خدمات باربری به اهواز از مبدا تهران به صورت همه روزه صورت میگیرد و تمامی مجوز های لازم از جمله بیمه نامه و بارنامه برای حمل بار از تهران به اهواز صادر میشود.

برای آشنایی بیشتر با فرآیند باربری به اهواز از تهران و خدمات جهان پیمان بار جهت ارسال بار از تهران به مقصد اهواز با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

اهمیت باربری تهران به اهواز 

باربری و ارسال بار به اهواز از گذشته تا به امروز از اهمیت زیادی برخوردار بوده و است و به همین دلیل صاحبین باری که قصد ارسال انواع کالا به اهواز را دارند، همواره به دنبال باربری معتبر در تهران هستند تا بتوانند با پایین ترین نرخ کرایه باربری ، خدمات حمل بار به اهواز را دریافت نمایند.

شهر اهواز با مساحتی برابر با ۱۸۶۵۰ هکتار به عنوان یکی از شهرهای وسیع ایران شناخته شده است و همه روزه انواع کامیون های حمل بار از تهران به اهواز فرستاده میشود. وجود شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی حفاری ایران، شرکت فولاد خوزستان و برخی از بزرگترین کارخانه‌های مادر در اهواز بر اهمیت حمل بار به اهواز اضافه کرده است.

اهمیت باربری تهران به اهواز 
اهمیت باربری تهران به اهواز

ارسال بار به اهواز از مبدا تهران

تهران با دارا بودن چندین شهرک صنعتی و بزرگترین بازار در ایران همواره نیازمند خدمات باربری از تهران به اهواز است تا بتواند تولیدات و محصولات مورد نیاز را به اهواز ارسال نماید. برای حمل بار از تمامی نقاط تهران از جمله حمل بار از بازار آهن تهران، حمل بار از جاده کرج، حمل بار از جاده خاوران، حمل بار از بازار تهران و ….. به اهواز با جهان پیمان بار تماس بگیرید تا با کمترین هزینه انواع ماشین های باری را در اختیارتان قرار دهد.

باربری به اهواز از جمله خدمات حمل بار به جنوب کشور  جهان پیمان بار است که از مبدا تهران با تمامی ماشین های حمل بار انجام میگیرد.

ارسال بار به شهرهای کوچک و بزرگ اهواز

خدمات باربری جهان پیمان بار برای اهواز گسترده است و علاوه بر اهواز تمامی شهرهای کوچک و بزرگ اطراف اهواز را نیز شامل میشود بنابراین اگر قصد حمل بار به دزفول، حمل بار به خوزستان، حمل بار به شادگان، حمل بار به هندیجان، حمل بار به مسجد سلیمان، حمل بار به بهبهان، حمل بار به رامهرمز، حمل بار به بندرماهشهر، حمل بار به آبادان و یا حمل بار به خرمشهر را دارید، میتوانید از خدمات باربری به اهواز جهان پیمان بار استفاده نمایید.

انواع ماشین های حمل بار به اهواز 

ماشین های حمل بار دارای تنوع زیادی بوده و تنها به تریلی و خاور محدود نمیشوند، شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار دارای گسترده ترین و کامل ترین ناوگان حمل و نقل جاده ای است و تمامی ماشین های باری سبک و سنگین را در اختیار دارد. بنابراین میتواند متناسب با نوع بار و تناژ بار شما بهترین ماشین باری را در اختیارتان قرار دهد تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل؛ بارتان صحیح و سالم و بدون کوچکترین آسیبی به مقصد برسد.

آنچه که مشخص کننده نوع کامیون مورد نیاز شما برای حمل بار از تهران به اهواز است تناژ بار، ابعاد بار و نوع بار است. خوب است بدانید که هر کدام از ماشین های باری و کامیون ها برای حمل بار با ظرفیت مشخصی طراحی شده اند و با توجه به ابعاد اتاق و یا بارگیرشان حجم مشخصی بار را حمل میکنند، در ادامه ویژگی انواع ماشین های باری برای حمل بار به اهواز را برایتان آورده ایم.

باربری به اهواز با نیسان 

نیسان سبک ترین ماشین باری برای حمل بارهای بین شهری و از جمله حمل بار از تهران به اهواز است. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر 2 تن از تهران به اهواز را دارید میتوانید از نیسان برای حمل آن استفاده نمایید، درنظر داشته باشید ابعاد بارگیر نیسان ها طولی برابر با 2.2 متر داشته و عرض آن 1.6 متر است و ارتفاع بار نباید بیشتر از 1.2 متر شود.

باربری ارزان قیمت با نیسان از تهران به اهواز را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به اهواز را در اختیارتان قرار دهد.

باربری به اهواز با نیسان 
باربری به اهواز با نیسان

باربری به اهواز با خاور

خاورها که دارای انواع مختلفی از جمله خاور مسقف و روباز هستند، یکی از ماشینهای باری مناسب برای حمل بارهای بین شهری و از جمله حمل بار از تهران به اهواز است. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر 4 تن از تهران به اهواز را دارید میتوانید از خدمات حمل بار با خاور استفاده نمایید، درنظر داشته باشید ابعاد بارگیر خاور ها طولی برابر با 3.8 تا 5.9 متر داشته و عرض آن 2 تا 2.2 متر است و ارتفاع بار نباید ببیشتر از 1.4 متر شود.

باربری ارزان قیمت با خاور از تهران به اهواز را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به اهواز را در اختیارتان قرار دهد.

باربری به اهواز با خاور
باربری به اهواز با خاور

باربری به اهواز با کامیون

کامیون ها که رایج ترین آنها کامیون تک و جفت است، یکی از ماشینهای باری سنگین برای حمل بارهای بین شهری و از جمله حمل بار از تهران به اهواز است. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر 15 تن از تهران به اهواز را دارید میتوانید از انواع کامیونهای تک وجفت (6 چرخ و 10 چرخ) برای حمل آن استفاده نمایید. تک ها تا 10 و جفت ها تا 15 تن بار را به راحتی حمل میکنند.

باربری ارزان قیمت با ده چرخ و شش چرخ از تهران به اهواز را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به اهواز را در اختیارتان قرار دهد.

باربری به اهواز با کامیون
باربری به اهواز با کامیون

باربری به اهواز با تریلی

تریلی های کفی، بغلدار و ترانزیت (تریلی چادری) کاربردی ترین ماشین های باری سنگین هستند که برای باربری جاده ای و از جمله حمل بار به اهواز مورد استفاده قرار میگیرند. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر 22 تن از تهران به اهواز را دارید میتوانید از انواع تریلی ها برای حمل آن استفاده نمایید، درنظر داشته باشید ابعاد بارگیر تریلی ها طولی برابر با 12 الی 13 متر داشته و عرض آن 2.5 متر است و ارتفاع بار نباید ببیشتر از 1.8 متر شود.

باربری ارزان قیمت با تریلی کفی، بغلدار و چادری از تهران به اهواز را به جهان پیمان بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به اهواز را در اختیارتان قرار دهد.

 

پیشنهاد می کنیم این مقاله رو هم مطالعه کنید:
باربری ارزان
باربری به اهواز با تریلی
باربری به اهواز با تریلی

باربری به اهواز با کمرشکن و بوژی

باربری با بوژی و کمرشکن از جمله خدمات تخصصی برای ارسال بار به اهواز است. اگر قصد ارسال بار سنگین و فوق سنگین و همچنین کالا های حجیم از تهران به مقصد اهواز را دارید باید حمل آن را با کمرشکن و یا بوژی انجام دهید.

جهان پیمان بار ارائه دهنده تمامی خدمات باربری تخصصی از تهران برای اهواز است و انواع کمرشکن و بوژی را با پایین ترین نرخ کرایه در اختیار صاحبین بار قرار خواهد داد.

باربری به اهواز با کمرشکن و بوژی
باربری به اهواز با کمرشکن و بوژی

حمل انواع بار به اهواز 

تهران با توجه به این که مرکز تولید و توزیع انواع کالا در ایران است، همه روزه انواع بار و کالا را به شهرستان ها و از جمله اهواز ارسال میکند. تفاوتی ندارد بار شما چیست و برای حمل آن به چه کامیونی نیاز دارید، برای حمل انواع بار از تمامی نقاط تهران به اهواز تنها کافیست با متخصص باربری خط تهران-اهواز یعنی جهان پیمان بار تماس بگیرید.

بار شما هرچه که باشد با ارزان ترین کرایه و در سریع ترین زمان ممکن به اهواز ارسال خواهد شد.

حمل اثاثیه منزل به اهواز 

برای افرادی که ساکن تهران هستند و قصد نقل مکان و جابه جایی منزل به اهواز را دارند، حمل اثاثیه منزل به اهواز یک مسئله است، اما نگران نباشید اگر قصد حمل اسباب منزل از تهران به اهواز را دارید همین حالا با جهان پیمان بار تماس بگیرید و صفر تا صد باربری اثاث منزل را به ما بسپارید.

ما برای اثاث کشی به اهواز کامیون های مخصوص حمل اثاثیه منزل را که اتاق بزرگ و تمیزی دارند و همچنین مجهز به پتو هستند را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

اسباب کشی ارزان و باربری ارزان اثاث منزل از تهران به اهواز را با اتوبار جهان پیمان بار تجربه کنید.

حمل آهن آلات به اهواز

انواع آهن آلات مانند تیرآهن، میلگرد، نبشی و ناودونی برای حمل به اهواز نیازمند تریلی کفی هستند، اگر به دنبال تریلی کفی ارزان قیمت برای حمل آهن آلات به اهواز هستید، جهان پیمان بار در خدمت شماست و حمل آهن از بازار های آهن تهران را برایتان انجام میدهد.

حمل مواد غذایی به اهواز

اگر در زمینه خرید و فروش انواع مواد غذایی فعالیت دارید و میخواهید مواد غذایی خریداری شده از بازارهای تهران را به مقصد اهواز حمل کنید میتوانید انواع ماشین های باری سبک و سنگین از جمله نیسان و خاور را از شرکت حمل و نقل جهان پیمان بار درخواست کنید.

حمل محموله های ترافیکی و فوق سنگین به اهواز

محموله های ترافیکی بارهایی هستند که از نظر وزن و ابعاد بزرگتر از حد معمول بوده و برای حمل آنها به کمرشکن و بوژی احتیاج است. همچنین مجوز های لازم از سازمان راه و ترابری باید برای اینگونه بارها دریافت شود.

پس اگر قصد ارسال محموله های ترافیکی و فوق سنگین از تهران به اهواز را دارید در وهله اول نیاز است تا با یک باربری معتبر تماس گرفته خواهان حمل آن با کمرشکن و یا بوژی باشید.

جهان پیمان بار برای حمل بارهای ترافیکی به اهواز انواع کمرشکن و بوژی را در اختیار دارد و با پایین ترین نرخ کرایه باربری در خدمت صاحبین بار عزیز است.

کرایه باربری از مبدا تهران به مقصد اهواز

کرایه باربری از تهران به اهواز تابع یک نرخ ثابت و مشخص نیست و با توجه به نوع کامیون مورد نیاز، نوع بار، وزن بار، ابعاد بار، ارزش مالی بار و همچنین محل بارگیری و تخلیه متفاوت است. اگر میخواهید از کرایه حمل بار به اهواز اطلاع داشته باشید، لازم است حداقل 4 ساعت قبل از بارگیری با ما تماس گرفته و آخرین نرخ کرایه حمل بار به اهواز را استعلام بگیرید.

باربری ارزان برای حمل بار به اهواز
کرایه باربری از مبدا تهران به مقصد اهواز

ما در جهان پیمان بار همواره در تلاشیم تا با ایجاد فضای رقابتی بین راننده های خط تهران به اهواز کمترین نرخ کرایه را برایتان فراهم آوریم، پس اگر به دنبال خدمات باربری ارزان از تهران به اهواز هستید میتوانید بار خود را به ما بسپارید.

خدمات جهان پیمان بار برای حمل بار به اهواز

جهان پیمان بار برای رفاه حال صاحبین بار عزیز صفرتا صد خدمات باربری تهران به تمام نقاط ایران از جمله تهران به اهواز را در اختیار آنها قرار میدهد تا بتوانند با خیال راحت و بدون دردسر ارسال بار به اهواز داشته باشند.

ازجمله خدمات جهان پیمان بار برای حمل بار به اهواز میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • مشاوره تخصصی و رایگان برای باربری به اهواز 
  • صدور بیمه نامه و بارنامه معتبر برای بار های ارسال شده به اهواز
  • خدمات پشتیبانی حمل بار به اهواز
  • حمل بار دربستی به اهواز

نتیجه گیری باربری تهران به اهواز

در این مقاله که با هدف آشنایی شما با فرآیند باربری به اهواز نوشته شده است سعی کردیم شما را با صفر تا صد حمل بار به اهواز آشنا کنیم که امیدواریم مفید بوده باشد. اگر در زمینه حمل بار از تهران به اهواز سوال یا ابهامی دارید میتوانید همین حالا از ما بپرسید، تنها کافیست از طریق شماره های درج شده در سایت با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + پانزده =