باربری آنلاین

باربری آنلاین

امروزه با پیشرفت و گستردگی تکنولوژی، ماهيت و نوع كار تغييرکرده و باعث رشد در جوامع اقتصادی شده است. تکنولوژی بر روی تمام   کسب و کارهای سنتی تاثیر زیادی داشته و به همین دلیل است که به روز بودن در زمینه فناوری در تمام کسب و کارها امر ضروری است و یک اصل مهم به شمار می رود که همه افراد در هر کسب و کاری باید از آن بهره ببرند تا بتوانند به اهداف خود برسند و بر رقیبان کسب و کار خود پیروز شوند.

بنابراین با بهره گیری از تکنولوژی در هر کسب و کار، جابجایی و حمل بار کالا به دو صورت انجام می شود: باربری سنتی و باربری آنلاین

باربری سنتی

باربری های سنتی همیشه در زندگی و اقتصاد مردم نقش بسیار مهمی داشته است .همانطور که از نامش مشخص است باربری سنتی یک روش قدیمی است که در حال حاضر  افراد زیادی از آن بهره می برند.

هرچند با وجود نرم‌افزار‌های مختلف در این حوزه، همچنان شاهد افرادی هستیم که با مراجعه حضوری به باربری‌ها، برای انجام امور حمل بار خود  به صورت سنتی اقدام به ثبت حمل بار می کنند اما خیلی زود شاهد فراگیر شدن تکنولوژی در تمام کسب و کارها می شویم به طوری که شاید این امر منجر به این شود که همه فرآیندهای کسب و کار به صورت آنلاین و اینترنتی انجام شود و این پیشرفت تکنولوژی در کار ممکن است روش سنتی را دچار رکود کند.

 روش های سنتی باربری در بین مردم از محبوبیت زیادی برخوردار است اما صرف نظر از این محبوبیت و عادت به انجام این سبک باربری، مشکلاتی نیز وجود دارد که در ادامه این مقاله به آن می پردازیم:

پیشنهاد می کنیم این مقاله رو هم مطالعه کنید:
نیسان

معایب حمل بار سنتی

جستجوی باربری

مهم ترین مشکل و دردسر برای این سبک باربری پیدا کردن نزدیک ترین باربری به محل مورد نظر است، به این دلیل که باربری نزدیک همواره هزینه کمتری را برای در خواست کننده به همراه دارد.

در این روش درخواست کننده حتما نیاز به گشت و گذار در خیابان های اطراف دارد که این جستجو به دنبال باربری، زمان خیلی زیادی را از باربر می گیرد و این امر باعث اتلاف وقت و انرژی درخواست کننده می شود.

قیمت حمل بار

قیمت حمل بار یکی دیگر از مسائل مهم برای درخواست کننده است؛ چون بعد از پیدا کردن باربری نزدیک حالا باید قیمت های حمل بار را مقایسه کنیم تا مناسب ترین قیمت باربری را انتخاب کنیم.

البته این مورد هم وجود دارد که بر سر یک قیمت به توافق برسید ولی پس از اتمام کار در هنگام تسویه حساب با قیمتی خلاف قیمت توافق شده می رسید که این اصلاُ مورد قبول نمی باشد.

کارگران باربری

از موارد مهم دیگر که تاثیر زیادی در جابجایی صحیح و ایمن بار دارد، کارگران باربری هستند که باید مسلط و مجرب به جابجایی وسایل سنگین آن هم به صورت حرفه ای باشند اما در بازار سنتی ما نمی توانیم از صحت این موضوع با اطلاع شویم.همچنین هیچ تضمینی برای این که وسایل شما صحیح به مقصد برسد و خسارتی پیش نیاید وجود ندارد.

باربری آنلاین

در باربری به سبک آنلاین به جرأت می توان گفت تمام مشکلات باربری سنتی برطرف شده است و درخواست کننده  در هر زمان و مکانی  می تواند تمام اقدامات لازم برای باربری را در کسری از ثانیه مشاهده کند و به بررسی آن بپردازد.

پیشنهاد می کنیم این مقاله رو هم مطالعه کنید:
باربری

خدمات باربری آنلاین شامل موارد زیر است:

  •  انتخاب مناسب ترین محل مورد نظر برای باربری
  • انتخاب تعداد کارگران مجرب
  • قیمت باربری بدون هیچ هزینه اضافی دیگر و نیازی به چونه زدن به روش سنتی نیست
  • زمان باربری  خیلی حائز اهمیت است چون بعد از سفارش تنها با زدن یک اشاره بر روی صفحه گوشیتان در کوتاه ترین زمان ممکن راننده ماشین باربری به آدرس سفارش دهنده می رسد و با توجه به قوانینی که در این نوع باربری مشخص شده دیگر نباید نگران جا به جایی لوازم و مراقبت از آن ها بود.
  • استفاده از نقشه برای انتخاب کوتاه‌ترین و بهترین مسیر در رسیدن به مقصد است چیزی که در روش سنتی جایگاهی ندارد و شما با خیال راحت می توانید از زمان سفارش تا رسیدن به مقصد، وضعیت بار خود را دقیق مشاهده کنید.
  •  شما می‌توانید موقعیت بار خود را روی نقشه به صورت آنلاین ببینید و متوجه خواهید شد که بار شما الآن دقیقا در کجا قرار دارد.

دانلود مقالات به صورت pdf دانلود مقاله 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *